Temat: pompa hydrauliczna

Witam, zmieniłem pompe od wspomagania na ruską 16, i jest super,
A teraz zauważyłem że pompa hydrauliczna powyżej 1200 obrotów zaczyna coś brzęczeć, podnośnik podnosi nic sie nie dzieje tylko to brzęczenie czy to coś niepokojącego,
A i jeszcze pytanie odnośnie takiego płaskownika przy ramie
Co jest połączony drutem z pompą do czego on jest

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: pompa hydrauliczna

Do rozłączania pompy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: pompa hydrauliczna

A co myślisz o tym brzęczeniu, dokładnie to jest tak jakby przez nią gęsty olej szedł ale ja mam shella lhl46, a jak ją rozłączyć bo ciągne w jedną i drugą strone i nic ruch po centymetrze moze to z tego mechanizmu donosi sie a i czym to jest smarowane

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4

Odp: pompa hydrauliczna

do tyłu ciągnika rozłączone do przodu włączone , gdyby ci tam brzęczało to pompa na pewno by nie pompowała to mechanizm podobny do tych ze skrzyni frez zewnętrzny łaczy się z wewnętrznym

zobacz w tym linku https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag … nu2B-c4V0g

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5

Odp: pompa hydrauliczna

300 może mieć mniejsze przepływy i pompa ma ciężko po jakimś czasie złapie luzy i powinno ucichnąć, jedynie mógłbyś pokombinować z dławikiem przy zbiorniku z prawej strony wchodzą tam dwie rurki i jest tam dławik może sprubój go rozwiercić

6

Odp: pompa hydrauliczna

300 może mieć mniejsze przepływy

Mniejsze od czego? od 303 czy 323? Moim zdaniem jesli chodzi o  hydraulikę roboczą to to samo.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: pompa hydrauliczna

U mnie ta wajha jest w dół zrobie jutro foto ale na pewno ani do przodu ani do tyłu

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

8 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2014-11-16 11:27:57)

Odp: pompa hydrauliczna

Ta wajcha jest delikatnie przesunięta w stronę przodu i mam ruch po centymetrze w jedną i drugą stronę ale pompa się nie wyłącza macie może foto jak to powinno być i dlaczego nie moge przekręcić tej wajchy

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/006 … 30e69.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d4 … b2dfc.html

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

9

Odp: pompa hydrauliczna

Rozdzielacz buczy bo olej się pieni, gdyż pompa (tłoczki-cylinderki) jest już zużyta, lecz nie na tyle by nie podnieść np. pługa.

10

Odp: pompa hydrauliczna

Helmut napisz czy wyciągałeś sprężarke aby wyciągnąć ppompe wody zaczyna mi z niej kapac a co do pompy to też tak myśle że jesy na razie podnosi i plugi i agregat także jest ok

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

11

Odp: pompa hydrauliczna

Już nie pamiętam, bo dawno to było, ale jak teraz spojrzałem, to jak wyciągniesz alternator to masz dostęp do wentylatora który demontujesz, potem przewody wodne i śruby mocujące pompę i targasz ją w stronę alternatora. A co i jak rozebrać to patrz w moim wątku "Regeneracja pompy cieczy chłodzącej" przez Helmut. Masz tam co i jak. Tyle że jak jeździsz na wodzie, to będzie problem hmm
A co do pompy to jak postawisz ciągnik przodem w dół, i postoi sobie dzień czy noc, to po odpaleniu klika razy podniesiesz bez buczenia, zanim olej się spieni wink

12

Odp: pompa hydrauliczna

Pompe wyrwałem nic nie demontowałem czek na nową ze złotoryi idzie a co do hydrauliki to jest troche ciszej moze poodpowietrzał jak dziś to koledze pokazałem to powiedział ze on nic nie słyszy

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

13

Odp: pompa hydrauliczna

Witam smile Panowie chciał bym się dowiedzieć bo ktoś na forum zajmował się przeróbką pomp hydraulicznych na tą ruską i chciał bym się dowiedzieć orientacyjnie ile to kosztuje? I tak to wygląda że swoją wysyłam starą z tą nową ruską? Z góry dziękuję za odpowiedzi smile

14

Odp: pompa hydrauliczna

ja czasem to przerabiam ,przyślij mi starą +nową +to http://allegro.pl/walek-napedu-pompy-ns … 22725.html albo coś w podobie żeby ino były frezy w środku pasujące na tą pompę,za przeróbkę biorę 100zł + koszt wysyłki.

15

Odp: pompa hydrauliczna

Tomek mówisz o pompie głównej od podnośnika?

16

Odp: pompa hydrauliczna

Tomek gdzie dokladnie mieszkasz i jaka pompe zakupic 32 czy juz 50 i pawa czy lewa ?

17

Odp: pompa hydrauliczna

najlepiej to nsz 50 prawa okrągła tak zwana wzmacniana ja zawsze zakładałem z hydrosiły,do jarocina mam 100km

18

Odp: pompa hydrauliczna

Ja tomek kolo gostynia 13km. To mowisz ze zakupic taka pompe i ta zebatke co link jest i stara ci podes5ac ona je7t bardziej wydajna od org. Forsza?

19

Odp: pompa hydrauliczna

bardzo wydajna jak chcesz to podeślij to ci przerobię są jeszcze tańsze te" zębatki '' tylko nie pamiętam jak się nazywały to był jakiś łącznik pompy od deta.

20

Odp: pompa hydrauliczna

witam kolegow dawno mnie nie bylo i jestem z problemem zalozylem do 323 pompe po regeneracji z agromy z wagrowca chodzi o pompe glowna od hydrauliki wyciaglem jeszcze podkladke z zaworu bezpieczenstwa dla pewnosci odpalam ciagnik wszystko chodzi podjezdrzam pod agregat siewny chce do gory odrazu trzask pompa peknieta co bylo przyczyna radzcie bo jestem w kropce ktos sie jeszcze zajmuje przerabianiem na zebate bo drugi raz tyle kasy nie dam na regeneracje

Fortschritt zt 423 a razy 2