Temat: Pompa forsz

Witam, mam pytanie gdzie mogę zregenerować pompe do mojego forsza, nie ukrywam że koszt jest ważny
Bo ja sam łapy wepchalem do regulatora i jest tak ze albo nie kopci ale siły nie ma albo ma *** kopa ale kopci na czarno jak smok, kręciłem tą śrubą w regulatorze na klucz 10 i kontra 13

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Pompa forsz

No to żeś dawkę. U rozredulował...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3

Odp: Pompa forsz

Tam ktoś wcześniej rączki pchał ja teraz troche ją zmniejszyłem ale czy wcześniej czy teraz jak daję gazu to na wysokich obrotach nie równo chodzi no i przez zime chciałem to ogarnąć

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4

Odp: Pompa forsz

Ja bym dał w ręce Piotra ,u góry zakładka serwis.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

5

Odp: Pompa forsz

Potwierdzam jak Pompa to tylko do Piotra  Satysfakcja gwarantowana

6

Odp: Pompa forsz

No dobra biore sie za wyciąganie czy muszę coś zaznaczać czy ustawić w jakimś punkcie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

7

Odp: Pompa forsz

musowo porobić swoje znaki

8

Odp: Pompa forsz

Odkręcam dwie sruby 8mki na sprzęgle i uchwyt pompy do silnika to znak na sprzegle czy gdzie?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

9

Odp: Pompa forsz

ja zadnych znaków nie robiłem, poprostu tak jak wyzaj napisane, całe sprzegiełko zostawiłem, a przy zakładaniu pompy to patrzy sie na ranty zeby sie stykały

Rolnik z powołania:-)

10

Odp: Pompa forsz

Przy pompie od ceny ważniejsze jest dobre ustawienie.  Warto dopłacić.  Zwróci sie w oszczednosci na paliwie.... pogadaj z Piotrem k . Bedzie pan zadowolony.

11

Odp: Pompa forsz

tez polecam Piotra k

12

Odp: Pompa forsz

Ja po wizycie u PiotraK z pompą wtryskową i jego wskazówkach jak zamontować zapalił po kilku obrotach.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

13

Odp: Pompa forsz

Gdzieś było zdjęcie Piotra wstawione i pokazane czego trzeba się trzymać przy przykręcaniu tak jak pisze ojanusz miałem tak samo wzorowałem się na fotografi palio na pierwszym wtrysku i po zakręceniu pompy nie ten sam traktor odrazu była róznica. Tylko pamietaj wtryski też do Piotra obowiązkowo na pewno bedziesz zadowolony.

14

Odp: Pompa forsz

Przeczytałem post  Piotra i tam napisał że pompa powinna być pochylona lekko na silnik a u mnie tak nie jest a znak na sprzęgle jest na 5 kresce tylko to pochylenie rant pompy powinien zgrywać sie z rantem uchwytu a tak nie jest

A co do ceny u Piotra to ile za taką pompe zgarnia?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

15

Odp: Pompa forsz

Zadzwoń tak trudno powiedzieć co trzeba tam naprawić ale jedno jet pewne bedziesz super zadowolony. Na górze masz zakładkę serwic.

16 Ostatnio edytowany przez androl (2015-01-03 17:31:52)

Odp: Pompa forsz

Gelek, może najpierw pobaw się z przestawianiem kąta początku wtrysku, delikatnie w jedną, później w drugą stronę. Jeżeli to nic nie da to dopiero regeneracja.

Dopiero po napisaniu tego posta skojarzyłem że grzebałeś w regulatorze, no to do PiotraK na stół.

17

Odp: Pompa forsz

Ta ktoś grzebał i ja też łapy włożył dziś go podkręciłem,kopci na czarno przy dodaniu gazu ale zapierdziela z przyczepą 6ką drzewa darłem to z góry troche pogubiłem, kiedys pisał do Piorta to jakieś 1000zl chyba wychodziło

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

18

Odp: Pompa forsz

Witam mi Piotrk też robił pompę i chyba zapłaciłem 650zł ,ale to było ze 2 lata temu i chodzi bardzo dobrze.

19

Odp: Pompa forsz

gelek coś tam narobił bo ojciec będzie z 303 wyjmował to byśmy się pobawili big_smile

20

Odp: Pompa forsz

Odkręciłem mu dawke chyba ta sruba na klucz 10 i kontrowana na 13 ale to nie jest dobre bo dostaje za dużo paliwa mi jeszcze kolo dał namiar w niedrzwicy jest dobry fachman

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile