21

Odp: Pompa forsz

Gelek to Ty jesteś z tych Płouszowic zza Lublina? A o śrubie mówisz w regulatorze, pod dekielkiem? U nas ten ciągnik zapala najlepiej ze wszystkich , bo ma jeszcze fabryczne ustawienia. Lekko ponad 1000mth, i udokumentowane, tylko stał długo. Silnik równo pracuje tylko jakby był na 70koni ustawiony.

22

Odp: Pompa forsz

Dokładnie trasa lublin nałęczów
a co do śruby to w regulatorze, tylko u mnie ktoś wcześniej pchał tam ręce ja go trochę przykręciłem ale mocy nie miał a teraz jest turbo strzał ale kopci na czarno jak lokomotywa co wiąże się też pewnie z zużyciem
ale poczytałem trochę o zapłonie i u mnie rant pompy nie zgrywa się z rantem siodła pompy,wyciągnę ją i zawiozę do sprawdzenia, bo wtryski założyłem na wiosne nowe ustawiali-sprawdzali koledzy z mpk bo tam pracuję a w rolnictwo bawię się z sentymentu bo zostało trochę po dziadkach
w niedrzwicy robi gość były nasz pracownik podobno dobrze mu to idzie

ja to bym nic nie ruszał tylko to dymienie mnie drażni

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

23

Odp: Pompa forsz

Jak dymi to spróbuj jeszcze tym kątem wtrysku się pobawić, bo czasem nie wiele potrzeba i dymienie ustaje. U mnie tak było, no i filtr musi być czysty od powietrza. Ja z Płouszowic kupiłem mondeo, o Boże co to był za trup, jak sobie przypomnę to mnie ciary przechodzą.

24 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2015-01-04 12:16:27)

Odp: Pompa forsz

Szukam fotek co Piotr gdzieś wrzucił jak to ma być u mnie pompa jest przekręcona na zewnątrz a znak jest na 5 podziałce to co trzeba zrobić przesuwać do przodu na podziałce czy co ,filtr mam czyściutki motor chyba też nie zajechany bo kopa ma i odmą nie dymi, zaworki ustawione i sprawdzane na jesieni ,a co do fury ja tu mieszka 6rok ale może padałec się trafił jaki,

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

25 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2015-01-09 17:02:21)

Odp: Pompa forsz

Pompe ustawiłem w łożu a znak jest na 7 podziałce traktor pali teraz idealnie i chodzi na wysokich obrotach równo ale jak kopcił tak kopci

Mam drugą pompe z chodzącego ciągnika, jutro ją wrzucę i zobaczymy



Sprawa załatwiona na drugiej pompie moja lala chodzi jak mercedes, nie dymi na wysokich obrotach pracuje równo, a pali na dotyk przy dzisiejszej pogodzie bez grzania świec także jestem zadowolony z operacji :beer:

A Grzegorz ta pompa jest od niedalekiego twojego sąsiada z Chmielu

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile