Temat: 514 z nietypowym silnikiem

Mam potrzciwą 514,silnik też OK ale jak trzeba kosić żyto hybrydę[7t/ha]lub pszenicę [8-10t/ha]to przykro patrzyć jak się ifka męczy.Przydałoby się coś mocniejszego.Jak ktoś wstawiał inny silnik jak perkins to proszę o komentarz.

2

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

http://olx.pl/oferta/fortschritt-e-514- … 5cde88be66 Tu jest coś innego niż perkins

3

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Wstaw sobie Deutza nie będziesz miał problemów z chłodzeniem i mało pali,ja mam taki w moim NH i nie narzekam.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

4

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Chłopaki 2 lata temu padła mi pompa wtryskowa w 514 i pompka zasilająca. Dałem ją do Pankowa. Po regeneracji wszystkie nowe podkładki aluminiowe, robota na czysto. Jak przepompowałem pompę po regeneracji nową pompką zasilającą to zaworek pięknie trzeszczy, a jak postoi dzień lub 2 cofa się paliwo. Jak z rana chcę go odpalić po przepompowaniu nawet się nie zapowietrza, ale jak nie przepompuje to nie pali. Co może być grane?

5

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

?????

6

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

załóż sobie zaworek wzrotny i po kłopocie

7

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Ale słyszałem, że obciąża pompę i osłabia przepływ paliwa

8

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

załóż sobie taką gumową gruszkę można nią pompować i ma zaworki zwrotne,co do cofania to masz nieszczelność na wężach wystarczy setna milimetra albo jakiś paproch na zaworku w pompce.

9

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Załóż zaworek zwrotny mam tak w 2 kombajnach i jest dobrze. A pompkę paliwową masz oryginalną czy chińską ?

10

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Właśnie oryginalna padła i muszę ją wysłać do grudziądza, bo membrama się przycina. Jak zamówiłem chińczyka GMP to dopiero 2ga działała. A zły byłem jak cholera bo to były żniwa!

11

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Miałem kilka chińskich i żadna nie działała zbyt długo dopiero jak założyłem oryginalną problem znikł.

12

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Nowe zaworki i sprężynki i po kłopocie.

13

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Polecacie, żeby chłopaki z grudziądza ją zrobili?

14

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Jak czujesz się na siłach to zrób sobie zaworki dostaniesz u Piotra a jak nie to wyślij mu całą.Polecam.

15

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Dzięki

16

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Mam problem z rurą wysypu, bo na pusto chrobocze a pod obciążeniem nie! Macie jakieś rady?

17

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Stachu ten post to chyba żart big_smile

18

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Wytarte łożyska i pusty ślimak opuszcza się na pusto i trze...

19

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Ja myślę, ze kombajn do wyrzucenia, dalsza eksploatacja grozi poważną awarią silnika. big_smile

20 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2018-06-24 14:09:17)

Odp: 514 z nietypowym silnikiem

Zanim kupiłem 525 oglądałem ogłoszenie 514 w której był silnik 6 ify turbo z dwoma pokrywami (2x3). Była to jakaś rzeźba czy takie wypusty też szły ? Kombajn był czerwony. W takich zwykle siedział perkins turbo z tego co się orientuje ?

Siły na zamiary zmierz....