Temat: części do pługów

mam pytanie do pantery czy masz może w swoim sklepie lemiesze do pługa lemken obrotówki jesli tak to ile kosztuja

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

2

Odp: części do pługów

niemam ale
moge sprowadzić

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

3

Odp: części do pługów

Dżejsi napisał/a:

mam pytanie do pantery czy masz może w swoim sklepie lemiesze do pługa lemken obrotówki jesli tak to ile kosztuja

Jesteś z kuj-pom więc masz dostęp do Grene . Zobacz u nich kupisz zamienniki dunskiej firmy Malbro . Sa dobrej jakości i cena powinna być w miare do Kvernelanda płaciłem 100 zł za lemiesz plus 30 za dłuto . Do lemkena powinno nie być drożej.

4

Odp: części do pługów

agroma sepólno woła po 240

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

5

Odp: części do pługów

Niedaleko mnie kupowałem do rabewerka płaciłem 120 zł za szt , po zaoraniu 50 ha nawet farba nie zeszła nie mówiąc o stępieniu

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: części do pługów

najbliżej do grene to chyba do bydgoszczy? Miras a jak długo ci wytrzymały te lemiesze z grene

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

7

Odp: części do pługów

zapytaj takze w agrotechu niedaleko grene w bydgoszczy to kawalek blizej od fordonskiej moga miec takze a czesto sa konkurencyjni

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

8

Odp: części do pługów

Wpisz w googlach lemiesze lemken wyswietli się firma gdzieś z wielkopolski mają dobr lemiesze w korzystnych cenach

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: części do pługów

a jaki to model

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

10

Odp: części do pługów

pantera zdjecie mojego pługa jest w dziale "pługi" str 10 zobacz i sam oceń jaki to model bo ja nie wiem

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

11

Odp: części do pługów

pantera a jesli bys mogł sie dowiedziec ile by kosztowały te lemiesze to byłbym ci wdzieczny a ich symbol to M24SL iSR

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

12

Odp: części do pługów

znalazłem firme za poznaniem która miała te lemiesze po 161zł za szt.i dzisij kurier dostarczył paczke.Ciekawe jaką bedą miały wytrzymałość,a np. Grene w bydgoszczy zaśpiewało cene ok 570zł za szt.

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

13

Odp: części do pługów

orientuje sie ktos ile mogły by kosztowac odkładnie XXL do obrotówki KRONE ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: części do pługów

Mam pług LEMKEN z zabezpieczeniami sprężynowymi szerokość skiby 50cm potrzebuję kupić cały korpus tzw. +1. Czy może ktoś wie gdzie można taki korpus kupić?
Zdjęcie pługa
http://www.fotoload.pl/123aa15/3d5d1bead89d2eb3f61f132dfc62601719818_min.jpg

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

15

Odp: części do pługów

Witam Wszystkich bardzo serdecznie ze słonecznej Kotliny Kłodzkiej i mam pytanko. Od niedawna jestem posiadaczem 3-obrotówki VENTZKI AV 28/30 DVX , potrzebuje do niego lemieszy oryginalnych lub dobrych zamienników, oraz jeżeli by było to możliwe podanie przybliżonej ceny .

16

Odp: części do pługów

zobacz może od polskiej obrotówki podpasują

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

17

Odp: części do pługów

witam czy zna ktos firme ktora produkuje części do eberharda bo potrzebuje wymienic płozy i w miare przystepnych cenach...:D

18 Ostatnio edytowany przez MAREKPE (2010-03-13 00:02:18)

Odp: części do pługów

Unirol szukaj w google Grupa Unirol
http://www.grupaunirol.pl/sklep/index.p … tegory=191

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

19

Odp: części do pługów

o do tej firmy juz dzwonilem i jak by mial ktos jakas tansza to bym sie ucieszyl...:D

20

Odp: części do pługów

Meder unirol robi ze stali borowej sam u nich zamawiam ,części są droższe ale jakościowo nie odbiegają od oryginału.