81

Odp: Pomysł na biznes na wsi

przyczepka to juz koncesja. ...kosztty...
Lepiej 10 Palet Bus
Konkurencja duza. Od 15 lat mam busy. Szalu nie ma.

82

Odp: Pomysł na biznes na wsi

oo bus  z okolicy big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

83

Odp: Pomysł na biznes na wsi

ja od 2 tyg z powodu niewystarczającej kwoty mlecznej robie sery białe , do przerobu mam 50 l dziennie , jak na razie to idzie w tyg mam okolo 35 kg sera, dodatkowo robię masło ok 10 kg tyg, myślałem o żółtych, ze względu na ich przechowywanie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

84

Odp: Pomysł na biznes na wsi

x2x napisał/a:

przyczepka to juz koncesja. ...kosztty...
Lepiej 10 Palet Bus
Konkurencja duza. Od 15 lat mam busy. Szalu nie ma.

koncesja? komus sie we łbie poprzewracało? ale na własne potrzeby to chyba mozna miec bez niczego.
Piszesz ze konkurencja duza, jak ze wszystkim, ale ile od kilometra bierzesz? Jak wyglądaja opłaty ubezpieczenia itd i skad zlecenia? wspołpracujesz z firmami spedycyjnymi czy sam w necie szukasz? Chce tak zorientować sie jak to wyglada.
Szukam jakiegos pomysłu na biznes zeby mieć alternatywne źródło dochodu

Rolnik z powołania:-)

85

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Bez 100% dyspozycyjności czarno to widzę, a z doskoku to ja obsługuję całą okolicę wywrotką i wożę do 3 ton wszystko co trzeba. Na piwo i paliwo oraz utrzymanie samochodów wystarczy, ale żeby się z tego utrzymać to czarno to widzę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

86

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Panowie  gdzieś była mowa  o spawaniu itp moje pytanie  bo na pewno są tu zawodowi spawacze lub ktoś kto pracuje jako spawacz

ile można  powiedzieć za  usługę godzinową spawacza + własny migomat +butla +drut   ? lub  ile zarabia spawacz  na rękę  pracujac u kogoś ?  potrzebuje w miarę  rzetelnych informacji

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

87

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Ostatnio zamawiałem pewną rzecz w Techmor Działdowo to roboczo godzina kosztowała 55zł netto z ich maszynami .

88

Odp: Pomysł na biznes na wsi

wojtas napisał/a:

Panowie  gdzieś była mowa  o spawaniu itp moje pytanie  bo na pewno są tu zawodowi spawacze lub ktoś kto pracuje jako spawacz

ile można  powiedzieć za  usługę godzinową spawacza + własny migomat +butla +drut   ? lub  ile zarabia spawacz  na rękę  pracujac u kogoś ?  potrzebuje w miarę  rzetelnych informacji

Spawacz w firmie produkującej okapy kuchenne zarabia miesięcznie ok 3,5 tyś miesięcznie plus świadczenia i podobno szału nie ma z tym wynagrodzeniem .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

89

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Moi spawacze są wyjechani za miedzę, 15 ojro za godzinę plus kawa i II śniadanie i zapomnieli jak po Polsku się mówi.
A i w Anglii za 13 funtów elementy do statków spawają.
Generalnie jestem skazany na własne umiejętności, a poważniejsze sprawy załatwiają mi kumple mojego ojca rocznik 1943

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

90

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Wojtas w trójka na rękę przy pełnym zusie opłaconym od zarobku  przy 168 godz. trybie pracy  to fach który obecnie jest w cenie a zdarzają się jeszcze u nas podkupienia praowników

91

Odp: Pomysł na biznes na wsi

To na Podkarpaciu i okolicach wyciągnąć 2 tyś na miesiąc przy 40 godzinnym tygodniu pracy nie jest za łatwo, trzeba albo pracować w lepszej firmie albo mieć lepsze uprawnienia.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

92

Odp: Pomysł na biznes na wsi

niedawno rozmawiałem w firmie z gazami i mówili, że dobry spawacz z dobrymi papierami do 60PLN na godzinę.  Spawacze (dobrzy) pieprzą wyjazdy na zachód bo na miejscu mają dobrze.

93

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Kolega pracuje w firmie co jeżdżą po całym świecie i spawają stalowe zbiorniki do wody, średnice to około 20 metrów a wysokość to nawet i 50, ostatnio pokazywał mi zdjęcia z pracy w Holandii. Przy okazji się go spytam ile ma na rękę tyle że cały czas za domem. Ostatnio cały czas ma robotę we Francji a poprzednio Chiny i Australia. Świata chociaż dodatkowo se zobaczy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

94

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Na podkarpaciu faktycznie malo zarabiają.  Kierowca ma 1900 czasami premia . Pracuje 5dni po 10-14 godzin i nie narzeka. Miesiecznie robi 8000 km po okolicy....we Wrocławiu musze placic okolo 3 tysi.tylko pracują 6dni. W Jarocinie 1700....
Moj zaprzyjazniony spawacz za prace pi godzinach bierze 10 za godzinę i czteropak.w pracy dostaje 12.brat jest tokarzem cnc i ma 22 na godzine.ale w Lubinie czyli miedz...

95

Odp: Pomysł na biznes na wsi

mpopis napisał/a:

Spawacze (dobrzy) pieprzą wyjazdy na zachód bo na miejscu mają dobrze.

Moi znajomi już nie wrócą do kraju. Połowę urlopu w Polsce na nartach i popijawach z tymi co jeszcze zostali, a druga połowa z rodziną na tropikalnych wyspach.  Mają już tam domy samochody, konto w banku i ewentualnie na emeryturę ale to odległe terminy i niepewne.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

96

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Chłopaki tak czytam i czytam wasze pomysły na biznes i wiem co moglibyście robić bez wychodzenia z domu! Hotel dla zwierząt. Doba hotelowa od 25/doba. Od chomika po konia. Sam się przymierzam, ale muszę pogadać z księgową czy w ramach krus można to robić ect!

97

Odp: Pomysł na biznes na wsi

jak taki dobry biznes to co się na KRUS oglądasz ????  te twoje Zęwągi to metropolia chociaż ?? bo na wsi to szału raczej nie zrobisz???? tak się  pytam bo kolega w każdym temacie obcykany!!!!

Leszek   dla kolegów'

98

Odp: Pomysł na biznes na wsi

mowa jest o dorobieniu paru złotych a na wczasy każdy jeździ! A co ty taki czupurny?

99

Odp: Pomysł na biznes na wsi

Kolego x2x, przetłumacz Swój ostatni post na nasze.

100

Odp: Pomysł na biznes na wsi

A no jest chaos!