21

Odp: Kupie opryskiwacz

Mi się wydaje że nie powinno być żadnego problemu

22

Odp: Kupie opryskiwacz

ale przecież w sterowniku jest ustawienie szerokości danej sekcji   w hardi tak mam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Kupie opryskiwacz

niekoniecznie  jesli po skruceniu lancy przestawisz zasilenie rozpylaczy tak by  na kazdej sekcji  było po równo   to bedzie git, inna sparwa  jest zawór stałocisnieniowy  i powinno byc tak ze niezaleznie  ile masz sekcji otwartych  cisnienie powinno isc jednakowe.

24

Odp: Kupie opryskiwacz

Zawór stało ciśnieniowy załatwia sprawę.

25

Odp: Kupie opryskiwacz

To zależy jak jest to rozwiązane. W każdym opryskiwaczu inaczej ... nie mówię że się nie da ...

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

26

Odp: Kupie opryskiwacz

Panowie, trzeba mi szybko doradzić. Jeśli mielibyście opryskiwacz  ze sterownikiem który dawkuje ciecz ustawioną na hektar, i taki z napędem od koła, to który wybralibyście. Biorąc pod uwagę, że beczka ta sama szerokość belki, i cena również. Wybór między berthoudem a tecnomą.

27

Odp: Kupie opryskiwacz

Grzegorz89 napisał/a:

Panowie, trzeba mi szybko doradzić. Jeśli mielibyście opryskiwacz  ze sterownikiem który dawkuje ciecz ustawioną na hektar, i taki z napędem od koła, to który wybralibyście. Biorąc pod uwagę, że beczka ta sama szerokość belki, i cena również. Wybór między berthoudem a tecnomą.

CHYBA NIE wiesz co piszesz

28

Odp: Kupie opryskiwacz

nie wiem o co chodzi, oba opryskiwacze mają 24m belki i zbiornik 2500l, jeden ma napęd od koła na pompę, drugi z wałka ciągnika i sterownik. Kosztują tyle samo, i pytanie co bedzie lepsze, czy żywotniejsze....

29

Odp: Kupie opryskiwacz

Na sterowniku to będzie wygodniej... popatrz inaczej, który jakie ma dysze i głowice.  Która belka mocniejsza . Itp itd. ...

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

30 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2017-02-01 07:21:41)

Odp: Kupie opryskiwacz

Prawda jest taka, że bardziej metody mechaniczne przemawiają do  mnie. Dziś jadę obejrzeć tecnomę, a jutro w Polskę obejrzę bertka. Oba wyglądają fajnie, przez brak różnicy w cenie, mam mętlik w głowie. Jednak ona jest dużym wyznacznikiem...Jeszcxze jest taki myk, żeby sprawdzić czy sterownik dobrze działa wypadałoby spróbować prysnąć trochę, a jest zima i nikt nie chce wodą zalać. Przychodzi wiosna małymi krokami, i klamotów do sprzedaży będzie coraz mniej. Ogólnie sporo jest w internecie o jakichś tam uszkodzeniach sterowników, a jeśli chodzi o napędy od koła to raczej nie ma złych opinii..

31

Odp: Kupie opryskiwacz

Grzegorz89 napisał/a:

nie wiem o co chodzi, oba opryskiwacze mają 24m belki i zbiornik 2500l, jeden ma napęd od koła na pompę, drugi z wałka ciągnika i sterownik. Kosztują tyle samo, i pytanie co bedzie lepsze, czy żywotniejsze....

sory myślałem że ci chodzi o napęd do czujnika od koła a to chodzi o napęd pompy ja jak bym brał to napęd pompy na wałek proste bez komplikacji

32

Odp: Kupie opryskiwacz

oglądałem dziś tecnomę i nakombinowane i pompa jakby przymrożona, w zbiorniku woda...  Jutro jadę obejrzeć berthoud racer. Ogólnie to dzwoniłem dziś po serwisach i sklepach z częściami i jedni odradzają drudzy to samo zachwalają. Jedni mówią, że części nie dostanie do opryskiwacza w innym sklepie mówią że dostanie, a do drugiego nie dostanie... Mętlik w głowie jak Koseś z samochodem... dał radę to i ja myślę, że jutro coś się rozjaśni.

33

Odp: Kupie opryskiwacz

u korbanka do berthoud dostaniesz

mdw

34

Odp: Kupie opryskiwacz

Dzwoniłem do korbanków, ale już po ptokach dzwoniłem do człowieka, zeby zostawił mi na jutro i sprzedał....

35

Odp: Kupie opryskiwacz

Grzegorz89 napisał/a:

Dzwoniłem do korbanków, ale już po ptokach dzwoniłem do człowieka, zeby zostawił mi na jutro i sprzedał....

ja jak planowałem kupić opryskiwacz to patrzałem za używanym po oględzinach kilku maszyn kupiłem nowego stanimpexa od trzech lat nie wiem co to jest opryskiwacz wsiadam i jadę bo nawet go nie odczepiam bo dokupiłem ciągnik lance hydrauliczne komputer brawo 180s działa bardzo dobrze trzeba pomyśleć  czy nie dołożyć i kupić nowy

36

Odp: Kupie opryskiwacz

Ludziska ganiają za maszynami , wóz paszowy poszedł 370km gdzieś poniżej Poznania .
Grzesiu ty szukasz opryskiwacza a ja taniego sposobu aby rozdzielacz opryskiwacza na elektrykę przerobić .....

37 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2017-02-01 22:16:57)

Odp: Kupie opryskiwacz

Ja miałem nowy i nie chcę . Ogólnie to bardzo mi się samopoczucie popsuło, a z człowiekiem rozmawiałem.... trudno, chyba podjadę po ten pierwszy co oglądałem, mam nadzieję, że jeszczebędzie. Trochę posiedzę przy nim i będzie pryskał.
A ile sekcji potrzebujesz?

38

Odp: Kupie opryskiwacz

Koseś tanio tzn ile i ile sekcji w  tej kwocie?

39 Ostatnio edytowany przez androl (2017-02-01 23:16:13)

Odp: Kupie opryskiwacz

Tomek coś takiego chcesz założyć ? big_smile https://www.youtube.com/watch?v=dlSs0IV_z3Y

40

Odp: Kupie opryskiwacz

Andrzej może Ciebie zatrudnię do przełączania smile
Potrzeba 5 sekcji i coś na mieszadło  oraz zawór główny czy jak to się zwie .
A tanio oznacza tanio , bardzo tanio wink 100,  1000,   nie mam pojęcia w jakiej kwocie się określić .....