Temat: Kupie opryskiwacz

Jak w temacie, ciagany , rozkładany hydraulicznie, budżet +- 10 tys

mdw

2

Odp: Kupie opryskiwacz

Może to: http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-sp … de7fa54873

3

Odp: Kupie opryskiwacz

a swojego bertu kupiłeś od handlarza ? w sumie to ile dałeś?

mdw

4

Odp: Kupie opryskiwacz

U tego samego gościa to mój kolega. Dałem za niego 10 tyś, Ten Rau wymaga poprawek ale pompa, hydraulika i elektronika sprawne.

5

Odp: Kupie opryskiwacz

Kolega ma na sprzedaż Hardi 2500 l,lance 24 m rozwadniacz,koła skrętne,woła 8000 do negocjacji,

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

6

Odp: Kupie opryskiwacz

jest wystawiony gdzieś?

mdw

7

Odp: Kupie opryskiwacz

Nie ale jak chcesz to ci podeślę numer.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

8

Odp: Kupie opryskiwacz

Znajomka http://olx.pl/oferta/sprzedam-opryskiwa … 4106ea4dc6

9

Odp: Kupie opryskiwacz

Już nie aktualne, przyprowadziłem wczoraj berthoud alba 2500, pózniej jakies foty wrzuce

mdw

10

Odp: Kupie opryskiwacz

a nie mieszka on w Bytowie i tam ma też graty bo tam w świdwinie ma ziemie

11 Ostatnio edytowany przez marcin (2015-01-11 13:57:36)

Odp: Kupie opryskiwacz

To akurat nie ten ale tego z bytowa to znam a ci co maja ten opryskiwacz to gdzieś z wlkp Kiszkowo Węgorzewo maja ziemie i troszkę sprzętu na handel poprostu kupuje ziemie z budynkami i sprzętem

12

Odp: Kupie opryskiwacz

To gratulacje Yoko - to dobre sprzęty, bezawaryjności życzę

13

Odp: Kupie opryskiwacz

dzieki dzieki, mam nadzieje, mam tylko wątpliwosci co do napedu pompy z koła, ale sa same pozytywne opinie na ten temat.

mdw

14

Odp: Kupie opryskiwacz

Też tak miałem zanim spróbowałem. Będziesz z tego zadowolony zobaczysz. Trzeba tylko uwzględnić przy starcie, że nie od razu zaczyna pryskać.

15

Odp: Kupie opryskiwacz

no własnie tak myslałem , a ile trzebe przejechać zeby zaczoł bo w sumie tylko na placu zesmy sprawdzali

mdw

16

Odp: Kupie opryskiwacz

Po paru metrach startuje, myślę że w 10 się mieści, zależy czy całkiem puste węże czy kontynuujesz oprysk. Wstaw fotki jak będziesz miał jak.

17

Odp: Kupie opryskiwacz

jutro postaram sie wrzucic

mdw

18

Odp: Kupie opryskiwacz

Panowie mam pytanie. Jeśłi jest sterownik w opryskiwaczu do lancy powiedzmy 24m, to jak zmniejszę na 21m  to będzie dało się go ustawić czy będzie głupiał? Pomijając, że na sekcjach nie będzie już tyle samo końcówek do zamknięcia? Są fajne tanie opryskiwacze, ale w większości to 24 lub 27/8m Mi pasuje na 3m siewnik 21m. W chwili obecnej mam 15m i jest na małych kawałkach super, ale na kiszkach często brakuje kilka metrów, a szkoda dla nich robić nowej ścieżki.

19

Odp: Kupie opryskiwacz

Jeżeli nie skrócisz calej sekcji tylko część to licz się z tym ze rozdzielacz poda całą dawkę i wtedy będziesz miał większy wydatek na tych sekcjach. W dużym uproszczeniu jeżeli będziesz miał różne sekcje (ilość dysz na sekcji) to nie dojdziesz do ładu z ciśnieniem bez zaworów stało ciśnieniowych . Za każdą zamkniętą sekcje musisz mieć kompensacje jej wydatku.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

20

Odp: Kupie opryskiwacz

Tylko, że dla każdej sekcji kompensacje wydatku ustalamy indywidualnie (z reguły)