241

Odp: facelia

Fajna wialnia.Jaka wydajność na zbożu.?

242

Odp: facelia

Dopiero powstała z myślą o facelii.  Sita musiałbym inne dać do zboża.

243

Odp: facelia

zrób filmik jak to chodzi

Rolnik z powołania:-)

244

Odp: facelia

Ok jak będzie robota ....

245

Odp: facelia

no nie źle ja zrobiłem wialnie z sitami 1x1,5m i podaje sobie z ziemi .pełna wygoda i szybkość do workowania też zrobiłem fajny stojak więc tylko zostało mi zważyć i zawiązać smile

246 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-07-11 18:10:58)

Odp: facelia

A jakie masz najmniejsze oczka?
I siatka czy blacha?

247

Odp: facelia

blacha ma otworki 3,5mm ale ta wialnia nie była robiona do facelii ale facelia powinno nią pójść ,kurczę całą noc ciołem dyskówką szło nawet nawet tylko jakby była trochę wyższa to już by nie przeszła między dyskami a ramą .

248

Odp: facelia

uważajcie na kusz z facelii dzisiaj byłem na czyszczalni(3 godziny) i się nawdychałem go ,powiem szczerze że dawno taki chory nie byłem i nie kurzyło sie mocno bo była już czyszczona ,normalnie szło oddychać a później niespodzianka.

249

Odp: facelia

Tomek może to ASF?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

250

Odp: facelia

Fenol napisał/a:

Tomek może to ASF?

słuchaj no żydzie nie bądź taki dowciapny bo też mogę cię wyśmiewać za każdy razem.

251

Odp: facelia

ups napięta atmosfera

252

Odp: facelia

ja się po prostu o Ciebie troszczę, z sercem na dłoni  a Ty tak o ciężko pracującego na roli dbasz.
To antypolska postawa, jako narodowiec powinieneś się wstydzić.

Zawsze gdy u słyszę jak ktoś kogoś nazywa Żydem, myślę o ich fantastycznym przemyśle zbrojeniowym, chemicznym, medycznym i wysokim PKB, Żydzi mi imponują, wiedzą jak prowadzić mądrze kraj.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

253

Odp: facelia

Hitlerowi też nieźle szło smile

254

Odp: facelia

ale jak skończył to chyba wiesz

255 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2016-09-20 22:39:42)

Odp: facelia

marnie ale mam prośbę do szeryfa niech skasuje co nie o facelii.

256

Odp: facelia

ktos pisał że sprzedawał tu http://cnpietrzak.pl/trawy,3,pl.html dzwoniłem i mówili ze plantacja ma miec min 10ha w jednym polu... cięzko to cholerstwo zakontraktować

Rolnik z powołania:-)

257

Odp: facelia

Pajej napisał/a:

ktos pisał że sprzedawał tu http://cnpietrzak.pl/trawy,3,pl.html dzwoniłem i mówili ze plantacja ma miec min 10ha w jednym polu... cięzko to cholerstwo zakontraktować

ale co ?

258 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-11-29 23:17:30)

Odp: facelia

Ja z nim gadałem. Tłumaczę sobie tak dbająo jakość czystość  a jak masz pole 1 ha z 2 stron rów z trzeciej łąka a z czwartej polna droga to wiatropylna trawa... i w 20% wyjdą bękarty...
Jutro  nim będe gadał dopytam..

259

Odp: facelia

ale nawet jak masz pole 100 ha a w ziemi ziarenka to na jedno wychodzi

Rolnik z powołania:-)

260 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2017-05-04 00:03:18)

Odp: facelia

Pajej napisał/a:

a ja afalonem powschodowo sprubuje, bo wiem ze faceli nie spali

Odgrzewam starego kotleta. Pryskales nalistnie w ubiegłym roku? Grzebałem po książkach i facelia należy do tego samego kladu  co marchew i koper . Na marchew na etykiecie jest ze można nalistnie

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38