1 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2015-01-12 17:56:55)

Temat: Opony bieżnikowane

Witam, nadszedł czas na zakup opon tył do mojej laleczki, i zacząłem zastanawiać się nad oponami bieżnikowanymi, tylko szczerze powiem jest dużo wystawionych ale nie rozmiary forsza,
Mam pytanie co sądzicie o takowym wyrobie i czy macie namiary na firmy co takimi handlują i jakie ceny są ogólnie
U mnie w lublinie to w większości nowe ale różnica cen diametralna.
Dzięki za opinie i info.

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Opony bieżnikowane

Wydaje mi się ,że rozmiar 18,4 X 30 jest tak popularny i tani że nikt obecnie go nie nalewa.Są też w obiegu stare zapasy.

3

Odp: Opony bieżnikowane

Tak właśnie znalazłem nowe po 1600zl, kolega z forum ma po 2tyś. całe koła, a opony używki po 800 tylko poparciuchy, troche teraz cienko z kasą ale trzeba będzie dozbierac i kupic nowe

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4

Odp: Opony bieżnikowane

Koledzy mam problem w c-360-3p. Co wyreguluję zawory to po 30MTH max 40mth zciaśniają się i hałasują!!! Naprawdę dokręcam fest po regulacji i od nowa to samo. Co jest grane?

5 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-01-12 19:46:45)

Odp: Opony bieżnikowane

Zły dział :gun:    "zciaśniają " nie rozumiem  ?  Robi się większy luz zaworowy czy brak luzu ? i czy na wszystkich zaworach ?

6

Odp: Opony bieżnikowane

Sory jestem tu nowy! Brak luzu na wszystkich! Ustawiam fabrycznie i 30MTH i luz 0

7

Odp: Opony bieżnikowane

broń boże kupować nalewki jak się nie odleją to popękają kup nowe jak masz więcej kaski to radialki.tylko nie z końcówką hina

8

Odp: Opony bieżnikowane

Belschina Dneproshina

Nie ma to jak FORTSCHRITT

9 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-01-13 13:10:05)

Odp: Opony bieżnikowane

kolega ostatnio kupił cały komplet tych opon za 10000 z dowozem i dętkami a jako że ciągnik do lasu kupił tak tanie ze względu na to że jak sie rozerwie to mniejszy koszt wymiany a co wy o nich sądzicie ?

https://www.google.pl/url?sa=t&rct= … ilyS9Tr0Pw

Nie ma to jak FORTSCHRITT