1

Temat: NEW HOLLAND różne modele

Chłopaki kto jest z was obczajny i pomoże mi znaleść zamienniki filtrów do NH 5050? Mam numery:
Filtr oleju 84228488
Filtr paliwa 84171722
Filtr skrzyni 84257511
Oczywiście to są numery oryginalne CNH. Z góry dzięki za pomoc. Ps podobno Donaldson ma te filtry, ale nie mogę znaleźć!

2

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Stachu napisał/a:

Chłopaki kto jest z was obczajny i pomoże mi znaleść zamienniki filtrów do NH 5050? Mam numery:
Filtr oleju 84228488
Filtr paliwa 84171722
Filtr skrzyni 84257511
Oczywiście to są numery oryginalne CNH. Z góry dzięki za pomoc. Ps podobno Donaldson ma te filtry, ale nie mogę znaleźć!

Nie ten wątek, wpisz w wyszukiwarkę numer i wyskakuje kilka sklepów z filtrami, albo allegro tylko zaznacz żeby szukał też w opisach
np.
http://allegro.pl/listing/listing.php?d … -3-mt-0113

3

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Thx!

4

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Wpisałem w googla
https://www.google.pl/search?q=Filtr+ol … p;ie=UTF-8
i ciekawe rzeczy ceny od 60 do 160 za ten sam filtr, ale jaja

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: NEW HOLLAND różne modele

jeśli można skroić łosia, to kroją , na żywca...

6

Odp: NEW HOLLAND różne modele

zobacz jaki jest gwint  średnica i jedź do sklepu na 90% dostaniesz filtr od jakiegoś ursusa ...  przecież w tym wszystkim tylko nazwy się zmieniają i ceny reszta nadal taka sama

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-01-29 16:15:20)

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Dokładnie Jak będzie 3mm niższy to się nic nie stanie...
Sprawdzałem w filtronie
Brak zamniennika dla tej seri

8

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Tylko, żeby nie było jak z filtrem do Fortschritta, że kupisz taniej, a zatrzesz silnik, bo go wciągnie...

9

Odp: NEW HOLLAND różne modele

piotreknnn napisał/a:

Tylko, żeby nie było jak z filtrem do Fortschritta, że kupisz taniej, a zatrzesz silnik, bo go wciągnie...

dobrze piszesz filtr a filtr to wielka różnica czasem to tanio może drogo kosztować przy remoncie

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

10

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Filtrony są dokładniejsze dlatego się zatykają ale swobodnie 300 godzin przechodzą , ja kupuję te filtry kartonami .

11

Odp: NEW HOLLAND różne modele

MArek jak czytam w Twoim opisie jakie posiadasz maszynki to sobie mówię "nie to nie mozliwe..." smile

12

Odp: NEW HOLLAND różne modele

https://www.otomoto.pl/oferta/new-holla … Eazu.html?

powiecie coś więcej o tej serii ? 2 właściciel, oddany w rozliczeniu za nowego MF

gg 5118068

13

Odp: NEW HOLLAND różne modele

jest Ci potrzebny taki byczek? ile Ty masz ha?

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Zorak  ponoć  modele TM 175 i 190 to mijać   szerokim łukiem   lepiej mniejszego i  podkręcić

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Dokładnie TM160 max.... Wadliwa pompa paliwa i inne grzechy mają 175/190...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

16

Odp: NEW HOLLAND różne modele

potwierdzam wypowiedzi kolegów,mam przykład w sasiedztwie dość bliskim i psuł sie na potegę od nowosci

mdw

17

Odp: NEW HOLLAND różne modele

dzięki za info
nieśmiało rozglądam się za starą sprawdzoną konstrukcją właśnie TM lub casem serio 72xx, 71xx. Śledzę ogłoszenia dalej.
Pajej 100 ha ziemi trzeba przerzucić + łąki.

gg 5118068

18 Ostatnio edytowany przez Laszek (2021-03-16 14:01:32)

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Kolega w sąsiedniej wiosce rok temu kupił tvt 190, puki co chwali. Kilka lat od nowego już ma 312 vario i nie chciał już innego jak na skrzyni bezstopniowej. Weź pod uwagę MX 170. Magnum fajne ale do maszyn polzawieszanych, częsta zmiana kierunku jazdy trochę niewygodna a z polzawieszanymi cały czas do przodu to ok cool

E 516 na części
Telefon 695 076 269

19

Odp: NEW HOLLAND różne modele

Magnuma 7210 kup i do ciężkiej pracy idealny, Laszek dobrze napisał że trochę upierdliwe jest cofanie a tak maszyna fajna. Taki gościu miał 7220 i JD8200 twierdził że JD do ciężkiej pracy lepszy a Case ma bardziej elastyczne spalanie wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

20

Odp: NEW HOLLAND różne modele

zorak napisał/a:

dzięki za info
nieśmiało rozglądam się za starą sprawdzoną konstrukcją właśnie TM lub casem serio 72xx, 71xx. Śledzę ogłoszenia dalej.
Pajej 100 ha ziemi trzeba przerzucić + łąki.

i do tego jeszcze praca na etacie i bydło? mega potrafisz zarządzać czasem ze sie wyrabiasz.
Z case jest ten problem ze wszystkie części calowe. koledze posypała sie skrzynia w 5150 to każde łożysko tylko w serwisie za kosmiczne pieniądze

Rolnik z powołania:-)