Temat: posiadacze Fortschritta ZT 320 - A proszeni o pomoc!!

Witajcie koledzy
potrzebuje pomocy opinii i najlepiej zdjęć układu sterowania cięgien ostatnio został zakupiony Fortschritt przez kolegę i niestety jest cały wybrakowany z tyłu nie ma całego mechanizmu sterowania cięgnami regulacji głębokości ma tylko ramiona podnoszenia boczne śruby od cięgien i zaczep transportowy. Zaczep polowy jest już w drodze teraz potrzeba nam schemat albo zdjęcia z ciągnika jak zamontowane są te cięgienka od sterowania podnośnikiem jeżeli ktoś takowy ciągnik posiada będziemy wdzięczni za zdjęcia i opisy z góry dziękujemy i liczymy na pomoc forumowiczów bo z waszą pomocą robota nie straszna.

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2

Odp: posiadacze Fortschritta ZT 320 - A proszeni o pomoc!!

Czy to zt 323 czy zt 320 jedna cholera. Nawet ostatnie wypusty ZT 305 miały to co 323. Tylko kto to dziś ma kompletne i działające w swojej maszynie......

3

Odp: posiadacze Fortschritta ZT 320 - A proszeni o pomoc!!

wiesz ja w tym co jest na zdjęciu mam to w 100% działające przyglądaliśmy się temu ale zapytałem się bo do końca pewni nie jesteśmy czy to identycznie to samo a kolega kupił zt 320 i z tyłu pustka i teraz trzeba ubrać to z powrotem żeby wszystko działało

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4

Odp: posiadacze Fortschritta ZT 320 - A proszeni o pomoc!!

szkoda raczej czasu . dawno temu w  moim zt 323 było i nawet działało ale to taki nie udany EHR , skończył jak wszystkie  ,w rozsypce.

Leszek   dla kolegów'

5

Odp: posiadacze Fortschritta ZT 320 - A proszeni o pomoc!!

a ma może ktoś cały  kompletny ten mechanizm na sprzedaż za rozsądne pieniądze?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

6 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2015-03-02 21:10:57)

Odp: posiadacze Fortschritta ZT 320 - A proszeni o pomoc!!

Jak kupiliśmy 323 to te cięgła też były w rozsypce, nie widziałem sensu tego robić

7

Odp: posiadacze Fortschritta ZT 320 - A proszeni o pomoc!!

dźwigienki zakupione od sterowania cięgnami teraz tylko to zamontować i zobaczyć jaki tego efekt będzie zdam relacje jak będzie zrobione

Nie ma to jak FORTSCHRITT