21

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

Na pokrętle masz kontrę i dlatego nie możesz odkręcić. A reszta szukaj a na pewno znajdziesz wink

22

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

te małe dźwigienki to od wolnego spływu ale czy działają to już inna bajka,pewnie zaraz będziesz się  pytał jak działają no więc jak ją opuścisz to siłownik powinien sam opaść.

23

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

tak jak koledzy piszą nic dodac nic ująć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

24

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

Wielkie dzieki chłopaki wink

25

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

Mam pytanie o dociazeniu. Przerabialem rozne pozycje w zaworze D i gore i boki prawo lewo i gdy dociazam grubera po chwili ciagnik sam go podnosi wyplyca. Milion kombinacji przerobione wajcha E tez do konca . I nawet z ta mala dzwigienka kombinowalem co jest tam pod ta blacha i roznice sa ale caly czas wyplyca. Jedynie jak ta mala dzwignie pod regulacja C wcisne na dol i wtedy dzwignia C dochodzi do konca i nie odbija wiec caly czas cisnie na dol i glebokosc reguluje na tylnym wale grubera ale boje sie ze polame go albo pokrzywie jak tyl ciagnika prawie ledwo dotyka ziemi. Dodam ze nie mam u ciebie wajchy G i H jakies pomysly?

26

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

no powiem wam ze jak na ciągnik z tamtych czsów to zetor czy ursus a wrecz john deere to były 100 lat do tyłu z zt 323

27

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

Przems91 napisał/a:

Mam pytanie o dociazeniu. Przerabialem rozne pozycje w zaworze D i gore i boki prawo lewo i gdy dociazam grubera po chwili ciagnik sam go podnosi wyplyca. Milion kombinacji przerobione wajcha E tez do konca . I nawet z ta mala dzwigienka kombinowalem co jest tam pod ta blacha i roznice sa ale caly czas wyplyca. Jedynie jak ta mala dzwignie pod regulacja C wcisne na dol i wtedy dzwignia C dochodzi do konca i nie odbija wiec caly czas cisnie na dol i glebokosc reguluje na tylnym wale grubera ale boje sie ze polame go albo pokrzywie jak tyl ciagnika prawie ledwo dotyka ziemi. Dodam ze nie mam u ciebie wajchy G i H jakies pomysly?

to masz niesprawny ehr a co masz zamiast tych dźwigni?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

28

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

No wlasnie nie mam nic tylko dwa korki wkrecone jako zaslepki w rozdzielacz... czemu to mialo sluzyc? Nie wiem

29

Odp: Ustawienie szybkości opadania ramion podnosnika.

A dziala wam dzwignia E od zadania glebokosci orki? Ze ustawicie ja na tyle i caly czas opuszcza do jednej pozycji? I jeszcze jak aktywowac ta funkcje w ktore miejsce pokretlo D.