321

Odp: Silnik Ifa 6VD

OK,i jak zrobis kapote, bede nova alternativa?
Ja uwazam zalozyc dwie chlodnice za siebie,od 303 lub Ifa W50.

322

Odp: Silnik Ifa 6VD

Też można dać dwie. Tak jak mówisz. Tu jest nowa większa maska https://drive.google.com/file/d/0B2lhkv … p=drivesdk

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

323 Ostatnio edytowany przez poulm (2017-04-05 17:03:16)

Odp: Silnik Ifa 6VD

:brawo:
Bardzo ladne, zrobiles wiele dobre roboty.
Ja juz mam przygotowany silnik 6VD w uchwytu, robilem remont wału korbowego.
https://s29.postimg.org/3vb8w5ylz/P4050246.jpg

324

Odp: Silnik Ifa 6VD

bamreras masz może piasty z ośką  na tył od sieczkarni lub kombajnu

GG 16238418

325

Odp: Silnik Ifa 6VD

to bamreras:
Mam male pytanie. Niechales na silinku jedno lub dwie gumowe sprzegla?
Ten moj silnik 6VD od sieczkarnie ma tylko jedno i nie wiem, czy to nie jest malo. Forsch ZT303 ma na silniku dwie ty gumy pro lepszy wychyleni, kiedy sie ram skręca podczas jazdy na dziurach, w lesie itp.
Zobaczylem różne fotki montazu 6VD do Forsza i ktoś ma jedno gumowe sprzeglo i ktos dwie.
:nie_wiem:

326

Odp: Silnik Ifa 6VD

Mam jedno. 6vd nie ma takich dużych wychyłów to i dwa nie potrzebne. Tylko do montażu najlepiej cofnąć tylne gumy o grubość kapelusza, czyli około 8cm. Rama nie jest z gumy zeby niewiadomo jak się skręcała...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

327

Odp: Silnik Ifa 6VD

Bamreras,rama nie z gumy ale rama w 303 jest w kształcie c ,a w 323 jest c zaspawane płaskownikiem dla wzmocnienia.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

328

Odp: Silnik Ifa 6VD

No fakt.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

329

Odp: Silnik Ifa 6VD

No dobrze,ale kiedy bede rame mocniejsze, ale nigdy na 100%, tak silnik na dale biede wolny w gumach przy ramie, nie tak jak na E281 lub 512 itp, i tam dale nie jest wola dla przepływ boczny.

Moj pomysl jest na dalej miec i na silniku 6VD obie sprzegla gumowe tak jak na 4VD w ZT303
Ten problem nie uwidzisz teraz,ale za rok czy dwa bideziesz miac w silniku osiowe lub radialne lozyska KO,lub cos innego KO.

No mozno tam u was sa równe ziemia, ale dla nas sa 15-25% gorki w polu i dziury 1m w liesie niejest nic specjalnego, i dla tego na te sprzegla gumowe patrzę z innego spektra.

Mozno jestem paranoikiem,ale co nie jest dla nas na 200% , to jest slabe :-(

Widział ktoś dla was Forsza na tylnych kolach przy pracy?

https://www.youtube.com/watch?v=0Bd4DRgZ_Yc

Wszystko ma limity i te ja je dla Forsza stale zmieniam :-D

Tak chlopaki, myslecie i rozwijaćie, jestem tutaj na dalej.

Czesc i zycze wiele wodky dla wasze Wielkenoce.

Pavel z Czech :beer:

330

Odp: Silnik Ifa 6VD

Jak założyliśmy nowe opony na tył do 303 i pojechałem orać z phx 5 a było sucho na glinie i do tego Góra to 303 stanął dęba

E 516 na części
Telefon 695 076 269

331

Odp: Silnik Ifa 6VD

Jak zt 300 był w użyciu to na glinie pod górkę wiecznie pług na 2 kołach ciągał. Przednie koła służyły mu do nawracania...

332

Odp: Silnik Ifa 6VD

Chyba już mówiłem, ale jeszcze raz powtórzę. Lubię Czechów. Bezwarunkowo, nie wiem dlaczego.

333

Odp: Silnik Ifa 6VD

Ja 323 stawiałem dęba w B 201 na poprzeczkach przy podorywaniu ale było sucho jak skała

334

Odp: Silnik Ifa 6VD

Witam wszystkich Kolegów i od razu przepraszam za zaśmiecanie forum , straciłem wszystkie kontakty na telefonie  i proszę o kontakt wszystkich kolegów którzy mają nr do mnie aby sie odezwali .  Pozdrawiam I czekam Kamil .

GG 16238418

335

Odp: Silnik Ifa 6VD

Bamreras:
Ile godzin juz masz szrobione z tym silnikem 6VD?
Mam pytanie, to szprzeglo gumowe jest nadal OK? Nie ma problemow?

336

Odp: Silnik Ifa 6VD

200-300 godzin i nic się nie dzieje. ten jeden kapelusz daje radę..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....