Temat: pompa wtryskowa fortschritt ZAPIECZONA

Witam ,kupiłem w niemczech ciagnik fortschritt zt303,ciagnik stał 40 latek,silnik kęci ,tak jak by chciał załapać lecz nie do końca,więc odkręciłem boczną pokrywe z pompy wtryskowej i okazało się że 2 sekcje są podniesione do góry gdy srubokrętem naciskałem to idą na dół ale po kręceniu znów są podniesione,i mam pytanko ,pompa wygląda jak nowa tylko lekko rdzy jest,i mój pomysł jest taki zeby wylać olej stary i całą pompe zalać naftą i tak zeby wykąpała się ze 2 dni,co wy o tym myślicie??czy da coś to??bo nie chce mi się rozbierać tej pompy i staram sie zrobić sobie skróty:)

2

Odp: pompa wtryskowa fortschritt ZAPIECZONA

jak poszła rdza na sekcje to już po nich ,nawet jak je rozruszasz to i tak stracą ciśnienie i dawki się pozmieniają.

3

Odp: pompa wtryskowa fortschritt ZAPIECZONA

Korozja może być nie tylko na sekcjach. Ona włazi wszędzie i jak chcesz mieć z pompą porządek to i tak musisz ją doszczętnie rozebrać. Bez rozbierania i tak niewiele zobaczysz.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

4

Odp: pompa wtryskowa fortschritt ZAPIECZONA

dziekuje za odpowiedzi,dziś zaleje naftą a jak nic nie da wyciągne sekcje i oczyszcze