Temat: rozrusznik e512

witam . mam problem z rozrusznikiem w 512, wymienialem go na drugi bo ten stary padl, i jest taki problem ni w zab nie chce sie zazebic z kolem zamachowym, przekladalem juz glowki i zebatki i dalej to samo, mial ktos taki problem. rozrusznik jest nowego typu.

2

Odp: rozrusznik e512

A patrzyłeś w jakim stanie jest wieniec? U mnie w ciągniku trybek rozrusznika mocno zaklepał wieniec i musiałem szlifierką trochę ''poprawić''. Teraz kupiłem rozrusznik jak nowy starego typu, za 200zł. big_smile

3

Odp: rozrusznik e512

ogladalem wieniec i nawet przekrecalem go w inne miejsce i to samo jest , rece opadaja .

4

Odp: rozrusznik e512

pewnie dla tego był na sprzedanie

5

Odp: rozrusznik e512

Ja miałem tak, że hurgotał po wieńcu ale nie obracał i podłożyłem blachę 4mm pod stopę tę od strony filtra oleju. Dopiero wtedy przypomniał sobie jakie ma zadanie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

6

Odp: rozrusznik e512

rozwiazalem temat inaczej. najpierw sprawdzilem ten stary czy sie zazebia z kolem zamachowym i sie zazebial. wiec wziolem obudowa zostala od starego a srodek wziolem od nowego i dziala, dziekuje za podpowiedzi ,