21

Odp: Zt303

to chętnie za takie pieniądze bym kupił kilka sztuk. Jeśli możesz pomóc załatwić u południowych braci to warto poszukać transportu i ściągnąć na daleką północ całego tira bo pewnie koledzy z okolicy też by nabyli a koszty się rozłożą

22

Odp: Zt303

MAREKPE napisał/a:

Chłopy, żeliwo po 30 gr, blacha 20, idzie czas na zakupy maszyn rolniczych. Taki 303 to góra 5000, a ta wywłoka za nim to tyle ile waży razy 50 gr. To wszystko.
Ps: Kumpel zdegustowany wrócił z czech, bo takie przyczepy stoją po 3 jedna na drugiej w cenie poniżej 2 hawranków za kg.

tak jak piszesz kolega kupił 2 zt 300 w bolesławcu na chodzie  zrejestrowane przyjechały 130 km na kołach w stanie dobrym podłączyli je pod suszarnie 30 tonowe i nie dały rady to je spakował w kontener i poszły na złom w cenie złomu który dziś dołuje , serce płakało ale mnie one już na nic swoje oddałem za grosze
,smutne czasy dla ZT.

Leszek   dla kolegów'

23

Odp: Zt303

Smutne ale jak przyjdzie draka to jak znalazł. W razie co to ruska pchne i w to miejsce 323

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: Zt303

Myślisz zamienić ruska na 323?

25

Odp: Zt303

Hmmmmm dziwnie temat się rozwinął! Mowa o forschu na forum forscha a wy tylko o złomie sad

26

Odp: Zt303

przykro to pisać ale gówniany ursus ma większą wartość od forszaja mimo ze lepszy

27

Odp: Zt303

MAREKPE napisał/a:

w cenie poniżej 2 hawranków za kg.

Mozecie wytlumaczyc ile to jest w PLN? smile

Stachu u mnie niedaleko jest  303 zarejestrowany i nowe opony i wgl za 10 do.negocjacji...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

28

Odp: Zt303

To jeszcze postoi.... Zejdzie do 6-7....
Te przyczepy naprawde tanie....  Nawet jakby miał papiery pokombinować to i tak grubo poniżej ceny rynkowej.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

29

Odp: Zt303

Karol323 napisał/a:
MAREKPE napisał/a:

w cenie poniżej 2 hawranków za kg.

Mozecie wytlumaczyc ile to jest w PLN? smile

Stachu u mnie niedaleko jest  303 zarejestrowany i nowe opony i wgl za 10 do.negocjacji...

30gr

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

30

Odp: Zt303

I w jakim stanie te przyczepy? Chetnie bym przygarnal dwie wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

31

Odp: Zt303

A ktoś z Was wystawił jakiegoś na sprzedaż?

32

Odp: Zt303

Karol323 napisał/a:

I w jakim stanie te przyczepy? Chetnie bym przygarnal dwie wink

A ja wszystkie.
Taka operacja to wyższa szkoła gotowania na gazie i mało kto się za to bierze, a jak bierze, jak mój kolega, to potem ceny są jakie są, w Polsce. Każdy klamot zakupiony w Czechach  trzeba tam zarejestrować na nabywcę i musi mieć przegląd i ubezpieczenie, a to generuje koszty i dlatego oddają to jako złom. Pewnie, że da się urobić na to papiery, ale to koszt i czas. Tacy działkowicze jak ja to mogą kaleczyć transport takimi kalekami, ale dziwi mnie postawa Marka Popisa, bo mając pozostałości po Volvie ma wózek do naczep, a teraz naczepa wywrotka za 10 000 to musi być ładna, więc gdzie tu sens i logika kupować klamoty których użyteczność rzadko dorównuje wartości odczytanej z monitora wagi?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

33

Odp: Zt303

tylko z tymi wielkimi przyczepami to nie tak słodko jest. 6-stki z dobrą zabudową są baaardzo poręczne i kila może mieć jedną tablicę rejstracyjną smile

34

Odp: Zt303

Tylko z wózkiem dolly to problem z rejestracją chyba że tylko po polu i do domu jechać. Wioskę dalej gościu swego czasu też miał fascynację dużymi przyczepami samochodowymi dwu i trzy osiowymi ale jak niekiedy przyszło mu je wyciągać z pola we dwa albo trzy traktory to wszystkich się pozbył. Obecnie ma 3 sztuki pronary 10 ton. Ja na przyszły rok mam zamiar wyremontować swoją sztywną d46 bo tam przynajmniej solidna rama z hutniczego ceownika i szerokie osie. Zrobię wywrot na 3 strony z czego tył sztywny a tylko spory szyber bo takie rozwiązanie jest u mnie najczęściej używane. Do tego koła 385/55-19,5 i spokojnie 8 ton będzie można wrzucić bez obaw. Trochę nam temat odszedł

E 516 na części
Telefon 695 076 269

35

Odp: Zt303

Jakby zamiast kombinowac z rejestracja dolly to papiery od czegos takiego załatwic?
http://olx.pl/oferta/przyczepa-3-osiowa … 4b2e541668

Rolnik z powołania:-)