2,141

Odp: Powiedzcie coś o sobie

A może przenieść to do wątku zrób to sam ?

2,142

Odp: Powiedzcie coś o sobie

koszty jakieś są, ale mina sąsiadów warta każde pieniądze

2,143

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Świetna robota !!!! jedyny minus to to że będziesz go długo trzyma bo sprzedać była by wielka szkoda .

2,144

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Teraz wróćcie na post 2123 arka, bo ponaprawiałem trochę i jest co pooglądać

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,145

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja wiem czy minus? jeszcze go kto podpatrzy i seryjna produkcja ruszy bo to co pod maską jest budzi wiele do życzenia

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,146

Odp: Powiedzcie coś o sobie

teraz fotki wskakują. Myślicie, że gdyby dalej produkowali forsze to stylistyka poszłaby w stronę projektu Arka?

2,147

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no teraz widac cały dorobek
nie wiem czy stylistyka poszła by idealnie w tn sam styl ale na pewno pod taki komfort

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,148

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Już nim trochę jeździłem bo musiałem skrzynie biegów sprawdzić ponieważ był kupiony bez silnika ale jednak wszystko jest ok bo ma on tylko 1200 motogodzin na tylnym tuzie nigdy nawet nie miał nic podpięte

2,149

Odp: Powiedzcie coś o sobie

A pod maską to się może wiele zmieńi bo tylko na próbę skrzyni ifa była wsadzona a na strychu stoi już silnik mana 6 garowy  z rozruchem na 12 volt więc wszystko się może zdarzyć

2,150

Odp: Powiedzcie coś o sobie

nie wiem jak inni ale ja czekam na efekt finalny jestem wielce ciekaw jak to wszystko ci wyjdzie i jak zrobisz przenieś temat do Zrób To Sam załóż tam wątek wsadź ile sie da fotek i wszystko nam opisz

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,151

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a to zt300 po przeróbce i na wiosnę dostanie silnik 3 garowy ify z widlaka          http://www.fotosik.pl/zdjecie/cbec9c9f45f0dd41

2,152

Odp: Powiedzcie coś o sobie

mój pierwszy zt323      http://www.fotosik.pl/zdjecie/05d4d3c570a02a8f

2,153

Odp: Powiedzcie coś o sobie

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e6c4ece0485de5bc

2,154 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-12-25 15:30:18)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

powiedz wszystkimi uprawiasz pole czy zajmujesz się czymś dodatkowo?
(nie wiem czy widziałeś ale wysłałem ci zaproszenie na fotosik.pl to ode mnie jest)

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,155

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a no pole! tylko mało hektarów mam i usługowo dużo śmigam najwięcej to orka i koszenie bizonem ale co kto tylko chce pryskanie sianie uprawa mam koparko-ładowarke jcb to też coś zawsze kopie bo takie czasy że nikt sie za łopatę nie łapie ogólnie to mam więcej sprzętu jak pole wymaga

2,156

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wow
za to masz zadbane maszyny, widać że umyte i suche.
czarująco wyszło, nie sądziłem że takie przekładki są możliwe.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,157

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Arku staraj się wstawiać zdjęcia w jednym poście czy jak coś będziesz pisał najwyżej zrobisz....

.. Tak i pisz dalej ale w jednym poście, będzie wszystko w jednym i wgl smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,158

Odp: Powiedzcie coś o sobie

arek323 napisał/a:

a no pole! tylko mało hektarów mam i usługowo dużo śmigam najwięcej to orka i koszenie bizonem ale co kto tylko chce pryskanie sianie uprawa mam koparko-ładowarke jcb to też coś zawsze kopie bo takie czasy że nikt sie za łopatę nie łapie ogólnie to mam więcej sprzętu jak pole wymaga

To mam tak jak teraz w jednym poście bo źebym nie narozrabiał

2,159

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Arku chodzi o to że jak czegos nie dopisałeś to weź opcje edytuj dopisz na spokojnie i zapisz zmiany i wtedy jest wszystko w jednym a jak dodajesz fotki to też wrzuć wszystko do jednego i zatwierdź żeby było estetyczniej i czytelniej tylko o to chodzi wink

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,160

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tylko gdzie ta funkcja edytowania mam tylko raportu,cytuj i napisz nowego posta szukam i nic