2,161

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jest
raportuj usuń edytuj cytuj
musisz mieć jak jesteś zalogowany musi ci sie wyświetlać

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,162

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Najlepiej bym to przeniósł do zrób to sam z tą moją przeróbki tylko do jakiego wątku się podpiąć:nie_wiem:

2,163

Odp: Powiedzcie coś o sobie

arek323 napisał/a:

Najlepiej bym to przeniósł do zrób to sam z tą moją przeróbki tylko do jakiego wątku się podpiąć:nie_wiem:

Nie mam tego edytuj i usuń

2,164

Odp: Powiedzcie coś o sobie

załóżs sobie nowy watek tylko napisz do szeryfa zeby ci odblokawał funkcje każdy nowy pisze do szeryfa zeby udostępnił funkcje pisania w dziale literatura i instrukcje oraz zrób to sam

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,165 Ostatnio edytowany przez arek323 (2015-12-26 17:51:15)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Pisałem do piotrfire ale narazie cisza i może dlatego coś nie tak mam chyba że nie doszło
No to teraz mam te edytuj i usuń

2,166

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jak doszło to poczekaj będzie miał chwile to ci odblokuje cierpliwosci ja tez czekałem chwile

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,167

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wielki plus dla ciebie Arek,tworzysz cuda.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,168

Odp: Powiedzcie coś o sobie

arek323 napisał/a:
arek323 napisał/a:

Najlepiej bym to przeniósł do zrób to sam z tą moją przeróbki tylko do jakiego wątku się podpiąć:nie_wiem:

Nie mam tego edytuj i usuń

edytuj masz tylko przy swoich postach

Rolnik z powołania:-)

2,169

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Koledzy wątek przeniesiony do "zrób to sam" z tą moją przeróbką

2,170

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam
     W zeszłym roku stałem się posiadaczem Fortschritt E 512 z 1983 roku, cały sezon można powiedzieć przebiegł bez większych postojów ( najdłuższy to jeden dzień na 50 motogodzin). Już niedługo trzeba będzie szykować się do następnej akcji  i stąd moja obecność na tym forum. Przeglądałem już niektóre interesujące mnie wątki czerpiąc z nich trochę wiedzy, a myślę że także moje doświadczenie będzie przydatne.  Na koniec krótkiego przedstawienia zdjęcia mojego kombajnu przed i po.
http://www.fotosik.pl/zdjecie/0ca13ed35c4d10aa
http://www.fotosik.pl/zdjecie/714dbbf995ea6390

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

2,171

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj

2,172

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć witam

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,173

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

2,174

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,175

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj .

2,176

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć

2,177

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

2,178

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,179

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam,  w takich barwach to jeszcze nie widziałem.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

2,180 Ostatnio edytowany przez KASZA (2016-01-19 08:54:56)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Na pewno nie jest to zbyt pospolite  malowanie, miał być cały czarny ale brakło farby hehe, poza tym pewnie by się zapalił od słońca, za to jest najlepszą maszyną we wsi (może dlatego, że jedyną). Zawsze lubiłem czarny i większość moich maszyn jest po prostu czarna, poprzedniego Claasa pomalowałem na zielono to mi kozy na niego skakały. smile

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.