2,421

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dzięki wielkie spokojnie  nie śpieszy mi się aż tak  smile na teraz to uruchamiam jumza od wujka  z koparki robię traktor żeby coś robić smile

2,422

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja jestem w trakcie modernizacji koparki jumz robię ją pod siebie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,423

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wujek miał koparkę rolniczą i mi ją oddał bo osprzęt był porozbierany a ja  w tamtym roku kupiłem    ale budowlaną  za  3tyś z transportem   ciśnienie na silniku ma 4 na rozgrzanym  zrobiłem siłowniki od obrotu   i kopie teraz mam w niej do zrobienia uszczelniacz na wale od strony sprzęgła i instalację zrobić a tak to śmiga  smile a ty jaką masz ?

2,424

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja mam budowlaną silnik już miał u mnie wał zrobiony bo był wybity teraz jest ok ciśnienie ma ustawione na 3 i czy to ciepły czy zimny my modernizujemy ja całkiem inaczej hydraulikę robimy od nowa bez tej pajęczyny i zamiast tego pługa z przodu ma dostać tura większe koła i kabinę będziemy modernizować dostała już wspomaganie na orbitrol jeszcze tylko musimy to pomontować odpowiednio zrobić nowy zbiornik paliwa olej do wspomagania i chyba główny zbiornik też będzie inaczej niż jest ale to wszystko w trakcie i do zrobienia instalacja i pomalować ja ładnie

będę miał na zbyciu sporo hydraulicznych elementów i takie rożne ale to na koniec wkleję co i jak

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,425

Odp: Powiedzcie coś o sobie

okej  ja aż tak to nie będę rozbierał bo czasu brak i funduszy  hmm

2,426

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Tomek chcesz namiar na zbiornik plastikowy nowy, który mieści się pod kabiną? Ja mam u siebie teraz tylko nie wiem dokładnie ile pojemności ma. kupiłem za 170zł z przesyłką.

2,427

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a masz jakieś fotki ?
jak mozesz to podeślij

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,428

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja ten zbiornik co był z przodu to wkładam do kabiny tak jak miał normalnie jumz traktor tylko to troche roboty jest

2,429

Odp: Powiedzcie coś o sobie

no mi ten zbiornik nie pasuje bo zmieniam rozdzielacz, siedzenie i mi to koliduje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,430

Odp: Powiedzcie coś o sobie

chciałem dodać zdj z tej przeróbki i nie bardzo wiem jak

2,431

Odp: Powiedzcie coś o sobie

musisz założyć konto na fotosik.pl tam wklejasz zdjęcia a potem tutaj dodajesz link do zdjęcia i albo się wyświetla na stronie albo jest odnośnik do danego zdjęcia

a jak już będziesz wklejał zdjęcia to żeby nie zaśmiecać wątku to wklej tutaj
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=3016

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,432

Odp: Powiedzcie coś o sobie

kolega może podać namiary na ten zbiornik smile?

2,433

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Jestem nowy na forum i zakupiłem ładowarkę t174/2 i moje pytanie brzmi czy może ktoś udostępnić za darmo lub za opłatą instrukcje napraw do tej ładowarki. najbardziej chodzi mi o układ hydrauliczny , hamulcowy , elektryczny , ale mile widziane jak by ktoś miał całość.
Pozdrawiam .

2,434

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj. W tym klamocie to wszystko raczej trzeba tak po swojemu na chłopski i rozum.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,435

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć dziadek
a tak na marginesie jak ci na imię

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,436

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć

2,437

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj smile

Siły na zamiary zmierz....

2,438

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam. Paweł.

2,439

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

2,440

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witaj