2,601

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj

2,602

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkim
Mam na imię Grzegorz pochodzę z kaliskiego, rocznik 83, od miesiąca posiadam fortschritt 323-a

2,603

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Grzegorz smile

2,604

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siemanko wszystkim nowym których nie witałem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,605

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć

2,606

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć jestem Marek, niedawno kupiłem ZT 323 i zabieram się za jego ogarnięcie. Mieszkam w górach dlatego, chcę go przystosować do trudnych warunków. Mam ambitne plany na modernizację, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

2,607

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Marek. U nas znajdziesz kopalnię wiedzy i grupę naprawdę ogarniętych ludzi w tym temacie, powodzenia!

2,608

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Siemanko jak coś to pytaj wrzucaj fotki każdy cos od siebie dołoży jest tutaj sporo dobrych forszajowców

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,609

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Mareks, góry to dość rozległy obszar, sprecyzuj to jakoś. O ile uda Ci się wpaść na pomysł jakiego na tym forum nie było to możesz liczyć na naszą pomoc lektura dość obszerna.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

2,610

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Mareks.  Czy przypadkiem nie pisałeś o swoich planach na FB?

2,611

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, nazywam się Przemek. jestem posiadaczem zt323. Województwo łódzkie. Mam go już 2 lata i dalej się go uczę tongue

2,612

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witamy w klubie

2,613

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siemasz
pytaj o wszystko co cię nurtuje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,614

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć, na imie mam Bartek i w domu mamy dwa. Fortschritt.
303 i323

2,615

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siemasz
a jakie tereny zamieszkujesz ?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,616

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jestem Beata od dzis mam koparkę fortschritt  t174/2. Mąz z synem przystąpili do renowacji i naprawy. Szukamy ksiązki, najlepiej po polsku. Moze być pdf.
Jestesmy spod Łodzi. Lubimy stare dobre sprzety mechaniczne. Nie tylko DDR. Rosyjskie takze. Rosyjski znamy, niemiecki nie bardzo.  Mozemy pomoc w tematach ze starymi autami. Mamy mozliwość piskowania, spawania. Nasz tel 604096699

2,617

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj. W sprawie instrukcji skontaktuj się z Piotrem kontakt w zakladce "serwis"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2,618

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mieszkam w na Podkarpaciu a od roku jestem posiadaczem zt323. Narazie próbuje ogarnąć tą technologię.

2,619

Odp: Powiedzcie coś o sobie

pozdrawiam kolędę z mojego województwa

Rolnik z powołania:-)

2,620

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj Wiesław pytaj śmiało ktoś coś zawsze podpowie wrzuć fotkę sprzęta

Nie ma to jak FORTSCHRITT