941

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witaj ali79 (Waldek) smile

942

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jak Ali to może być islamskim terrorystą :hmmm:

943

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Nie:) Ali to tylko zdrobnienie od Waldi, tak kiedyś wołała na mnie moja młodsza siostra i tak już zostało

944

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Każdy tak mówi big_smile

945

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Waldek !
Pomożemy.

946

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Waldek. Ja też zDolny Śląsk, a z Twoich okolic kupiliśmy kiedyś Liaza 180 z łychą.

947

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam sąsiada z kotliny big_smile

Tylko głupi nie wie że jest głupi a mądry to wie

948

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam, jestem tu nowy, na imię mam Bartek, mam 24 lata, jestem z okolic Płonska, póki co żadnego Forsza jeszcze nie mam ale plany są i stąd moja obecność tutaj wink

949

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy , to blisko mnie.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

950

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam, mam na imię Dominik mam 19 lat pochodzę z małej wioski Łąki położonej 60km od Warszawy smile interesuje się muzyką, grafiką 3D i motoryzacja, jestem tu ponieważ jestem fanem tej marki i chce jak najbardziej dowiedzieć sie czegoś więcej o tych wspaniałych maszynach. Ja nie posiadam żadnej maszyny tej marki ale w przyszłości chciałbym zakupić ciągnik Fortschritt ZT 303, marką zauroczyłem sie będą dzieckiem ponieważ mój sąsiad posiada kombajn E-512 który był jedynym kombajnem innej marki u mnie w wiosce, reszta to poczciwe Bizony do których nie mam przekonania ;] i ten kombajn jako jedyny ma dusze z tej grupy kombajnów. Tyle o mnie, myśle ze bliżej poznamy się na forum, pozdrawiam ;]

http://img183.imageshack.us/img183/5503/razere516.jpg

951

Odp: Powiedzcie coś o sobie

siemka smile

Sprzedam U-4514

952

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj na forum fortschritt i IFA smile

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

953 Ostatnio edytowany przez skiba_74 (2010-11-07 11:13:14)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Dominik witaj na forum:brawo::D:pa:

954

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam jestem daniel i mam do sprzedania 303d w całości lub na części bardzo tanio pisz jeśli coś potrzebne 667299945

955

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witaj zara napiszę do ciebie bo ciekawe  za ile głowice masz lub silnik :hmmm:

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

956

Odp: Powiedzcie coś o sobie

daniel załóż wątek w dziale sprzedam  i tam się ogłoś !!  tu masz coś powiedziec o sobie a nie o tym że ciągnik pchasz na części

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

957

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich Fortschrittforumowiczow!
Na imię mi Wojtek. Mieszkam u zbiegu granic podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, więc co zmiana podziału terytorialnego Polski to inne województwo;) 
Lata Chrystusowe mam dopiero na karku, ale w rodzinie mam Fortschritta od 1979 r. pod postacią prasy K-442 kupionej na przydział.
Od zawsze związany jestem z rolnictwem wedle rodzinnej tradycji, ale w ostatnim czasie już nie bezpośrednio.
Aktualnie poszukuję ZT 303 ponieważ jest doskonale skrojony do aktualnych potrzeb mojego gospodarstwa.

Historia: C-355, C-330, Pronar MTZ 82 SA, Massey Ferguson 595 MK II,
Zetor 411 (eksportowy 4011 bez peumatyki), C-360,
Aktualnie: Same Saturno 80...
Poszukiwany:ZT 303

958 Ostatnio edytowany przez fortschritt 323 (2010-12-05 14:00:10)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witaj na forum smile :beer:

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

959

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy kolejnego Wojtka wink

960

Odp: Powiedzcie coś o sobie

heh  Wojtek tez wita Wojtka

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile