21

Odp: Zasmiecanie forum

Ja interesujące zdjęcia kopiuje na dysk twardy i zostaną u mnie na wieki.

22

Odp: Zasmiecanie forum

ja mam to samo  pare zdjęc się już nazbierało a  teraz robiłem  remont hamulców tył i   pomyslałem żeby zrobic takie włąsnie coś zeby ktos kiedyś  zobaczył co musi rozkręcic zeby to zrobic  itp    ale nic nie zrobimy zanim Piotrfire  nie wyrazie swojego zdania

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Zasmiecanie forum

Czy dało by się zrobic dział  np o nazwie  Foto Nsprawa ??  lub o innej nazwie .

Nie rozumiem tego pytania , przecież taki dział istnieje od poczatku istnienia forum a nazywa się "zrób to sam" widoczny jest tylko dla zarejestrowanych uzytkowników czyżbyś miał zablokowane funkcje?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

24

Odp: Zasmiecanie forum

nie zablokowanych funkcji nie mam  ale miałem inna koncepcje ale po przemyśleniu wszytkiego to  na dłuzszą mete by był raczej lekki bałagan    sorki za zamęt ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25

Odp: Zasmiecanie forum

Ale to by było dobre, ostatnio kolega od nas mówił mi co trzeba zrobic aby zregenerowac hamulce w 323. I ot to już by był jeden post do działu jaki proponuje wojtas.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

26

Odp: Zasmiecanie forum

Tłumaczę wam że to jest w dziale "zrób to sam" dokładny opis co i jak zrobić krok po kroku wiadomo lepiej jak jest to podparte fotami ale trudno wymagać aby robił to ktoś kto nie ma aparatu. Pytam więc po co tworzyć dwa jednakowe wątki.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty