Temat: Tur do zt 300

Witam mam pytanie   mam na oku ładnego zt 300 iczy opłaca sie do niego załozyć tura  tzn jak sprawy udźwigu czy pompa ogólnie daje rade??

2

Odp: Tur do zt 300

do ciągnika bez przedniego napędu to nie warto montować tura

3

Odp: Tur do zt 300

Odpowiednia przeciwwaga z tyłu i jest dobrze.

4

Odp: Tur do zt 300

i duzo miejsca na placu.

Leszek   dla kolegów'

5

Odp: Tur do zt 300

Ja myślę założyć jakiś tam niedrogi do 323 żeby przy okazji gruberowania, na płytko i głęboko zbierać kamienie takie których wał nie wgniecie. Wcześniej myślałem o paleciaku jednak tur chyba będzie poręczniejszy.

6

Odp: Tur do zt 300

przedni tuz się kłania i skrzynia na kamory, a na zimę łycha do śniegu i jazda

7 Ostatnio edytowany przez androl (2015-10-28 14:54:48)

Odp: Tur do zt 300

tuz też wchodzi w grę, skrzynię trzeba by było tak zamontować żeby można ją na ziemię położyć. Powód kamienie ponad 100 kg trzeba wkulgać bo nie wrzucę wink
Turem natomiast to i na przyczepę później przerzucę.

8

Odp: Tur do zt 300

Na przyczepę?! Nie wystarczy do sąsiada? wink

9

Odp: Tur do zt 300

może zbiera i twierdze bedzie z tego budował

Rolnik z powołania:-)

10

Odp: Tur do zt 300

Figurki na rogu każdego pola tongue

11

Odp: Tur do zt 300

Witam wiem ze nie na temat  ale  panie Arturze   prosze o kontak pisalem   do  Pana w  sprawie  instrukcji do E281  lecz teraz niemoge sie z Panem skontaktowac niemige wyslac wiadomosci do pana prosze o kontakt kiedy  bym mógł sie spodziewac  tej instrukcji wink

12

Odp: Tur do zt 300

Panowie jaki tur będzie pasował do 323 ?

13

Odp: Tur do zt 300

prawie każdy tylko osprzęt musisz mieć typowy pod zt 323 ja mam z biedaszek tur6

14

Odp: Tur do zt 300

w miarę szeroki na ramie

15

Odp: Tur do zt 300

Marcino napisał/a:

prawie każdy tylko osprzęt musisz mieć typowy pod zt 323 ja mam z biedaszek tur6

a skąd taki osprzęt dorwać? Chodzi o element mocujący do ramy czy tylko hydraulikę?

16

Odp: Tur do zt 300

ja swojego tura mam od dużej 6 z pgr. stał w krzakach i za grosze go wziołem bez mocowań. mocowania na innym pgr kosztowały 200 zł też od ursusa i wystarczyło lekko same mocowania przespawać bo ursus bodajże 10 cm szerszy.