41

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

U mnie są identyczne na dole i na górze

42

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

525 ma 5 wytrząsaczy i wydaje mi się że są węższe. Sławek 77 to może ja zmierzę te co mam i Ty też i się okaże ? smile

Siły na zamiary zmierz....

43

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

to znaczy że moje płytki z wytrząsaczy jeszcze u niemca poszły do młyna

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

jano323 napisał/a:

i prawdę mówisz...
prędkość po co?
ha/godz po co ?
a pykanie ziarek po płycie to co procenty ? dopuszczalne ? a ile może zgubić e 514 ?
a zapomnialem o bateriach r20 z tyłu w kompie do pamięci , można rozliczyć kombajnistę z czasu pracy, po co ?

jano a te baterie są tylko do zasilania pamięci? a gdzie idzie główne zasilanie komputera, bo tak sie zastanawiam dlaczego nie odpala...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

45

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

z początku to chodziło bez bateri potem odkryłem że niema baterii więc włożyłem , kombajn 1988r nie był stary 600 mtg zmodyfikowany w 1990r dołożony komp. sieczkarnia class heder z 5m ,
przyjechałem nim z niemiec na kołach w 2000r był jak to mówią "igła" ale po kilku latach zasilanie kompa padło idzie to zrobić bo niema napięcia w kostce zaś. komp. jak niema instrukcji to lipa...

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

to prawie jak moja 514 tylko ja mam z 1989r, ale sieczkarnia też claas,po kupieniu silnik był igła lecz kiedyś woda wyleciała z układu i sie przegrzał,ale pozatym dalej chodzi dobrze i ładnie odpala

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

47

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/n7b … bEghxCdoKs

witam, potrzebuje pomocy przy rozszyfrowaniu komputera do czego sa te wskazniki i jak ich uzywac?

48 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2018-04-18 17:56:12)

Odp: Do czego te czujniki ? (E-524)

Kolego był już ten temat omawiany i to stosunkowo niedawno. Uzyskałeś już odpowiedz na swoje pytanie bo tam też pytałeś o to samo
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=3484

Siły na zamiary zmierz....