21

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

jadę w poniedziałek      co prawda to nie zagranica , do  KUDOWY ZDRÓJ   ul. SŁONE 19 (STACJA KONTROLI  POJAZDÓW) - 57-350 Kudowa-Zdrój,  ,obejrzeć   mdw527      i do  KŁODZKA do AGROKRYSTIAN   claas 218 , i lexa 415 , moze ktoś z kolegów zna tych  gości ???? jaką mają opinie?

Leszek   dla kolegów'

22

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Zapraszam na kawkę, mieszkam 3,5 km od Kłodzka.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

w srebnej górze, stoszowicach mam kuzynów i dość czesto bywam , daj numer na pw , jak będę w okolicy a czasowo wyrobie to się zdzwonimy ,

Leszek   dla kolegów'

24 Ostatnio edytowany przez androl (2015-11-29 11:19:27)

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Sarast, to wyjedź godzinkę wcześniej, wypić kawkę z kolegą z FF bezcenne !
W naszym wieku snu potrzeba jakby mniej wink

25

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

byłem  w Kudowie  u tego gościa ... ceny ma plus VAt  pięknie umyte i po malowane ... sprzęt przeważnie z czech

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

sarast napisał/a:

jadę w poniedziałek      co prawda to nie zagranica , do  KUDOWY ZDRÓJ   ul. SŁONE 19 (STACJA KONTROLI  POJAZDÓW) - 57-350 Kudowa-Zdrój,  ,obejrzeć   mdw527      i do  KŁODZKA do AGROKRYSTIAN   claas 218 , i lexa 415 , moze ktoś z kolegów zna tych  gości ???? jaką mają opinie?

byłem u obydwu zależy co trafisz, obaj z czeh sciagaja, u krystiana kumpel kupil case magnum i chodzi, co do kudowy to podejrzane kombajny stały u niego jak bylem.

mdw

27

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

nie pojechałem , tak wyszło , ale się rodzi 527 mdw u mnie przy granicy , czekam na szczegóły  , znajomy Niemiec to pilotuje , zobaczymy?

Leszek   dla kolegów'

28

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

ja bym się nie palił na taki kombajn mam doświadczenie z 516 i już bym tego błędu nie popełnił.

29

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

różne  są opinie ! niemcy chwalą, ale napalony szczególnie nie jestem ale jak będzie ok , to łyknę  , się forsza nie boję,

Leszek   dla kolegów'

30

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Też szczerze odradzam tego zakupu z uwagi na kukurydzę.
Mój pomysł wygląda tak http://olx.pl/oferta/claas-mega-218-CID … 4440644d0c
Trochę awarii w życiu widziałem w wykonaniu Fortschritta i MDW i nie widzę tych sprzętów w kukrydzy, no ale kto bogatemu zabroni... big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

31

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

fajna , daje do myślenia,

Leszek   dla kolegów'

32

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Sarast a jak te z Bolesławca? Bo tego tańszego chcę obejrzeć

33

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

megi to podobno 204 najbardziej udane

Rolnik z powołania:-)

34

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

wyglądają fajnie nie picowane i case na kołach dojechał z niemiec , mnie trochę cena i chyba to że to jednak FORTSCHRITT , A może czas popatrzeć za czymś innym, czekam,

Leszek   dla kolegów'

35

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Wiadomo, Claas co innego, ale ciężko o taką megę 204 w możliwym stanie. Jak już jest to cena niebotyczna