1

Temat: wyprawa za granice po sprzęt

Jak w temacie , myślę na wyprawą na zachód po sprzęt , ciągnik , kombajn . I tu moje pytanie czy to sie opłaca? Mam transport ale nie mam kompletnie pojecia jak sie za to zabrać i gdzie jechac .

2

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Chcesz to podsunę ci firmę blisko granicy gdzie mają sporą maszyn nawet przeglądałem u nich coś dla siebie w firmie tej myłem kombajn aby na granicy nie czepiali się choć nie potrzebnie bo na granicy wystarczył załącznik.

3

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Byłem ostatnio w serwisach i drogo jak sk...

4 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2015-11-04 16:58:48)

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Popatrz tu www.merkantil.de  wysyłają na cały świat tanio nie jest ale jak ciągnik ma 16 tyś mtg to tyle piszą ostatnio mieli renault ares 16500 mtg a u nas w kraju ta sama trafiła i miała już tylko 6500 musiałem zadzwonić i wyjaśnić ale co to dało tylko ciśnienie mu skoczyło.

5

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

nie wiem czy to prawda ale jak w niemczech jaksa firma sprzedaje to musi dac gwarancje nie zaleznie czy nowy czy uzywka, więc pchaja po znajomości do polski nawet za mniejsze pieniadze, byleby gwarancji nie dawać

Rolnik z powołania:-)

6

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

mieszkam blisko Niemiec i pierwsze słyszę o gwarancji jakiejś ...
tylko nie jestem pewien co do wyjazdu do niemiec po sprzęt bardziej opłaca się jechać na bolesławiec  nowogrodziec i więcej sprzętu w jednym miejscu i wcale nie tak drogo  czasami taniej niż jechać tyle światu  i zwiedzać ich kraj za jakąś zabawką ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

7

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

wojtas prawdę piszesz i koszty transportu itd. Kogo masz namyśli bo też się rozglądam.

8

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

kogo mam na myśli ... wszystkie wioski wkoło tych dwóch miejscowości tam każdy coś chce sprzedać  bo wszystko jest z Nieniec ... juro jadę  na bolesławiec bo mam w planie kupić wielkiego Tandema  to zobacze co za nowe śmieci tam mają ...
z tymi co się gada każdy zgodnie twierdzi że każdy słom z niemiec jest już w Polsce  teraz sa maszyny ale już nie takie tanie  bo nie takie stare ... każdy się wycwanił

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

ja szukam kultywatora/agregatu fortschritta, jak c os taniego w przyzwoitym stanie wypatrzysz daj znac

Rolnik z powołania:-)

10

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

tylko pytanie czy ci warto  gnać jakieś 500km po ten agregat ... ?? koszty transportu zjedzą twoje  oszczędzenie na kupnie maszyny w twojej okolicy ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Pajej ściemniałeś że wycieczki Cię nie rajcują smile

12

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

mam dederówek za oknem coś tam czasem trafię ale lubię wyskoki do bolesławca coś  zawsze chłopaki mają i przy okazji kaczkę po pekinsku pier**l i do domu ,dziś byłem .

Leszek   dla kolegów'

13

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

androl napisał/a:

Pajej ściemniałeś że wycieczki Cię nie rajcują smile

a kto powiedział ze pojade, z Wojtkiem jakos dogadałbym sie;) a co do oszczędności to u mnie za takie cos to 5-6tys wołaja

Rolnik z powołania:-)

14

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

byłem i po oglądałem graty  agregaty mają ale forszaj je pociągnie ino po drodze ... byłem w mierzwinie i brzeźniku  znalazłem i  zastanawiam się nad tą  bryczką
http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka … aLurH.html

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

15

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

tylko te ceny za takie przyczepy sad

16

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

kawał przyczepy...

Rolnik z powołania:-)

17

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

ceny kolosalne ale przyczepa kolos ... tak się zastanawiam czy CASe się nie obrazi jak taką przyczepę zobaczy ??
a nie patrzył bym na to ale mam pewien pomysł  przez co będę ją potrzebował .  a moje BSS pójdą do sprzedania

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

18

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Kolega ostatnio zrobił taką od podstraw, bardzo podobna do tej co pokazałeś. Wszystko z nowego materiału, nowy siłownik, nowe hamulce i instalacja elektryczna. 24m3 koła 440-22,5 tandem z resorami. Chciał za nią 30 tyś, nie wiem czy jeszcze stoi u niego ona

E 516 na części
Telefon 695 076 269

19

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

Leszku ale najważniejsze w tej chwili już nie zarejestrujesz samoróbki u na robił tak z 2 lata temu właściciel kilku tys. hektarów kilku firm w tym stacje paliw kupili jedna mową rozebrali na czynniki pierwsze i w zakładzie wszystko robili jako klony i rejestrowali zamiast jednej nowej wychodziły im trzy zrobione przez siebie jeśli ma się ludzi i sprzęt można wszystko.

20

Odp: wyprawa za granice po sprzęt

scoda19 napisał/a:

Popatrz tu www.merkantil.de  wysyłają na cały świat tanio nie jest ale jak ciągnik ma 16 tyś mtg to tyle piszą ostatnio mieli renault ares 16500 mtg a u nas w kraju ta sama trafiła i miała już tylko 6500 musiałem zadzwonić i wyjaśnić ale co to dało tylko ciśnienie mu skoczyło.

To prawda. Byłem u nich i widziałem sprzęt a trochę tego na placu jest...