Temat: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Witam zwracam sie z  proźba zrobienie skanu i przeslanie  instrukcji  do sieczkarni E281 po polsku  zwracalem sie juz z prozba do  uzytkownika " artur998877"  i glownie do niego kieruje ta prozbe poniewaz nie moge sie z nim skontaktowac niewiem dla czego lecz inne oferty tez mile widziane

2

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Tu masz http://olx.pl/oferta/instrukcja-obslugi … 60382ab728

3

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Dzieki czekam rowniez na dalsze propozycje

4

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

A na co tu czekać zamawiaj i masz ! chyba że chcesz za darmo ale to trzeba w sobotę pod remizę iść .

5

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Mam papierową instrukcje po polsku i katalog po niemiecku angielsku i francusku jako że jesteś nowy nie przedstawiłeś się, nie uzupełniłeś jak trzeba profilu 100zł + koszty wysyłki smile

6

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

nowy ale wątek szybko założył . po co mu reszta , i ta ortografia ,

Leszek   dla kolegów'

7

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Dzieki za pozytywne odpowiedzi a ty ''sarast''  jak nie na temat masz pisać to się nieodzywaj  bo jak się nie podoba to nikt nie kazal ci komentować

8 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-11-09 10:31:21)

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

"Nie bądź za cwany, w ząbek czesany". Jak sie nie podobaja prawa i obyczaje na naszym forum to nie musisz z niego kożystać. To nie AF ze jak ktoś nie w temacie to sie gnoi. U nas sie gnoi takich co nie chcą sie dostosować do naszych warunków i cwaniaka rżną... Masz odpowiedzi na zadane pytanie i jeszcze rzucasz mięsem w strone stałych uzytkownikôw forum. Dziwi mnie fakt ze wogóle koledzy sie pofatygowali i odpisali, bo zazwyczaj się takie coś zostawia nie ruszone.
Artur sie nie odzywa bo może ma w du...ie komwersacje z kimś kto sie nawet nie potrafi przywitać. Liczyłeś na to że za free dostsaniesz to czego szukasz? Za free to tak jak koseś pisał w sobote pod remiza. A i tam trzeba sie napracowac by kto chciał rękę rozbujac... Z tobą to tak jak z tymi pier...nymi syryjczykami. Przyłażą w gości w ***...nych gównem buciorach i od razu daj. Daj to daj tamto. Zero uprzejmości, tylko żądają. A jak nie dasz to cie jeszcze zgnoja....
Powodzenia życze, i na forum i w życiu.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

9

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

:brawo:

10 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-11-09 12:07:42)

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

brawo dla tego pana polać mu :beer:

Nie ma to jak FORTSCHRITT

11

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Dobra skończmy tą wojnę polsko -polska bo to niema sensu. Poprostu widze ze się tu gnoi za byle jaką pomyłkę ale skoro takie zasady to spoko niech tak bendzie niema sensu się klucic a co do Artura to nieto ze się nieodzywa bo mialem ja pisac tylko coś się zrobalo bo niemoge do nikogo tu wysłać prywatniej wiadomosci wlasnie niewiecie o co może biegać

12

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

a skrzynkę wysłanych masz czystą ?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

13

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

A nowi mogą od razu wysyłać? Admin nie musi odblokować po "przywitaniu" forumowicza?
Bamreras się nakręciłeś...... wink

14

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

matuta95 napisał/a:

Dzieki za pozytywne odpowiedzi a ty ''sarast''  jak nie na temat masz pisać to się nieodzywaj  bo jak się nie podoba to nikt nie kazal ci komentować

o kozak . pisz bez błędów . smyczku.

Leszek   dla kolegów'

15

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

zgłoś się do szeryfa to odblokuje Ci skrzynkę.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

16

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Albo chociaż się staraj pisać bez błędów. Moja ortografia jest do luftu , ale to co napisałeś wyżej to oczy zabolały matuta95. Po nicku widzę że z gimbusa jesteś.

17

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Ok skonczmy  ta  wojne o ortografie itp bo niema sensu sie kłócić  a  co do wysylania wiadomosci to oczyscilem obie skrzynki i wyslanych i odebranych i nic  poradzi ktos  co robic

18

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Fenol a  jak mam sie z nim skontaktowac  z  szeryfem

19

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

Powiem tak  chcialbym  oficjalnie  przeprosic  za  te posty obrazliwe w ktorych  taki kozak jestem  a i prosze owyrozumialosc w sprawie ortografii    a  co do przedstawienia  jestem  Adrian  wiek 20 lat mieszkam w sokolnikach  prowadze zaklad  zajmujacy sie  obróbka  skrawaniem  dorabiamy glownie czesci  do maszyn rolnichych   a  przygode z  rolnictem  zaczolem od malego i   rok temu na jesien  zakupilem sieczkarnie  E281 i chcialem sie dowiedziec cos o niej  i  wiazalem  to z tym forum  JESZCZE RAZ  PRZEPRASZAM I PROSZE O WYROZUMIALOSC

20 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-11-09 21:12:53)

Odp: Proźba o instrukcje po polskudo sieczkarni E281

napisz wiadomość na priv do Piotrfire on jest szeryfem
a przywitanie to nie ten dział

Nie ma to jak FORTSCHRITT