1

Temat: Sw400

z racji że u mnie w okolicy Lubuskie/dolnośląskie nie moge dostać dobrego silnika IFY zastanawiam się nad sw 400 dużo przerabiania czy pasuje co trzeba zrobić i czy jest to opłacalne? bo widziałem kilka forszajów z takim silnikiem . P.S ZT303

2

Odp: Sw400

ten wątek przeczytałeś cały ??

http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1093

3

Odp: Sw400

tylko turbo

4

Odp: Sw400

oplaca się założyć sw400 tylko jak kolega mowi turbo te silniki maja pojemność prawie ta sama a jednak praca zupełnie inna. roboty trochę jest ale lepiej po pracować nad takim montażem niż robic silnik ify co kilka lat.

5 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-12-07 22:53:21)

Odp: Sw400

kape14 napisał/a:

z racji że u mnie w okolicy Lubuskie/dolnośląskie nie moge dostać dobrego silnika IFY zastanawiam się nad sw 400 dużo przerabiania czy pasuje co trzeba zrobić i czy jest to opłacalne? bo widziałem kilka forszajów z takim silnikiem . P.S ZT303

w Nowym Miasteczku byłeś ?? ma tego jak trawy i liscia , ifa może coś wybierzesz?

Leszek   dla kolegów'

6

Odp: Sw400

kamilo1815 napisał/a:

oplaca się założyć sw400 tylko jak kolega mowi turbo te silniki maja pojemność prawie ta sama a jednak praca zupełnie inna. roboty trochę jest ale lepiej po pracować nad takim montażem niż robic silnik ify co kilka lat.

Już bez przesady że silniki ify trzeba co kilka lat remontować

7 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-12-08 19:25:14)

Odp: Sw400

sw 400 nie trzeba to wieczne silniki , a że w autobusach, kombajnach ,agregatach , 20 lat siedziały to bajka

Leszek   dla kolegów'

8

Odp: Sw400

Witam podepnę się pod temat .  chciałem się zapytać czy oryginalny filtr powietrza z  ZT303 będzie pracował z sw 400 ??
bo w tamtym roku wsadziłem sw 400 jak na razie chodziło chodź jak dziś wróciłem  z pola  to zobaczyłem ze cieknie olej z węża  dolotu powietrza do silnika. Więc zdjąłem  węża co idzie  od filtra do turbiny a tam olej  i pytanie czy mogła turbina wyssać olej z filtra czy do takiego silnika musi być suchy filtr ??

9

Odp: Sw400

Turbo Ci pluje olejem. Byłem u gościa który ma mokry w SW kilka lat i jest dobrze.

10

Odp: Sw400

No ale zgodzę się na tych wężach  co robi ciśnienie ale na dolocie do turbiny ??

11

Odp: Sw400

http://www.turboland.pl/index.php/wskazowki

12

Odp: Sw400

Dobra Wskazówka smile  tylko dalej się zastanawiam skąd olej pomiędzy filtrem a Turbiną ? Musi być z filtra zassany .

13

Odp: Sw400

A jeszcze małe pytanie filtr w ZT 303 jest suchy czy mokry ??

14

Odp: Sw400

mokry

Rolnik z powołania:-)

15

Odp: Sw400

filtr powietrza suchy prawie taki jak w sw400 w bizonie.

16

Odp: Sw400

To jaki w końcu jaki bo wasze odpowiedzi są podzielone . Ja mam w filtrze ole ale czy powinien być . I tak się  zastanawiam czy do sw400 turbo dać suchy filtr ?.

17

Odp: Sw400

Ja w 323 i 303  mam suchy.

18

Odp: Sw400

Aha dzięki smile za info czyli ja ze swojego muszę wywalić olej .

19

Odp: Sw400

z mokrego to nie wylewaj wink

20

Odp: Sw400

Oryginalnie masz obudowy filtrów poziome, bo są suche, jak masz mokry to najwyżej zmień olej.