Temat: 303 za 8tyś szybka opinia

mam ochote na tego forsza ; http://olx.pl/oferta/fortschritt-forszm … cbefe30d74 piniądze dobre opony wyglądają  ok. ma papiery troche rozsypane oświetlenia i sprzedający zapewnia że jest w pełni sprawny no może prócz nieszczelnej pneumatyki. dajcie jakąś szybką ocene bo w niedziele licze go obejrzeć :walka:

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

2

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

wole tego.moje strony http://olx.pl/oferta/fortschritt-zt-303 … a7c456e836

3

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Ale jak bez wstecznego.?

4

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

A co ty na wstecznym orzesz ? wink

5

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Trzeba mieć tylko gdzie nawracać i po problemie.Ale jaka cena- prawie darmo.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

6

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

a dla chcącego nic trudnego troche grzebaniny i wsteczny wróci

Nie ma to jak FORTSCHRITT

7

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Mimo to wolałbym coś sprawnego. Cena nieduża, ale szukać coś sprawnego. Sam myślę, czy nie kupić może jakiegoś 323 i silnik jakiś ze 150 koni wsadzić, bo konstrukcja wyjdzie dość tanio. Cały czas są jakieś wydatki a drugi mocniejszy cięgnik przydałby się. Ogólnie chcę coś nowszego, ale kasa kasa i jeszcze raz kasa.
Koseś pamiętam jak mieliśmy wartburga dwusuwa z biegami przy kierownicy. Tam był zawsze problem ze wstecznym i ile razy było tak, że na mieście był pitstop, drzwi otwarte i nogą się cofało tongue ech stare fajne czasy.

8

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

leć tam wsiadaj, i jedź rozgrzej go dobrze. obejrzyj i będziesz wszystko wiedział.
na zdjęciach każdy jest godny.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

na zdjęciach oceniamy lakier, ogólne zadbanie oraz bieżnik. Nic więcej!
Wiec jeżeli chodzi o ten egzemplarz to ma oryginalny lakier i opony.
Swoją  drogą to ciekawe jak to możliwe że 30 letnia maszyna ma oryginalne opony?
Nie podważam oryginalnosci tylko trwałość obecnych opon.

10

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

wsteczny to nie ptroblem. fakt troche trzeba się ubabrać, ale kosz naprawy zapewne nie wielki. Sam stawiam na łożyska na wałku od wstecznego, ewentualnie urwany wodzik. szkoda że te nasze fortschritty nie były robione w mocach powyżej 200KM. Przygarnął bym od razu.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

11

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Ogólnie ciekawe jak zachowują się skrzynie w tych ciągnikach ze zmienionymi silnikami, np150 lub 170koni. Wiele osób pozmieniało, a my widzieliśmy w internecie już dawno. Parę lat minęło i ciekawe czy dalej te ciągniki chodzą.

12 Ostatnio edytowany przez kombajn.89 (2015-11-13 11:10:44)

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Ten bez wstecznego też brałem pod uwagę, i jeśli niebieski będzie glut to skocze na ogląd czerwonego za 6,5tyś tylko że to prawie 200km yikes a w grę wchodzi tylko powrót na kołach.
co do tego  za 8tyś to wszystkie papiery są skrzynia jest sprawna, hamulce też  silnik trzyma ponad 4atm na rozgrzanym jest z zlikwidowanego gospodarstwa i od 2 lat gniecie tylko kukurydze u syna właściciela, poza tym gość jest otwarty na negocjacje ceny, jakby nie było to za taką moc cena jest bardzo ok. myślę że za 7tyś by go oddał.

a wygląd to aby się kupy trzymał i był kpl. bo i tak po zakupie będzie szedł na odbudowę a projekt jest ambity cool

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

13

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Jeżeli wszystko będzie sprawne i tyle zejdzie z ceny to bierz

14 Ostatnio edytowany przez kombajn.89 (2015-11-16 09:29:04)

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Panowie niebieski za 8tyś odpada z konkursu.... jutro opisze czemu. a może ktoś z was wie o jakimś 303 lub chce sprzedać samemu stan wizualny nieistotny aby tylko kompletny był, papiery muszą być, i w miarę sprawny technicznie.

Poraża mnie ludzka głupota i bezwstydność. na miejscu  przy oględzinach;
-brak sprzęgła, w sumie jest ale biegi ze zgrzytem i na 3 i wysokiej skrzynie nie da sie jechać bo się ślizga
-wycieki z hydrauliki tak duże że wykapał cały olej żeby sprawdzić cokolwiek potrzebował 10l oleju
-silnik dmucha spaliny do chłodnicy
-opony po prawej stronie agonia
-skrzynia dość mocno hałasuje tzn; na 3 biegu z pod siedzenia mech. różnicowy daje jak u kiepskiej c-360
-papiery są ale na zt 300
- lagi podnośnika oberwani, spawane w niezliczonych miejscach,
-brak dolnego zaczepu
-pneumatyka tak roz... że większość rzeczy do wym
A przez telefon wszystkie te el.  miały byś w pełni spr lub do niewielkiej uwagi...... :gun::gun::gun::gun::gun:

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

15

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

http://olx.pl/oferta/fortshrit-tz-303-4 … b369c0a858
ten jest jakieś 15 km ode mnie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

16

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Dziwne bo ja do grabiarki i przewracarki używam tylko 180koni.

17

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

No i stało się! wczoraj stałem się właścicielem zt303 wybór padł na tego z kcyni z uszkodzoną skrzynią biegów brakuje mu wstecznego reszta podzespołów wygląda na sprawną, silnik ładnie pracuje, sprzęgło ok, pneumatyka i napędy sprawne, trochę liche hamulce. ale wszystko rekompensuje CENA big_smile I i bliźniaki jeszcze udało mi się wyrwać do niego. Teraz to będę  pytać jak to naprawić tongue

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

18

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

e.... tam wsteczny ósemki będziesz robił na polu wink

19

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

no to tylko zrób wsteczny i zostanie zadowalać się z maszyny

Nie ma to jak FORTSCHRITT

20

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Brak wstecznego 10 minut roboty albo 2 dni ............