41

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

No ja tak miałem jak Audi A8 dla Ojca jechaliśmy oglądać! My już dojeżdżamy a facet z klientem na jazdę próbną właśnie wyjeżdżał! Ponad 300km. klient ok! Sprzedający tragedia. Byliśmy z fachmanem z serwisu i jak się podłączył kompem to wyleczył tamtego i mojego z tego audi! 4 razy było cofane i to tak, że ten ktoś nawet nie posprzątał po sobie! Widzieliśmy z jakich na jakie przebiegi było cofane i kiedy ogólnie po podliczeniu z 550-ciu tyś na 180tyś. Polak potrafi! 180tyś to ma 90% Aut w Polsce smile

42

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Spokojnie, nie osądzajcie tak źle tego sprzedającego. Uprzedził mnie przy pierwszej rozmowie, że ktoś też właśnie jedzie już oglądać. Miałem tą Kcynię prawie po drodze więc zaryzykowałem i absolutnie nie mam żalu.
Mieszkam w Bełchatowie. Nie mam gospodarstwa a jedynie niespełna 2-hektarową, troche zapuszczoną działkę z przeznaczeniem pod siedlisko. Fortschritta szukam w celu uporządkowania działki a potem, powiedzmy, jako zabawki - odśnieżyć, wyciągnąć kogoś z błota, drzewo wyrwać...i co tam jeszcze przyjdzie do głowy. Może to i za duży ciągnik jak na zabawkę, ale w tej kategorii cenowej oferuje najwięcej możliwości.

43

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Zyga Tobie ostrówek bardziej by się przydał.

44

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Rozważałem, i jednak nie. Potrzebuję korzystać w WOMu (Ostrówek nie ma w serii) - orkan już stoi u mnie, rębak nagrany, rozglądam się też za jakąś kosiarką rotacyjną. Z resztą żywy Ostrówek jest poza budżetem, ze 14k trzeba dać. Liczę na przyzwoitego zt303 za połowę tej kwoty. ...i Ostrówek to taka ciapa, nie to co Forsz-kawał skurczybyka smile

45

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Stachu i kupiłeś później jakąś ósemkę? Androl dobrze mówi, że taki sprzęt byłby lepszy.

46

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Już 3 ósemki w rodzinie jeżdżą ale ja się z gwiazdy nie przesiądę! Nie ma jazdy bez gwiazdy! Ojciec i dwóch braci jeździ ósemkami i twierdzą że w nic innego się nie przesiądą! Ile ludzi tyle aut, ile chłopów tyle bab!

47

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Stachu napisał/a:

Już 3 ósemki w rodzinie jeżdżą ale ja się z gwiazdy nie przesiądę! Nie ma jazdy bez gwiazdy! Ojciec i dwóch braci jeździ ósemkami i twierdzą że w nic innego się nie przesiądą! Ile ludzi tyle aut, ile chłopów tyle bab!

To ja jestem jakiś wariat smile fiat i citroen... smile

...jak mawiał Sofronow.

48

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Czemu kto ma fiata to na 2 lata a zamiast kupić maclarena kupiłeś citroena smile

49 Ostatnio edytowany przez Roberto323 (2015-12-20 21:50:25)

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Ja tam jeżdżę oplami, starą corsą i astrą 3. Jak się było młodszym to liczył się jak najlepszy samochód. Teraz jestem zdania, że osobówka nie zarabia pieniędzy więc lepiej budżet przesunąć na dochodowe rzeczy. Ale chyba dość tu o samochodach bo wątek nie jest o tym.

50

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Czy ktoś z Forum kupił tego niebieskiego 303 z Kotlina za 5,5k ?
Zasadzałem się na niego ale siły wyższe nie pozwoliły jechać. Jestem ciekaw co mu dolegało tak naprawdę.

51

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Też jestem ciekaw! I za ile poszedł bo było do negocjacji!

52

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

http://olx.pl/oferta/ciagnik-fortschrit … 4dc9a82cf4 A ten ciągnik lub Pana znacie?

53

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

????

54

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Stachu napisał/a:

Piotruś mam pytanko jak bym kupił a planuje kupić ZT 303 do remontu to podejmujesz się większych remontów niż tylko zawieziony silnik? Jakie koszty mogą to być mowa o twojej (waszej) robocie. Robiliście już tzw przeglądy skrzyni silnika, olei i innych dupereli, żeby był oblukany fachowym okiem. Jakie to mogą być koszty od do? Orientacyjne? Może wyleczę się a może napale. Proszę o odp. Pozdrawiam.

To zależy. Generalnie lubuję się tylko w silnikach, ale skrzynia, sprzęgło i jego mechanizmy też jak najbardziej, ale to wszystko zależy od Ciebie, bo to Ty ostatecznie decydujesz. Prace w terenie u klienta - w tej chwili i przez najbliższe pół roku (do roku) odpadają całkowicie. Koszty to temat rzeka i trudno cokolwiek wiążącego napisać, bo w starych sprzętach jest bardzo różnie. Od setek przez tysiące, do kilkudziesięciu tysięcy złociszy... Zbyt szeroki temat, żeby sensownie odpowiedzieć w jednym poście.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

55

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

A może znasz zt303 godnego polecenia?

56

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Teraz to tak nie bardzo.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

57

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-CID7 … 7b255c90f1 Dziś byliśmy na oględzinach i nie wiem co robić. Cena 8300 i ani centa mniej! Po kolei akumulatorów brak, odpalił na pych. Jeden obrót wału i chodzi. Po przegazowaniu lekko czarny dym i minimalnie nierówna praca przez 5min i zero dymu od początku tylko przy dodaniu gazu lekko czarny. Wydaje mi się że słabo wkręcał się na obroty ale kolega mówił że mi się wydaje. Hamulców brak a jak wcisnąłem przez pomyłkę przestawał bić powietrze ale potem zaczął bić. Misa olejowa mokra, skrzynia też od dołu. Sprzęgło niby 2 lata temu robione od spodu koło zamachowe suche. Po odpaleniu brak wspomagania i koleś twierdził, że musi się olej rozgrzać i trzeba poruszać. Mineło 5min od rozruchu i kierownica paluszkiem chodziła. Podnośnik na pusto działa precyzyjnie, silnik na zimnym pokazuje ciśnienie 5 bar na oryginalnym zegarze. Co powiecie? Najbardziej te wspomaganie i hamulce mnie zastanawiają.

58

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Czyli wlejesz olej hydrauliczny taki jak ma być i zniknie wspomaganie i podnośnik na stałe.
Kupisz zmienisz oleje, zatankujesz ON zamiast tego co tam jest i się przekonasz co to za złom.

59

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Rozwińcie temat bo na jutro jestem umówiony na zakup i nie ukrywam, że napaliłem się jak szczerbaty na suchary i nie chciałbym w gówno wdepnąć. Wiem jeszcze tylko że był i jest na płynie i wymieniał oringi na tulejach i od 2 lat nowy płyn trzyma stan. Co do hydrauliki to wydaje mi się że pompa albo orbitrol sam nie wiem a hamulce to chyba do ogarnięcia? Proszę o podpowiedzi bo tylko dziś mogę jeszcze się wycofać!

60

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Nie mogę edytować więc dopiszę! Napisałem że mam zt ale nie mam. Mam 514-tkę i new Hollanda i nie znam tych zt i zdaję się na Was! Bo jak kupię i będę remontował to bez was ani rusz! BRACIA!!!!