81

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Jest za ramą.

82

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Powiedzcie czy dobrze kombinuje? Planuje zrobić tak: Kupić go przerzucić aku z kombajnu, który chodzi tylko w żniwa, polikwidować przecieki, powymieniać płyny, zrobić hamulce ( przedni most hamulce hmmm) i go wytestować. Jak okażę się skarbonka to do żyda a jak w miarę to zostawię i ciąg dalszy przyszła zima.

83

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Stachu ale ilu jest takich jak Ty gotowych wydać takie pieniądze na 303 ???

84

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Tyle to znaczy ile?

85

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

tyle ile chcesz dać za ten egzemplarz, Bamreras dobrze gada.

86

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

no widziałem kilka 323 w tej cenie, ogłoszenia w internecie to nie wszystko. kolega z forum kupił za 10 323 jasnogroszkowego z pukającym silnikiem i okazało się że to tylko zawór, wystarczyło ustawić luz

E 516 na części
Telefon 695 076 269

87

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

To co robić bo widzę, że odradzacie hmmm Duże pieniądze? 60-tkę w jakim stanie kupię za tą kasę? Wg wagi za złom użytkowy to 5,5tyś

88

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Stachu napisał/a:

Powiedzcie czy dobrze kombinuje? Planuje zrobić tak: Kupić go przerzucić aku z kombajnu, który chodzi tylko w żniwa, polikwidować przecieki, powymieniać płyny, zrobić hamulce ( przedni most hamulce hmmm) i go wytestować. Jak okażę się skarbonka to do żyda a jak w miarę to zostawię i ciąg dalszy przyszła zima.

no to skoro zrobisz już hamulce wymienisz płyny polikwidujesz przecieki to masz pół ciagnika ogarnięte więc i tak cie wyniesie ok 10 tyś z zakupewm więc sam widzisz tak jak chłopaki radzą moze lepej wstrzymac sie nie napalać (wiem po sobie) że nie warto poszukaj pojeździj jeśli będzie dalej to lawet jak trafisz blizej to na kołach a właśnie jak on nie ma hamulcy jak ty go chcesz ponad 120km przyprowadzic światła też ma takie lipne jak widac wspomaganie sie musi olej rozgrzać  zatrzyma ci sie na drodze peknie przewód wywali jakis uszczelniacz bo np zły olej co zrobisz ani to holowac ani nie wiadomo co złapią cie psiarki dostaniesz mandat za niesprawny cioagnik dadzą ci lawete kolejne pieniadze. Stachu pomyśl masz czas nie napalaj sie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

89

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

303 5500kg x 1,2zł to jest max. Chyba że patrzysz i szczęka opada, odpalasz  słuchasz i się spuszczasz z wrażenia.......
Ja swojego 323 kupiłem 8 lat temu za  6000zł. Owszem miał braki w blachach ale z poważnych wydatków jakie mnie czekały po zakupie było nie wiele, pompa wtryskowa do regeneracji, łożyska sprzęgła, akumulatory, sworznie i tuleje przedniego mostu. Z ciągnikiem dostałem kilka nowych oryginalnych niemieckich odkładni i piersi do b 201.
Fakt kosztowało nie jeszcze to wszystko kupę roboty ale jak już kiedyś pisałem wszystko co musiałem naprawiać równie dobrze mogło paść w maszynie za 24tyś bo po tyle chodziły te ładne.  Kupa roboty..... z wiedzą i doświadczeniem jaki dziś posiadam pewnie bym zrobił to wszystko 2 razy szybciej.....

90

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Ja uważam że z 303 można zrobić jeszcze fajny projekt natomiast z 323 już nie bo nie widzę w nim potencjału wizualnego natomiast mechanicznie to kolosalna różnica?

91

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Jak chcesz 303 do "projektu" to kup na 6 tyś

92

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

komfortem sie juz różnią na pewno hydraulika zdania podzielone a reszta to to samo oprócz skrzyni bo biegi troszke inne zauwazyłęm ze 303 będzie silnik rył ale nie zdechnie a 323 będzie sie dusił mówie tu o ciężkiej orce ale to moje spostrzezenia z filmów wideo na yt

Nie ma to jak FORTSCHRITT

93

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Krzysiek napisał/a:

Jak chcesz 303 do "projektu" to kup na 6 tyś

To znajdź mi takiego i żeby chociaż miał takie blachy jak ten i serce 5atm. Moim zdaniem śmiało można go porównać do 1204 1224 bez turba a różnica cenowa i jakość materiałów to jak porównać wsk do Mz

94

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Zakładając ten temat w zeszłym roku też stałem przed dylematem co kupić, padlo na 303 udało się kupić uszkodzony egzemplarz za 5,5tyś z transportem wyszedł 6,5tyś, rozmontowałem go całego oprócz silnika, naprawilem kpl. skrzynię, most, hamulce, tulejowanie przodu, kpl. instalacja elektryczna, pneumatyka, malowanie. I powiem że prócz satysfakcji zyskałem super maszyne, pomimo tego że jest brzydki i się trzęsie jak go gasze to robi taką robotę że ludzie na wiosce gęby otwierają że za takie małe pieniądze pracuje lepiej niż maszyny po 100tyś. Wiec jak masz wiedzę umiejętności to zrobisz z niego ladny traktor

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

95

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Szczerze to czekałem na twoją wypwiedz!!!!!!!!! Bo chciałem oglądać tego co ty hehe. Ps Jutro jak kupię to robimy test i dam sobie rękę uciąć, że mój 100km New Holland na linie nie ma szans!

96

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

jak chcesz nim robić w polu to kabinę zmień ,wspomnisz moje słowa smile

97

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Tomek ja za czasów Ojca orałem 60-tką z tą małą i jak kamień to kierownica była moja. Chcę przyoszczędzić new Hollanda za mały grosz bo MTH mu lecą a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jak sprawdzić dokładnie napęd, żeby szop chłopu nie przestawiać bo jutro jadę z byłym posiadaczem 303???

98

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

Rzuć kołek pod lagi podnieś się podnosnikiem na dociarzaniu wrzuć bieg i przodem powinien się ciągnąć sprawdzisz i podnośnik i napęd

Śruby kręcą się w tą samą stronę czy to ursus, zetor, czy forsz

99

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

No w sumie. Jak z hydrauliką u ciebie wyszło? Wymieniałeś płyny?

100

Odp: 303 za 8tyś szybka opinia

albo o jakies drzewo przodem zaprzyj

mdw