21

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

jeszcze nijak bo będę stawiał dopiero wiosną. Przez zimę muszę wszystko przelecieć szczotką drucianą i pomalować, a żelastwa jest kupa. A pozwolenie ? liczę na to że każdy z sąsiadów patrzy na swoje podwórko bo nikt święty nie jest wink

gg 5118068

22

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Zorak odezwij się na pw to może Ci coś podpowiem.

23

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

zorak napisał/a:

jmuszę wszystko przelecieć szczotką drucianą i pomalować, a żelastwa jest kupa

Wujowi spawałem z kątownika płot 12mb i bramę 4m to zawiózł do cynkowania bo taniej było niż malować zwłaszcza że brama poszła legalnie a płot chłopaki za flaszkę dorzucili czyszczenie to tylko w jakiś zbiornikach pozanurzali (nie może być starej farby).

24

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

zorak napisał/a:

liczę na to że każdy z sąsiadów patrzy na swoje podwórko bo nikt święty nie jest wink

Ja też jeszcze nie mam manii prześladowczej i dotychczas wydawało mi się, że robię to co robię i nikt w to nie wnika. Do czasu. Wiadomo jaki mamy rok, więc nie patrząc na zegarek leciałem kawałek za kawałkiem pola gruberem. Mam taką dzierżawę w środku wsi, w sumie klinek ok 10 ha i zacząłem o 16 skończyłem gdzieś nad ranem i poszedłem spać. Rano odwiozłem dzieciaka do szkoły i podjechałem pod sklep kupić coś na śniadanie, tam dyskusja
-Orał
-Nie orał, nie da się orać, za sucho k..., nie da się
-Idź k.... zobacz jak zaorane, skiba w skibę
-Jak k.... wczoraj byłem i ściernisko było
-To idź k.... teraz w pi... zaorane
I nagle mnie chłopy zobaczyli i 100 pytań do
I dlatego trzeba być ostrożnym bo w życiu bezinteresowne jest tylko skurwysyństwo i jeden telefon załatwi, że w pizdu i wylądował i cały nasz misterny plan też w pizdu...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

25

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

W ubiegłe wakacje córka miała praktykę w biurze powiatowym AMIRR kierownik mówił jej że  biurko to mu się ugina od donosów.
Zorak teraz to mają zdjęcia lotnicze do namierzania między innymi samowoli budowlanych, takiej hali to bym się bał stawić bez projektu.
Lepiej rozejrzyj się z projektantem który załatwi Ci wszystkie formalności od A do Z, są tacy.

26

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Miałem pozwolenie na budowę już prawomocne ale zacząłem szybciej niż 7dni po zgłoszeniu rozpoczęcia robót budowlanych i co za dwa dni dzwoni kierownik budowy z informacją " Panie Tomku był donos do nadzoru budowlanego że buduję bez zezwolenia "   Ludziska nie dowierzali że w 6 tygodni zrobiłem projekt indywidualny na dom ,warunki zabudowy i pozwolenie , efekt taki że dostałem 200zł mandatu sad

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

U kuzyna we wsi takie patologie że jak z rozrzutnikiem ktoś jedzie to zaraz "meldują" w agencji że po 1 grudnia obornik rozwożą. I to rolnik na rolnika donosi.

28

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

"Naród wspaniały tylko ludzie skurwiali"

E 516 na części
Telefon 695 076 269

29

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Ludzie są po prostu zawistni jak się komuś lepiej powodzi od innych ... taka jest polska   jeden patrzy jak zrobić by było ok a drugi jak mu nogi podciąc

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

30

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

To jak zgadzamy się, że jest pewien sort Polaków :nooo: ???

31

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

są ludzie i są taborety.... szkoda że taboretów jest więcej....
Sam pare robótek i budynków mam na szybko... Mieszkam na uboczu to i  z wioski nie ma tak widać.... A sąsiad ma tyle haków na siebie porobione, że sam się nie podłoży bo popłynie razem ze mną....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

32

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Póki sąsiad żył, to bimber jeździłem pędzić u dziadka, sąsiada 3 lata nie ma to z młodymi inna współpraca i w ogóle normalnie się oddycha, jak ktoś się ku..ą urodzi to kanarkiem nie zdechnie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Co do bimbru to sąsiad śp pędził. Robił przy tworzywach sztucznych więc odpadami z tego palił pod kotłem. Jak na ulicy śmierdziało plastikiem wiadomo było, że sąsiad "gotuje". jakoś nikomu nie przeszkadzało. Teraz z drugiej strony ulicy jeden węglem brunatnym pali to sąsiad zawołał straż i karetke, że tamten go zaczadzi tym dymem. Przyjechali, posłuchali idioty i pojechali a powinni jeszcze temu nadgorliwemu rachunek za przyjazd wystawić.

34

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

niewydostanieszsie napisał/a:

Co do bimbru to sąsiad śp pędził. Robił przy tworzywach sztucznych więc odpadami z tego palił pod kotłem. Jak na ulicy śmierdziało plastikiem wiadomo było, że sąsiad "gotuje". jakoś nikomu nie przeszkadzało. Teraz z drugiej strony ulicy jeden węglem brunatnym pali to sąsiad zawołał straż i karetke, że tamten go zaczadzi tym dymem. Przyjechali, posłuchali idioty i pojechali a powinni jeszcze temu nadgorliwemu rachunek za przyjazd wystawić.

niewydostanieszsie

głupoty piszesz mam sąsiada( zabudowa szeregowa)  który notorycznie mnie truje dymem a pali wszystkim czym się da od kiedy płacimy za śmieci ryczautem  trochę się poprawiło jak wymieniał dach zaproponowałem że na swój koszt podniosę mu komin to stwierdził ze wiatr przewróci wstawił pół metrową rure i troszkę się polepszyło. Ona pozamykane a w domu i tak śmierdzi dymem musiałbym ci pokazać  filmiki jak nieraz dawał czadu świata nie widać i ty piszesz że sąsiad idiota nie życzę Ci czegoś takiego, latem co dziennie o 16 przepala śmieciami aby mieć ciepła wodę.

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Ale węglem chyba można palić? Dla mnie zakaz palenia węglem jest ok ale kto zapłaci za ogrzewanie gazem /prądem?

36

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

JA dzięki bogu nie mam problemu smrodu z komina..... czy to węgiel czy butelki jednakowo głowa po tym napierdala....

37

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

https://www.olx.pl/oferta/wiata-hala-ko … iAPgN.html potrzebny jest do tego jakiś projekt tej hali żeby moc postawić? Oczywiście wsio na legalu zrobic...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

38

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Oczywiście.... nie zapominaj gzie mieszkasz....

39

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Karol dogadaj w tej cenie projekt bo potem możesz mieć problem z architektem co bądzie chciał się pod tym podpisać a jak będziesz chciał nowy indywidualny to kupa kasy pójdzie ...... A 77tyś to i tak drogo jak na używaną wiatę .

Odp: klasyczna murowana stodola czy hala stalowa ?

Za tyle masz namiotową. Stawiasz bez pozwoleń, papierów itp. I masz na plandekę 10 lat gwarancji.