Temat: Głupia kostka

:smiley: No kombajn naprawiony. No ale od początku kupiłem nowy heder od Case 525 prawie nowy ale ma napęd motowideł hydrauliczny. I co tu zrobić jak w 524 niema wyjścia żeby się podłączyć.Wariator od motowideł wolny No to trójnik i przed rozdzielacz ale niedziała

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

2 Ostatnio edytowany przez pantera6 (2007-07-21 00:19:07)

Odp: Głupia kostka

Powrót wpiety ale niema ciśnienia od włącznika wariatora motowideł jest ale dopiero jak włączy się przycisk na dżoju 3 dni roboty i nic :nooo: :uuuu:

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

3

Odp: Głupia kostka

Co się okazało wypadła głupia kostka od komputera i tyle. A i wrazie czego to chyba znam całą hydraulikę w 524

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

4

Odp: Głupia kostka

siema pantera mam też problem z obrotami motowideł w 524 czy możesz mi napisać która to kostka bo u mnie też nie ma ciśnienia na weżu od obrotów. pozdrawiam

5

Odp: Głupia kostka

ja w zeszłym roku całą hydraulike od a do zet przerobiłem i teraz moge prace doktorska posać z tego bo tyle nerwów mi to zjadło ale przynajmniej wiem gdzie można dostac elektro zawory rozdzielacze i wogle wszystko na temat hydrauliki w tym kombajnie

6

Odp: Głupia kostka

jest to pierwsza kostka z prawej strony w komp. sterującym

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

7

Odp: Głupia kostka

panowie problem z rura wysypu zboża po załączeniu żmijki rura składa się samoczynnie musze ja trzymać przyciskiem od rozkładania

8 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2012-06-24 19:55:47)

Odp: Głupia kostka

:Jaroo69 DZIEŃ DOBRY!!! chodzi ci o rurę w bizonie???

9

Odp: Głupia kostka

po pierwsze przywitanie sie,  tam gdize trzeba smile
(Witam )

scoda w bizonie jest przycisk :play:

po drugie własnie podał byś o jaki kombajn ci chodzi bo że forszaj to wiadomo ale który big_smile
gdzy lepiej sprecyzujesz pytanie bardziej precyzyjną odpowiedź dostaniesz

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

10

Odp: Głupia kostka

To było ironiczne pytanie bo nawet w awatarze niema jaki to kombajn.

11

Odp: Głupia kostka

moze wistula de lux he

Fortschritt zt 423 a razy 2

12

Odp: Głupia kostka

Ech, czepiacie się. Dzięki Scoda, wyręczyłeś mnie.

13

Odp: Głupia kostka

aj nie o to mi chodizło w bizonie są ino  2 przyciski ...  jeden  starter drugi klakson ..  i to też nie zawsze big_smile   więc nie czepiac się bizona jako cudu techniki big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14

Odp: Głupia kostka

witam panowie mam mdw 524 mam problem z:jak podniose heder do samej góry to nie chce opasc , a jak popuszczę rurkę i zejdzie minimalnie oleju to działa co może być przyczyną , to samo jest z prędkością jazdy jak dam do przodu to się zatnie a jak popuszczę rurkę to cofa. do tyłu się nie zacina tylko do przodu i heder góra . proszę o pomoc i Dziekuję z góry

15

Odp: Głupia kostka

Odpowietrzyć ?