Temat: Kontrowersyjne tematy na forum

Witam
Demokratyczne głosowanie  ,jesteście za lub przeciw. Polityka nas podzieliła a dla mnie zgoda na forum jest najważniejsza

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

nie myślę że się podzieliliśmy przez politykę ,spoko było , ale jak ma to psuć forum bo czasy się robią "ciekawe; to bez polityki  mogę się  obejść .

Leszek   dla kolegów'

3

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Pewnie że powinna być. Tylko co niektórzy nie powinni sie tak spinać.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

4

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Spokojnie szeryfie ,nie było sensu zamykać wątku o polityce . Wiem że to forum jest twoje ,ale jeśli będziemy rezygnować z takich dyskusji to o czym będziemy tu pisać  ??? "Świerzej" usterki maszyn fortschritt już się nie da znaleźć bo opisane zostało już wszystko i to na kilka sposobów . Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zamknąć o nieoraniu bo i oto można się spierać  itd....   A więc wracajmy do polityki bo to jedyna dziedzina w której wszyscy Polacy są EKSPERTAMI !

5

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Popieram.

6

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

gdzie dwóch polaków tam trzy partie

7

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Spokojnie szeryfie ,nie było sensu zamykać wątku o polityce . Wiem że to forum jest twoje ,ale jeśli będziemy rezygnować z takich dyskusji to o czym będziemy tu pisać

Tym razem może nie było ostro ale przypomnijcie sobię wątki po których byłem straszony nawet sądem. Choć nie brałem udziału w dyskusji.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-12-25 11:09:02)

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

według mnie niech każdy wyjawi swój pogląd ale nie potrzebne są czasami takie mocne emocje na ten temat i kłutnie która partia lepsza która gorsza poprostu każdy sobie napisze to co uważa za słuszne a jak komus nie pasuje to niech nie komentuje wtedy obejdzie się bez niepotrzebnych spięć

od takie moje skromne zdanie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

9

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Powtórzę jeszcze raz! Jeszcze się taki w tym kraju nie urodził co by Narodowi dogodził! W tej dziedzinie spory i poglądy sięgają zeniitu a czasem prokuratury tak więc popieram Piotra! Polityka to jedyne co dzieli rolników a nie łączy, mimo, że to szambo a jednak!

10

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

ja nie czytałem watku o oplityce ale mysle ze powinien byc, po to jest forum zeby dyskutowac

Rolnik z powołania:-)

11

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Jak ktoś uważa, że wątek jest niepotrzebny to niech się w nim nie udziela.  Możemy na różne tematy rozmawiać i nie musimy się zgadzać. Różne już były tematy na Forum i nikt drugiemu źle z tego powodu nie zrobił, że miał inne zdanie. Co innego jak jakaś łajza grozi sądem, choć mi tu nie pasuje coś bo poniekąd mamy wolność słowa. Jak chcieć się uprzeć to każdy wątek może być kontrowersyjny. Koseś dobrze powiedział, wątek o nieoraniu już zamknijmy, bo nasze dziadki orali to jest profanacja posiać bez orania. MPopisa wsadzić za kratki, że przedstawił jak u niego wygląda ta uprawa i dużo ludzi się zachęciło.......
Agregaty marki sam..... to samo, bo gotowe są a każdy próbuje samemu coś dłubać, a przecież prościej pójść kupić gotowe wspierając polskich przedsiębiorców..... (pier**l)
Ogólnie jak mają być blokowane czy zamykane wątki na wyrywki to forum nie ma sensu dalej istnieć. O maszynach było sporo opisane i nowych problemów już raczej z nimi nie będzie. Była ostrzejsza akcja i wymiana zdań w wątku o polityce chłopaki dali sobie po razie przeprosili się a teraz dale gadają ze sobą, i tak powinno być. Bo właśnie o to w tym wszystkich tutaj chodzi? :hmmm:

12

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Do poziomu agresji i nietolerancji jaka jest w obecnym parlamencie, to nam jeszcze tyle brakowało że ho... ho... ho... Jeszcze raz,
Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

13

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Nie lubię się zajmować politykom,ale czytam wszystkie wątki od deski do deski i uważam że nie warto zamykać .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

14

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Wielu z nas nie ma czasu czytać o sytuacji w Polsce z rożnych źródeł a tak się porobiło że jedne media walą w rząd drugie w opozycje i wszyscy twierdza że mają rację. Forum mogło by być miejscem wspólnej wymiany informacji. Zamiast blokować wątki udzielać ostrzeżeń i dawać bany (na kilka godzin by ochłonęli) tym którzy lekceważą podstawowe zasady dyskusji zachowują się agresywnie.

15

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Jakby nie patrzeć, to Forum dyskusyjne. Wąsko tematyczne ale jednak dyskusyjne.
Religia, polityka, to są tematy wybuchowe. Zakazy nic nie zmienią na lepsze. Liczę na zdrowy rozsądek użytkowników. Jak temat staje się na tyle gorący że w palce parzy, lekko odpuścić. Będzie dobrze bez zakazów.

16

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Moim skromnym zdaniem i tak na tym Forum jest wysoko kultura. Jakieś odszczekiwanie się praktycznie nie istnieje, i każdy wie jak się zachować. Popatrzeć na inne fora to zamiast doczytać się informacji konkretnej to trzeba przewalać kilka stron spamu jak jeden na drugim się wyżywa. Moim zdaniem dobrze jest jak jest.

17

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

Grzegorz89 napisał/a:

Moim skromnym zdaniem i tak na tym Forum jest wysoko kultura. Jakieś odszczekiwanie się praktycznie nie istnieje, i każdy wie jak się zachować. Popatrzeć na inne fora to zamiast doczytać się informacji konkretnej to trzeba przewalać kilka stron spamu jak jeden na drugim się wyżywa. Moim zdaniem dobrze jest jak jest.

popieram Grzegorza

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

18

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

sławek 42 napisał/a:

Jakby nie patrzeć, to Forum dyskusyjne. Wąsko tematyczne ale jednak dyskusyjne.
Religia, polityka, to są tematy wybuchowe. Zakazy nic nie zmienią na lepsze. Liczę na zdrowy rozsądek użytkowników. Jak temat staje się na tyle gorący że w palce parzy, lekko odpuścić. Będzie dobrze bez zakazów.

całkowicie jestem za .... jakoś się przyzwyczaiłem  do bycia na forum  to jak narkotyk . pozdrawiam kolegów i przepraszam jesli kogoś obraziłem , ale bez wątku bez polityki jakoś było by nudno ,  pozdrawiam,

Leszek   dla kolegów'

19

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

to że jesteśmy "wieśniakami" nie stanowi o niczym, bo nie nam słoma z butów wyłazi

20

Odp: Kontrowersyjne tematy na forum

dobrze prawi polać mu.
przy tym co widze w szkiełku my to ''elyta''