1 Ostatnio edytowany przez Master (2016-12-10 18:33:23)

Temat: sprzedam 323

Witam.Mam do sprzedania 323 zarejestrowanego w cenie 8500 zł.Ciągnik ma pozdejmowane blachy,słabe opony i słychać skrzynię.Wszystko jest kompletne.Dla zainteresowanych foty prześlę na skrzynkę.

2

Odp: sprzedam 323

Nie ma chętnych?

3

Odp: sprzedam 323

To jeszcze nie sprzedałeś ?

4

Odp: sprzedam 323

Daleko, i jeszcze inne wydatki są bo bym był zainteresowany

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

5

Odp: sprzedam 323

master no ja coś szukam dajno jakieś fotki muj e-mail joker-konin@wp.pl no i co tam trzeba zrobić

6

Odp: sprzedam 323

to i mi podeślij foty i napisz co konkretnie trzeba robić, bez nawijania makaronu na uszy. mistrz20@op.pl

7

Odp: sprzedam 323

podpiąłem się tu żeby nie śmiecić jak ktoś chętny to sprzedam dla kolegów z forum cena inna http://agrogielda.pl/ogloszenia/5052/fortschritt-323a jak można dzwonić 600293962

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

8

Odp: sprzedam 323

A co on taki rozszabrowany?

9

Odp: sprzedam 323

Chyba skrzynia do remontu

10

Odp: sprzedam 323

zaczeła mi się kleszczyć skrzynia miałem go robić ale nie było czasu i kupiłem drugiego wszystkie części są

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży