Temat: ZAGROŻENIA

Minęło 80 lat od ostatniej wojny. 1,2 pokolenia. Znając naszą historię, trochę długo.
Katastrofy naturalne, konflikty zbrojne i inne takie zagrażające naszemu istnieniu - to zagadnienia na ten temat. Jesteśmy "głowami rodzin" odpowiedzialnymi za ich bezpieczeństwo. W razie "W", nikt nie będzie pytał czy jesteśmy bezpieczni. Przeżyje silniejszy, lub lepiej przygotowany.
Z jednej strony oczekuję pokazywania zagrożeń - z drugiej, na radzenie sobie z nimi.
Zapraszam do dyskusji.

2

Odp: ZAGROŻENIA

Zagrożenie Kaczyński........................ -rada  to strzelba z śrutem na kaczki wink

3

Odp: ZAGROŻENIA

Zagrożeniem dla pokoju jest wpychanie łapsk amerykanów w konflikt Assada z kalifatem.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

4

Odp: ZAGROŻENIA

Mi tam po głowie chodzi od paru lat że w domu powinienem mieć zapas mąki, konserw, leków i paliwa. Do tego zawsze naładowane akumulatory i CB.  No i oczywiście chociaż coś takiego http://czarnoprochowce.pl/?pr=1136& … t-carbine. Na kaczki się nadaje.

5

Odp: ZAGROŻENIA

Dla jakiegoś bezpieczeństwa najlepiej zrobić sobie pozwolenie na broń myśliwską i zawsze jakieś tam zabezpieczenie jest. No Sławek na pewno nieco lepiej się z tym czujesz mając co nieco w szafie za kluczem...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: ZAGROŻENIA

moja chata   z kraja , nie czuje się niczym zagrożony . boję się choroby bliskich . reszta to bajka.

Leszek   dla kolegów'

7

Odp: ZAGROŻENIA

Sławek sorry.......... ale gdy przeczytałem ten Twój post w nowym wątku od razu przyszedł mi na myśl ten gość :walka: wink https://www.youtube.com/watch?v=x0ZE6UELZF4

8

Odp: ZAGROŻENIA

O kuźwa co za typ. Chcę to samo łykać co On! Androl widzę, że dotarłeś do końca internetu. To wszystko wina Tuska smile

9 Ostatnio edytowany przez androl (2016-03-02 13:53:49)

Odp: ZAGROŻENIA

Jego filmiki obejrzałem wszystkie, nie taki gość głupi, zakręcony, tak.

10 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-03-02 17:51:39)

Odp: ZAGROŻENIA

Się gościu wku...ł  https://www.youtube.com/watch?v=BDWEL5mMQwA

A tu o kapłanach " nie siedźcie na swoich tłustych dupach "  https://www.youtube.com/watch?v=-nthIl2aefo

11 Ostatnio edytowany przez marcin (2016-03-02 21:12:42)

Odp: ZAGROŻENIA

Dziś w wiadomościach cos mówili ze imigrantów a w śród nich terrorystów w stronę Europy pcha Rosja i państwo islamskie i oni doprowadza do wojny tego się boje . Boje się swojego otoczenia bo nie wiadomo z jakim wariatem ma się do czynienia taki Kajetan przeraża mnie to

12

Odp: ZAGROŻENIA

zawsze to było i bedzie,  przecież z domu wyjsc musisz.

mdw

13

Odp: ZAGROŻENIA

wcześniej  czy później coś się stanie dla tego wolałbym wojować jak najdalej  od swojego domu i jak pisałem wcześniej na początek porządek w europie bo merkel narobiła takiego gnoju że trudno będzie to posprzątać i dopiero wtedy pogonimy muzułmanów do morza czarnego,rosja to wielkie zagrożenie i tu trza wielkiej siły z trzech stron.

Odp: ZAGROŻENIA

Rosji może się przeciwstawić jedynie USA. Nie zmienimy tego chocby każdego żywego w naszym kraju powołano do wojska. Putin jest dziwny ale nie poj...ny nie będzie przecież wojował z Europą. Dla mnie zagrożeniem są muzułmanie bo nie mozna osiedlać w Europie ludzi którzy otwarcie mówią, że będą podżynać gardła niewiernym. Nawet jak w tłumie 2-3 milionów uchodźców co 10 będzie radykalnym wojownikiem to robi się z tego 200-300 tysięcy ludzi gotowych w  imię Allaha zabić każdego kobietę dziecko mężczyzne. Rozumiem, że widok dziecka wędrującego z matką rozczula ale chyba życie własnego dziecka jest ważniejsze. Możemy prowadzic dyskusję o humanitaryzmie, tolerancji, wzajemnej pomocy ale zdrowy rozsądek jest najważniejszy.

15

Odp: ZAGROŻENIA

Zapominacie w tym całym jazgocie na Rosję ze to właśnie Putin pomaga Assadowi w obronie swoich ludzi a między innymi także chrześcijan, który na terytorium Syrii trochę jest. To ten nie lubiany przez was polityk ratuje dupę naszych ''braci w wierze'' i to właśnie Turcja , która to niby jest w NATO wspomaga ISIS kupując od nich za pół ceny ropę A sprzedając im broń.  Nie mówiąc już o demokratycznej armi Syrii która walczy przeciwko Assadowi, czyli jest po stronie ISIS a składa się z Amerykańskich najemców sponsorowanych przez kalifat. Czym wam Rosja zagraża?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

Odp: ZAGROŻENIA

Dokładnie. Putin ma zapędy imperialistyczne. Chce być przywódcą drugiego związku radzieckiego. Gdyby zależało mu bardzo na Ukrainie to dawno by ją zrównał z ziemią. Ale wie, że będzie reakcja  zachodu i bawi się tylko z nimi. Polski nie zaatakuje bo w jakim celu? Chce po prostu pokazać że ma władze i tyle. W Syrii Putin w miesiąc zrobił więcej przeciwko ISIS niż Obama w 2 lata. Francja za zabicie swoich ludzi pogroziła tylko palcem. Żałosne jak cała europejska polityka wobec terrorystów. U Putina za numer taki jak w Kolonii w 2 dni w wagonach bydlęcych by jechali za koło podbiegunowe, a Niemcy nie upubliczniali tego nawet żeby "nastrojów antyislamskich nie podsycać".

17

Odp: ZAGROŻENIA

Reakcja zachodu, na putina.... Potrzymają się za ręce w ramach solidarnosci z ukrainą i ewentualnie pomyślą, żeby zrobić sankcję na czekoladę...... dobre żarty, z resztą się zgadzam.

18

Odp: ZAGROŻENIA

TO wszystko bajka niemcy to są dopiero zagrożeni ale przez naszych złodzieji . to że brali sprzęt rolniczy to norma ale w niedziele ukradli z lasu Timberjacka prawie nowego przewalili go przez nysę i na asfalcie ślad się urwał. policja po wioskach szalała i do widzenia. wrócą granice na pewno.

Leszek   dla kolegów'

19

Odp: ZAGROŻENIA

To wina niemców bo jak by w niedzielę pracowali to sprzętu by im nie ukradli wink

20

Odp: ZAGROŻENIA

złodziejstwo to interes i wielki problem można to nazwać krajowy ,ruch narodowy będzie z tym walczył jak ze szczurami,wszystkich się nie da ale większość zdechnie.