481

Odp: ZAGROŻENIA

Kukiz zawsze był mocny i przekonujący ale on sam nic nie zdziała,brakuje mu zaplecz politycznego i otoczony jest sworą karierowiczy.

482

Odp: ZAGROŻENIA

Jako że wyssałem antysemityzm z mlekiem matki więc mogę głośno powiedzieć :
-Żydzi wypierdalać z Polski!

Kukiz ma rację . Z żydami trzeba krótko. Najwięksi zadymiarze na świecie. Odkąd w latach 50 powstał ich kraj ciągle  się tłuką z sąsiadami i nie tylko....

483

Odp: ZAGROŻENIA

Nie uwolnimy się od polityki. Każda część naszych Fortschrittów jest opisana po kilka razy. Nie szukam tematów zastępczych. Ktoś napisał, że Forum jest wolne od polityki. Zaklinanie rzeczywistości.
Nie jesteśmy wolni od polityki nawet jakby bardzo ktoś chciał. Od niej zależy nasz byt, nasza przyszłość i naszych dzieci. Co prawda realnego wpływu na nią nie mamy (oprócz wyborów), ale komentować możemy.
Co stanowi zagrożenie to stanowi. Większość aktualnych tematów bezpośredniego zagrożenia nie stwarza, jednak warto je odnotować, do nich się ustosunkować i przy okazji skomentować. Dlatego pozwolę sobie na założenie tematu "salon polityczny". Kogo temat ewidentnie mierzi proszę po prostu nie czytać.

484

Odp: ZAGROŻENIA

Grzebanie w g**nie to mój zawód, wiec nie wymięknę.

485 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2019-02-23 03:02:17)

Odp: ZAGROŻENIA

Lubię Twoje poczucie humoru Androl.
Od kilku lat z racji uprawianego hobby, mam kontakt z ludźmi specyficznymi. Na czym ta specyfika polega w szczegółach nie chcę mówić ze względu na Ich, nie moje bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Zasadniczo nie zadaję trudnych pytań, tzn takich przy których rozmówca chwilę się zastanowi co skłamać żeby prawdy nie powiedzieć. Wolę słuchać i tak słucham kilka lat.
Służby cywilne i wojskowe. W większości "byli", z racji mojego wieku ale i czynni. Dlatego nie dziwi mnie podsłuch na moim telefonie. Ja jestem za cienki bolek dla nich, ważni dla nich są moi znajomi. Z ich opowieści wyłania mi się straszny obraz.
Każde Państwo dba o własne bezpieczeństwo, wewnętrzne i zewnętrzne. Każde tylko nie nasze. Chyba każdy przy w miarę zdrowych zmysłach ma świadomość, że to co widać to widać dla gawiedzi (telewidzów), ważne jest to co ukryte. Co robią służby we wszystkich krajach Świata ? Zbierają haki. Na wszystkich. Na swoich i obcych. Żeby je wykorzystać dla dobra suwerena, czyli temu kto płaci. Co robi nasz wywiad ? Ściga Jana Kowalskiego, Jana Nowaka, czyli Ciebie i mnie ! Tak najłatwiej o sukces. Bo już gościa obcego ? A czy jest tym za kogo się podaje ? Kto mu płaci i czy aby jeden, lepiej nie tykać. Wg mojej oceny sprzedaje się jak tania kur.a obcym. Tu hulają wszyscy bezkarnie. Żydzi, mając w pamięci ściganych zbrodniarzy niemieckich, są wszędzie. Potrafią porwać, uprowadzić, ostatecznie zlikwidować przeciwnika na miejscu wszędzie. USA, Rosja, Francja, Anglia, Turcja, Niemcy, Chiny i pewnie inne mają swoich szpiegów. Bezpieczeństwo kraju jest wielopoziomowe, nie tylko zbrojne.
Co w ostatnich latach udało się osiągnąć naszym "zacnym", tajnym służbom ? Agent Tomek, pamiętacie ? Tak się kręcił wokół narządów płciowych Beaty Sawickiej  aż ta przystała na jego propozycje. Aresztowanie, pełny sukces (?!) służb ! Brunon K. Stworzył siatkę terrorystyczną w której było pięciu tajniaków i Brunon. Znaleźli patriotę naiwniaka, wkręcili, aresztowali i sukces ! Awanse, premie, itd. Mnie już mdli.
Kilka dni temu. Redaktorzynę wysłali do rzeźni. Pracował i kręcił. Afera poszła w świat. Gdzie są służby dbające o Nasze bezpieczeństwo gospodarcze ? Za złe parkowanie zatrzymać na 48. Kto cię tam wysłał ? Kto ci papiery rzeźnika podrobił ? Kto ci za to zapłacił ? I tak po sznurku do kłębka.Przez 48 h jest czas przetestować metody wydobycia informacji. Skarb Państwa jest stratny miliony złotych niezapłaconych podatków, rolnicy miliony złotych utraconych zysków. Gość chodzi w aureoli zwycięzcy - aferę wykrył. O dobrym imieniu naszego produktu nie wspomnę.
Nie. To ja dziś aferę wykrywam. Tajne służby naszego państwa nie robią nic do czego zostały powołane. Nie wiem czy Macierewicz dobrze zrobił rozganiając WSI, tylko podejrzewam że dobrze. Skoro tajne służby są od uciszania Waldemara Pańki, od pomocy w samobójstwie Andrzeja Leppera, to ja serdecznie pierdo.ę taką ochronę. Rozgonić, rozdać szpadle, konspekt za co się trzyma i naprzód !
Facet miał wypadek drogowy. Zderzył się z ciężarówką. Żona po usłyszeniu tej informacji powiesiła się. Coś poszło nie tak. Ciężarówka ze żwirem się spóźniła, zegarki były nie zsynchronizowane, gliniarz za wcześnie zadzwonił. Summa summarum, żona powiesiła się wcześniej niż mąż zginął.
O tym nie przeczytasz w wiadomościach jak i o tym, że w Naszym Wspaniałym kraju takich niewytłumaczalnych przypadków jest 170 co rok.
Za mało mi zostało żeby się przejmować. Mogę być 171. Ważne, żebym miał świadomość, że zrobiłem wszystko co w mojej mocy, żeby moja córka i wnuki żyły w normalnym kraju.

486

Odp: ZAGROŻENIA

Co do afery z mięsem to kpina że koleś wszedł sobie do rzeźni z aoaracikiem i robił sobie co chciał. W firmie mojego sąsiada to nie do pomyślenia...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

487

Odp: ZAGROŻENIA

Na Henryka nspewno cos maja i on na nich tez😄

488 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2019-02-23 23:47:47)

Odp: ZAGROŻENIA

sławek 42 napisał/a:

Lubię Twoje poczucie humoru Androl.

Za mało mi zostało żeby się przejmować. Mogę być 171. Ważne, żebym miał świadomość, że zrobiłem wszystko co w mojej mocy, żeby moja córka i wnuki żyły w normalnym kraju.

k.g.b itp w ramach odwetu likwidują trzy pokolenia ,pamiętaj o tym jeśli kochasz córkę i wnuki.

489

Odp: ZAGROŻENIA

Pamiętam Paweł. Kocham córkę, Ojczyznę i pewnie przyszłe wnuki.
Ciekawy komentarz do obecnej sytuacji
https://www.youtube.com/watch?v=oJhFbHnwEoY

490

Odp: ZAGROŻENIA

26 maja wybory. Konfederacja ma od 4 do 14 % poparcia. Nie jest źle !
Dziś w reżimowej usłyszałem coś na temat żydów, odszkodowaniach od niemców za II WŚ.
Dzieje się.

491

Odp: ZAGROŻENIA

Gdyby byli zapraszani do reżymwych telewizji mogli by uzyskać 20 procent

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

492

Odp: ZAGROŻENIA

Zdaje się 25 11 2019 ukarze się w sprzedaży książka "Powrót do Jedwabnego".
https://sumlinski.com.pl/ksiazki/114-po … bnego.html
Drugi temat, obecny minister finansów Tadeusz Kościński i jego fotka ze swoim serdecznym kolegą Jony Danielsem. Nie komentuję tylko przedstawiam.
https://wprawo.pl/2019/11/09/kim-jest-n … d-gotowki/
Trzeci - prace nad ustawą HR 943
https://www.salon24.pl/u/bazyli1969/997 … propagandy
Ostatni na deser. Planowe rozgonienie marszu niepodległości we Wrocławiu. Nie mam w zwyczaju słuchać gościa komentarzy ale tym razem korzystam z jego kanału bo przedstawia film i analizuje sytuację minuta po minucie. Dwie minuty od odpalenia racy marsz był prawnie rozwiązany i siły porządkowe w gotowości
https://www.youtube.com/watch?v=fcOkCb1LkSQ

493

Odp: ZAGROŻENIA

Dzieje się na wschodniej miedzy, a tu cisza jak po śmierci organisty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

494

Odp: ZAGROŻENIA

Nagle się okazało że jednak niektórzy mieli rację , a Niemcy dziś nam dziękują za obronę granic, no ale cóż biedni uchodźcy. No ale przecież to PiS to ,,wywołał,, żeby zaćmić inne problemy (cytuje retorykę liberałów).

mdw

495

Odp: ZAGROŻENIA

Marek lepiej milczeć niz snuć teorie jak opozycja. Rzeczywistość może zaskoczyć. Ja do niedzieli nie miałem zdania.
Teraz mam... Uszczelnić to armatkami wodnymi. Po takim prysznicu to nawet w kurtce za 5tys będzie zimno....a w takich ciuszkach rąbią drewno imigranci....
Obstawiam że zostaniemy sami z tym problemem.... Po za słowami wsparcia  może jakimś przelewem nie nie zrobią....
Potem jakiś wojak przypadkiem strzeli......

496

Odp: ZAGROŻENIA

Zachciało się kaczorkom wtykać nos w wybory na Białorusi to teraz Łukaszenko oddaje pięknym za nadobne. Naważyli piwa i to kilka kadzi , a my będziemy to pili. Problem może się pogłębić pytanie do kogo należy teraz ruch.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

497

Odp: ZAGROŻENIA

Jutro jadę na weekend do Jastrzębiej góry. Korzystam puki nie jesteśmy pokłóceni z Bałtykiem....

498

Odp: ZAGROŻENIA

Dziadek kolegi kończy jutro 100 lat, czyli w dniu Święta Narodowego. Ponoć bardzo przeżywa to co się dzieje na wschodniej granicy.

499

Odp: ZAGROŻENIA

Andrew89 napisał/a:

Zachciało się kaczorkom wtykać nos w wybory na Białorusi to teraz Łukaszenko oddaje pięknym za nadobne. Naważyli piwa i to kilka kadzi , a my będziemy to pili. Problem może się pogłębić pytanie do kogo należy teraz ruch.

Lewackie powtarzanie bzdur

mdw

500

Odp: ZAGROŻENIA

To mnie oświeć

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38