41

Odp: ZAGROŻENIA

oj myślimy cały czas jak to zrobić zgodnie z prawem i tu jest problem prawo zakazuje takich rzeczy i trzeba zmienić prawo ale żeby je zmienić to trzeba rządzić smile

42

Odp: ZAGROŻENIA

Zacznę od początku. Każda władza dba o swoje interesy. Powołuje jak już rządzi, wszystkie formacje mundurowe, żeby nie pomylić ze zwykłym cywilem. Od listonosza, do generała armii.
Jak już rządzą, wystarczy przepchnąć przez sejm ustawę. Każdy (nie tylko szczur) kto zamachnie się kamieniem  na służby porządkowe, powołane przez demokratycznie wybrany Rząd, naraża się na co najmniej utratę zdrowia. Podnosisz cegłówkę, kostkę brukową na policjanta - musisz mieś świadomość, że policjant bez "orientu" strzeli ci w łeb. Nie w nogi, nie w powietrze - w serce albo głowę. Nie ma rannych. Ranni są po stronie prawa. Szczury mogą liczyć tylko na miłosierdzie. Jeden nabój kosztuje powiedzmy 10 zł. Szpadel. siekiera, pała, cokolwiek. Państwo prawa, każdy ma szansę do obrony. Każdy obywatel Państwa. Szczury wyjęte są z pod prawa. Żadnych adwokatów, sądów, procesów przez lata, wypasionych więzień - zero.
Uchwalić prawa, i niech informacja idzie w Świat. Żaden nowy się nie pojawi.

43

Odp: ZAGROŻENIA

sławek 42 zasadniczo zgadzam się z Twoimi poglądami, ale tym razem nie do końca. Policja nasza nie ma jeszcze takich praw jak mają w Stanach. U nas użycie broni musi być uzasadnione niestety, a kary są zdecydowanie za niskie. Czy wiesz jaką karę dostaje skazany gdy napluje klawiszowi w twarz? W najlepszym przypadku 2 tygodnie izolacji, a klawisz może założyć sprawę cywilną. Ilu zakłada?
Osobiście jestem za tym aby pozbawiać praw człowieka tych co te prawa łamią.

44

Odp: ZAGROŻENIA

może należy podpisać umowę z rosją i skazanych wysyłać do ich więzień na odsiadkę wyroku, tam nauczyli by się co to jest wyrok i prawa człowieka. Zapłacić możemy jabłkami i dodatkowo wysłać im świnie big_smile

45

Odp: ZAGROŻENIA

W chinach było by taniej.
Kupimy od was kontener gaci po 1$ szt ale musicie w zamian przyjąć 10 skazanych na 25 lat wink

46 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-03-25 20:27:13)

Odp: ZAGROŻENIA

A poczytajcie sobie. Jedni wierzą inni nie ale autor się napracował....
http://wolnemedia.net/ezoteryka/nostrad … olityczne/

Tylko się zbroić

47

Odp: ZAGROŻENIA

mpopis napisał/a:

może należy podpisać umowę z rosją i skazanych wysyłać do ich więzień na odsiadkę wyroku, tam nauczyli by się co to jest wyrok i prawa człowieka. Zapłacić możemy jabłkami i dodatkowo wysłać im świnie big_smile

Pomysł bardzo dobry i po części już jest realizowany, bo dostają jabłka do każdego posiłku, mają nawet swoją nazwę "Putinówki"

48

Odp: ZAGROŻENIA

Tolerancja, demokracja, humanitaryzm, poprawność i inne takie - to się nie sprawdza, jak widać i słychać.
Ciurkotanie się skończyło. Rzut beretem od nas giną niewinni niczemu ludzie. Nie żołnierze dla których śmierć wpisana jest w ryzyko zawodowe. Zginęli cywile bo gdzieś jechali, lecieli, po prostu byli.
Jakiś czas temu proponowałem delegalizację wszystkich religii. Proszę sobie wyobrazić świat bez religii. Nie ma muzułmanów, chrześcijan, żydów, buddystów. Wszyscy jesteśmy sąsiadami mieszkającymi na pestce nazwanej Ziemią. Sąsiadami bliższymi lub dalszymi, ale jednak sąsiadami. Moje marzenie. Wiem że to utopia, ale po to są marzenia.
Obserwuję z uwagą metamorfozę kol Tomka 1974. Z antyklerykała ateisty, w imię Wyższych celów jest gotów wyrzec się swoich ideałów. Dopuszcza w stanie zagrożenia jednoczenie się pod nie do końca lubianym sztandarem, byleby osiągnąć zamierzony cel - przetrwanie narodu, utrzymanie Polskiej państwowości. Wiem ile wysiłku taka postawa wymaga. Szacunek !
U podstaw obecnego konfliktu leży religia. Na delegalizację za późno. Trzeba robić co się da. Teoretycznie, mnie jako zdeklarowanego ateistę problem nie powinien dotyczyć. Powinien, ale dotyczy.
W meczu piłki nożnej obie drużyny obowiązuje jedno prawo. My gramy z drużyną która nie respektuje żadnych praw, poza tymi zawartymi w Koranie. W takim razie trzeba podeprzeć się równie mądrą książką Biblią. Dopuszczam taką opcję. Zgodnie z nią mam nadstawić drugi policzek. Sen pijanego wariata. Żadna opcja nie jest dobra.

49

Odp: ZAGROŻENIA

tak dobro narodu i kraju jest najważniejsze !!!

50

Odp: ZAGROŻENIA

A ja myślałem że macie sztywny kręgosłup ale niestety pomyliłem się...........
Widać że na polityka się nadajecie bo mówicie to co w danej chwili jest dla was wygodne ........
Stawiacie tezę, obalacie ją ,a na koniec ją bronicie ???

51

Odp: ZAGROŻENIA

tomek1974 napisał/a:

tak dobro narodu i kraju jest najważniejsze !!!

Przepraszam ze tak na święta ale najważniejsze jest prawo A nie dobro narodu i kraju. W chwili obecnej okradają nas w podatkach i robią to dla " Ddobra narodu" jeżeli jest dobre prawo to wszystko jest na miejscu a jak ktoś kieruje się dobrem narodu to może np jak ZUS zaje...ć  nam nasze składki z ofe.  Itp itd wszystko dla dobra narodu. Bo się pożygam

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

52

Odp: ZAGROŻENIA

Koseś całe życie tego poety było wypełnione rozterkami ideowymi, gdy zaczęło nadchodzić zagrożenie potrafił napisać taki wiersz
http://wiersze.doktorzy.pl/bagnet.htm

53

Odp: ZAGROŻENIA

tomek1974 napisał/a:

tak dobro narodu i kraju jest najważniejsze !!!

Wystarczy postępować zgodnie z odwieczną regółą; Bóg-Honor-Ojczyzna

54

Odp: ZAGROŻENIA

PawełS.64 napisał/a:
tomek1974 napisał/a:

tak dobro narodu i kraju jest najważniejsze !!!

Wystarczy postępować zgodnie z odwieczną regółą; Bóg-Honor-Ojczyzna

:brawo: :brawo: :brawo:

mdw

55

Odp: ZAGROŻENIA

Tak Bóg dał nam prawo wg którego mamy postępować i być dobrymi ludźmi . Honor czyli swoje nazwisko pochodzenie i rodzina którą trzeba chronić.  Ojczyzna za którą też trzeba stać murem. To są te wartości które zachód utracił i przez to mają co mają.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

56

Odp: ZAGROŻENIA

Posądzasz mnie Koseś o koniunkturalizm. To nie tak. Raczej cel uświęca środki.
Zastanawia mnie od wielu lat, dlaczego amerykanie mianują się strażnikiem Świata, ostoją wolności i takie tam ...
Jak naród tępaków otłuszczonych do nieprzytomności może do takiego miana aspirować ?
75 % z nich nie wie gdzie na mapie leży Europa, tylko 8 % wie gdzie leży Polska. Moja córka w wieku 5 lat, znała wszystkie państwa świata i ich stolice - tak na marginesie.
Proszę sobie wyobrazić, nasz rząd ogłasza wojnę z powiedzmy Madagaskarem. Od razu protesty na ulicach. Po co, dlaczego, za czyje pieniądze ? U amerykanów tego nie ma. Rząd, prezydent, ma niepodważalny autorytet. Obywatel ma świadomość, że jego wiedza jest na tyle szczątkowa, że nie może na jej podstawie wyciągać wniosków. Rząd, prezydent, ma pełniejsze dane. Skoro rząd, prezydent, podejmują decyzję - obywatelowi nie wypada decyzji negować.
U nas flagę państwową widać na 3 maja i 11 listopada, na budynkach użyteczności publicznej. W innych przypadkach źle się kojarzy. Bo jakby się pojawiła, to komuniście została po 1 maja.
Traktujemy flagę jak szmatę do podłogi. Na dźwięk hymnu Amerykanin kładzie rękę na sercu. My nauczeni, że ruki pa szwam - robimy wszystko przeciw. Nieskoordynowane ruchy, żucie gumy, rozmowy, byleby nie oddać szacunku. Kto z pamięci potrafi odwzorować nasze godło ? W którą stronę dziób, ile piór w skrzydłach ? Jakie dodatki ? Kto zna hymn w całości poza pierwszą zwrotką ?
Tłuki ale patriotyczne, tam gwiezdna flaga powiewa na prawie każdym podjeździe. 
Obserwuję - zwycięzców naśladować, przegranych błędów nie popełniać.
Jakie wioski z tego płyną ?
Patriotyzm jest nadzieją przetrwania państwowości. Religie, jak są przydatne do realizacji celu można zaakceptować. Kiedy są szkodliwe, należy bez skrupułów odrzucić.

57

Odp: ZAGROŻENIA

Na wstępie mówisz że Amerykanie to naród tępaków a na koniec podziwiasz ich ???????????

58

Odp: ZAGROŻENIA

Dziś dowiedzieliśmy się że brat stryjeczny żony, odleciał do Polski z tego lotniska, niedługo przed zamachem.

59

Odp: ZAGROŻENIA

NIE czuję tematu.   czym na dziś jesteśmy zagrożeni??? to nawet jak byśmy bardzo zapraszali tych emigrantów to i tak nie przyjdą . na cholerę ???, to my sami jeszcze emigranci .   się koledzy bardzo nie tolerancyjni zrobili, aż nie poznaję. ho ho .

Leszek   dla kolegów'

60

Odp: ZAGROŻENIA

Bo masz to szczęście mieszkać w nietolerancyjnym kraju. Takie sceny puki co nam nie grożą
https://www.youtube.com/watch?v=K75Cll_9oP0