601

Odp: ZAGROŻENIA

Sławek zrób streszczenie...

602

Odp: ZAGROŻENIA

Przymusu nie ma. Kto chce niech ogląda. kto nie to nie.

603

Odp: ZAGROŻENIA

Gdzieś trza się wyżalić.
I ten wątek do tego pasuje.
Nie wiem czy do wszystkich dotarło że od dwóch dni agrounia blokuje drogę w Chełmie. Jest tam około 500 ciągników, chłopów 500-1000 no i droga zablokowana....
Pytam czy dotarło bo w mediach głównego ścieku cisza. Tv nie oglądam poza 30min z rana. Ale przejrzałem strony Polsat tvpis tvn24 WP interi cisza.
Jedynie portale rolne, media lokalne z Chełma i okolic coś piszą. A i uwaga radio Maryja.  Jest krótka i dość konkretną informacja bez oceny działań.
Na FB mam pewności że jest jakaś blokada.  Bo nie otrzymuje powiadomień dotyczących agrouni czy moich komentarzy w sprawie ....
Jakie tu widzę zagrożenie.
Pomijając zasadność protestu. Zobaczycie. Media biją piątkę z pisem i ignorują akcję.  Jest czas na pokazywanie bzdur płaczących celebrytów, grety w Niemczech a nie ma czasu chęci na pokazanie prawdziwego problemu.
Do trójpodziału władzy trzeba dołożyć Media które wydajnie skutecznie kształtują rzeczywistość.
Dochodzę do wniosku że ludzie już są tak otępieni przez oglądanie stacji komercyjnych i tak oderwani od rzeczywistości w skutek oglądania Tvpis że nie da się tego odkręcić.... Jak takie pacynki będziemy robić to co ekran nam każe. Kiedyś próbowali podawać informacje podprogowo .... Ale nie wolno więc sprali mózgi telewizyjna sieczką.....

604

Odp: ZAGROŻENIA

Nikt nie ma interesu żeby pokazać agrounie. Tvpis wiadomo TVN wspiera po to po co pokazywać konkurencję. Ogólnie media z zachodnim kapitałem jaki mają interes żeby ograniczyć import z Ukrainy jak ten że zachodni kapitał ma tam masę ziemi i na rękę im jest ten import do Polski

Rolnik z powołania:-)

605

Odp: ZAGROŻENIA

Problem w tym że właśnie przećwiczyli rozwiązywanie problemów przez ich ignorowanie ..... Sprawdziło się....

606

Odp: ZAGROŻENIA

A ktoś słyszał o Froncie Krzysztofa Tołwińskiego ? Na jego kanale dokładnie pokazuje gdzie i jak należy protestować żeby było to skuteczne oraz wyjaśnia kto to jest gwiazdeczka Kołodziejczyk.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

607

Odp: ZAGROŻENIA

Andrzeju napisz w skrócie coś na temat kołodziejczaka. Powiem szczerze, że mam chęć na niego zagłosować.

608

Odp: ZAGROŻENIA

Bez sensu głosować na niego. Już było paru takich co trafiali na sejmowa mównicę i zmieniali poglądy....
Lepiej go wspierać poza sejmem.

609 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2023-01-20 13:58:30)

Odp: ZAGROŻENIA

Jego akcje są skorelowane z działaniem służb. Nie rusza tematów najważniejszych tylko takie chwytliwe medialnie , merytorycznie kiepski ,aktor pierwsza liga. Od początku przyglądałem się jego działaniom i nie ma to nic wspólnego z ś.p. Lepperem. Skuteczność niska bicie piany wysokie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

610

Odp: ZAGROŻENIA

Tak Lepperowi do pięt nie dorasta, ale nie ma alternatywy w nadchodzących wyborach. Trzeba zagłosować żeby PiS przegrało ale nie bardzo jest na kogo, dlatego jako rolnik zagłosuje na agro Unię

Rolnik z powołania:-)

611

Odp: ZAGROŻENIA

Co do Kołodziejczyka to jakimś wielkim fanem jego nie jestem. Dlaczego wspomniałem o tym że zasadność skuteczność protestu pomijam..... Dla mnie najciekawsza była wspólna akcja mediów.....

A co do głosowania jesienią.
Lubię pracować i uważam że każdy kto może powinien pracować na siebie i swoich bliskich. Podatki powinny być jak najmniejsze a prawo jak najprostsze.... Od 20 lat wszytko zmierza w przeciwną stronę.
Nowa nadzieja.....

612 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2023-01-20 19:28:01)

Odp: ZAGROŻENIA

No właśnie o to m chodzi. NIe zapominam o tym, że pięniądze i władza psuje ludzi, i liczę się z tym ale nie widzę na razie nikogo bardziej dla nas rolników odpowiedniego. Takiego co podniósłby rękę przy głosowaniu w naszej sprawie.
Co do merytoryczności nie zupełnie się zgodzę, bo jak dotąd nie ma za bardzo z kim rozmawiać. Nie chcę z nim gadać, unikają, lub mówią ciągle o postulatach które ma wyglaszać mimo, że już dawno o nich wiedzą.

613

Odp: ZAGROŻENIA

Dziś zadzwonił do mnie znajomy że w powiecie organizują struktury agrouni i nie wiem czy się w to pchać. Z jednej strony jak nikt nie ruszy palcem to nic się nie zmieni, ale z drugiej strony boję się wchodzić w to bagno...

Rolnik z powołania:-)

614

Odp: ZAGROŻENIA

Pajej mam ten komfort że u nas struktura już jest. Na jej czele jest taka pizda..... .... Gówniarz o którym nie jestem wstanie nawet zmyslec jednego dobrego słowa.... Sąsiad....
Do struktury nie wstąpię....
Wyrazie akcji mogę pomóc

615

Odp: ZAGROŻENIA

Ja biję się z myślami...

Rolnik z powołania:-)

616

Odp: ZAGROŻENIA

Chcesz ludziom pomagać to lepiej do straży pożarnej się zapisz.

617 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2023-01-21 21:23:32)

Odp: ZAGROŻENIA

Albo do Frontu. Podejrzewam że we właściwym momencie Kolodziejczak tylko ludzi zwodzi, zrobi nagły zwrot akcji i okaże się że przed wyborami  chce jak najwięcej odebrać głosów Konferencji i Frontowi

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

618

Odp: ZAGROŻENIA

Spotkałem kołodziejczaka  w 2022 na bednarach, stanołem chwile z boku posłuchać go przy prywatnej rozmowie. Nie zrobil na mnie dobrego wrażenia, ewidentnie gra pod publiczkę, aktor pod kamery

mdw

619

Odp: ZAGROŻENIA

Z telewizorem wyrzuconym przez okno to przesadził....
Kiepska gra....
No ale coś tam wie, coś nie coś potrafi....

620

Odp: ZAGROŻENIA

Kołodziejczaka jak widzę to   mnie krew zalewa ... ewidentnie pcha sie do władzy ... wróć do piewniędzy     jak się dopcha nie zrobi kompletnie NIC ... Powiem Tak  głosowac na wszystkich tylko nie na PIS ani na PO  bo tak  tylko te same mordy ...  korci mnie  konfederacja ...   są młodzi ...  i mają  trochę racji ...  w przeciwieństwie do tych do już pokazali co potrafią ... jeszcze parę lat i  jak dalej będzie tak jak jest to już nic  się nie będzie opłącało tylko  wstąpić w szeregi MOPSU i pośredniaka ....  bo tam  da się żyć,,,,

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile