61

Odp: ZAGROŻENIA

gdyby wygrały wybory te lewackie cioty po+psl to już bym mieli 7 tyś brudasów pewnie coś by zostało i już by mieli przyczółek do kolonizacji ale wygrał zdrowy rozsądek i jest dobrze,teraz na barkach Polski stoi zadnie przywrócenia godności,siły i wiary chrześcijańskiej aby pokonać tą muzułmańską hołotę.

62

Odp: ZAGROŻENIA

powiało grozą.........  się nakręcacie.    w Niemczech   500 metrów od mojego domu jest  ulokowanych 800 Syryjczyków .  Libijczyków, i czort wie kogo jeszcze ??? spokój , policji więcej nie widać , wszystko wygląda normalnie . sam nie wiem jak to się dla Niemców skończy ale  nie ma protestów a wszelkie głośne narzekania są posądzane o nazizm a oni tego porównania się boją,  mają co mają....   ale tyle patroli pieszych Policji i SG, po Polskiej stronie granicy !!!!!  to nigdy nie było ? ???jak by ich posrało ,,,  skrajności skrajności

Leszek   dla kolegów'

63

Odp: ZAGROŻENIA

Podziwiam ich patriotyzm, nie ich samych. Nie ma znaczenia czy hasłem jednoczącym jest Bóg, honor, czy ojczyzna. Równie dobrym może być Kubuś Puchatek. Bo tylko zjednoczony naród może przeciwstawić się poważnym zagrożeniom. Kto nie widzi zagrożeń, to albo nie chce widzieć, albo jest ślepy.
Muzułmanie bez względu na kraj pochodzenia, potrafią mało że się dogadać, to jeszcze działać i to skutecznie. Dla nich katalizatorem jest Allach.
Największym zagrożeniem dla nas jesteśmy my sami. Gdzie dwóch polaków tam trzy opcje polityczne i cztery zdania na dany temat. Bo można być za i jednocześnie przeciw. Mogą być plusy dodatnie i ujemne. Nie ma autorytetów. Każdego można w błocie unurzać.
27 lat trwa u nas demokracja. Do czego ona doprowadziła ? Do wyścigu szczurów ?
Młodzi nie chcą zagłębiać się w to szambo, wolą wirtualny świat. Starym po prostu się nie chce. W takim razie jaka przyszłość nas czeka ?
Dla inżyniera wykształconego za ciężkie pieniądze (rodziców i Skarbu Państwa), jedyną alternatywą na godziwe życie jest zmywak w Irlandii ?
W tym stanie świadomości nasza państwowość skazana jest na zagładę. Następnego zrywu narodowego nie będzie. Powstania, rozbiory, odzyskiwanie niepodległości. Pytam, kto ma bronić naszej państwowości, kosmici ? Unifikacja, rozmywanie, zacieranie różnic. Jesteśmy obywatelami Europy, mało, Świata ! Państwowość jest w złym tonie. Kto dziś uczy dziecko "kto ty jesteś ...".
Wnuków nie dożyję. Nawet nie chcę dożyć. Jestem przekonany, że nie będą mówić po polsku.

64 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2016-03-27 23:26:18)

Odp: ZAGROŻENIA

powiem tak na podstawie ostatnich zamachów w Brukseli, ludzie tam nie wiedzieli jak uczcić pamięć ofiar , albo klaskali , albo malowali coś, albo jakieś gówno na facebooku udostępniali a powinni po prostu się pomodlić za ofiary i zamachowców, Belgia to był kiedyś kraj z głebokimi tradycjami chrześcijańskimi a obecna lewacka polityka zachodniej europy wykorzeniłą te wartości ze społeczeństwa i dlatego jest jak jest, to samo próbuje sie zrobić u nas, ale my sie nie dajemy i dajmy sie, mamy swoją suwerenność jako państwo, swoje tradycje które próbuja nam zamienić na inne, tak jak w zachodniej europie, dlatego też taka wrzawa jest wokoł Polski, że jakim prawem sie im stawiamy, to sie dzieje od czasów średniowiecza, przez cezarstwa az po dzisiaj, chcą byśmy byli sługusami, parobami. nie dajmy sie miejmy swiadomość, jestem z dziada pradziada chłopem i chcem pracowac na swój kraj. nie wiedzą jak nas podejsc to dają dopłaty itp ale okazuje sie ze 4 razy tyle nam zabiorą, sami to doswiatczami kosmicznymi cenami maszyn, chemii czy nawozów bo wszystko w łąpach ma zachodni kapitał

mdw

65

Odp: ZAGROŻENIA

jak do władzy dojdzie RN to krok po kroku będziemy odbudowywać honor i godność polaka za szkoły gdzie będzie uczony patriotyzm za silne wojsko i łatwy dostęp do broni i będziemy wspierać Polską przedsiębiorczość i przemysł i polak będzie na 1 miejscu a nie arab czy cygan czy cwaniaki z zachodu.

66 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2016-03-28 22:59:12)

Odp: ZAGROŻENIA

Najpierw usuniecie arabów,cyganów, żydów następnie garbatych rudych chorych i starych.Pozostaną tylko młodzi ,silni,niebieskoocy blondyni z wysokim czołem.
No cóż ''gratuluję" poglądów.
                         ARBEIT MACHT FREI:
                         :stu::stu::stu::stu::stu:

67

Odp: ZAGROŻENIA

bo to jest Europa, nie Azja i nie Jerozolima każdy niech sobie mieszka gdzie jest jego miejsce nam oni są niepotrzebni !!!

68

Odp: ZAGROŻENIA

Uważaj bo jak pogrzebiemy w twoich korzeniach to wyjdzie że żydem jesteś i w tedy co ?
Strzelisz sobie honorowo w głowę ?
Adolf miał podobnie i do czego go to doprowadziło ?

69

Odp: ZAGROŻENIA

Że ty masz jeszcze siłę odpisywać na takie pier**l.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

70

Odp: ZAGROŻENIA

Nie w tym rzecz kto jakie ma pochodzenie. Ważne żeby mieszkając w danym kraju czuć się jego obywatelem. Niemiec pochodzenia Arabskiego, Amerykanin pochodzenia Polskiego, Polak pochodzenia Żydowskiego ............. i grać w tej drużynie ! Nie być V kolumną, bo w takiej sytuacji won !!! dotyczy każdego kraju.

71

Odp: ZAGROŻENIA

Tomek ty naprawdę chciałbyś wprowadzić czystość rasy? Jesteś blądynem z wysokim czołem?

72

Odp: ZAGROŻENIA

nie już jestem łysy smile

73

Odp: ZAGROŻENIA

To co się tak na wszystkich ciskasz! Ani z ciebie arryjczyk ani Waffen SS a wszystkich byś poszeregował a najlepiej do Gazu. Czytając twoje wypowiedzi. Co tobie ostatnio tak na wszystkich ciśnienie skacze?

74

Odp: ZAGROŻENIA

tomek1974 napisał/a:

nie już jestem łysy smile

Ale mały czarny wąsik to chyba masz :hmmm:

75 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-03-30 08:44:54)

Odp: ZAGROŻENIA

temu wyżej plusa bym dał big_smile



zauważyłem że stan łysiny jest zmienny zależy od pory roku i aktualnie podawanej paszy.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

76

Odp: ZAGROŻENIA

Stachu a tobie każdy może nasrać na głowę ?

77

Odp: ZAGROŻENIA

Tomek bo Ci żyłka pęknie! Załóż dres i no stres!

78

Odp: ZAGROŻENIA

Stachu jak ja piszę wypociny to ty napisz coś mądrego ?

79

Odp: ZAGROŻENIA

No widzisz Tomciu Bracie Polaku nie trzeba wojny, żeby się jednoczyć i iść na front. Nic nas nie dzieli nawet miedza. Jesteśmy Rolnikami czyli motorem, siłą, potęgą w skali Świata ( tyczy się do świata nie tylko Polski). To my dajemy mniam mniam i to my Rolnicy mamy ziemię, która jest całą Polską. Mamy różne poglądy na Tacierzyństwo, Politykę, Rolnictwo itp. ale człowiek każdy jest inny i chwała Bogu za to, bo gdyby każdy był taki sam to dopiero była by dzida! Poza tym wywodzisz się z Pyrlandi, czyli pięknej Krainy o ***...ch glebach w przeciwieństwie do naszych, które jak wiatr zawieje to same lecą do notariusza i nikt ich zatrzymać nie może! Zdrowy jesteś to co jeszcze chcieć? Czytając twoje posty wszcześniejsze to spoko Ziom jesteś i wiedzę w wielu sprawach masz. Jak wiadomo wszystkim człowiek głupi się rodzi i głupi umiera a dzięki temu forum można umrzeć mądrzejszym w jednej lub kilku dziedzinach. Liczba twoich postów świadczy o zadowoleniu z forum więc skąd ta zmiana i ten bunt, który chciałbym w tobie zgasić bo widzę, że w głębi duszy fajny z ciebie chłop! ( JESTEM ŻONATY bez sugestii)

80

Odp: ZAGROŻENIA

Stachu notariusz był najlepszy :-)