21

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

No to Marek powiem szczerze, że o różnych rzeczach myślałem, ale tego się nie spodziewałem... Jakaś masakra, to już chyba ruski mocniejsze.

22

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

mpopis napisał/a:

mój crystal złamał się na skrzyni biegów trzy razy, a to nie były najgorsze awarie...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chryste!

co jeszcze się z nim działo?
Mpopis szczerze Ci współczuję, pewnie chciałeś być patriotą i kupić polski sprzęt.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

23

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

łatwiej napisać co się nie działo

24

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

Bo twoje maszyny potrzebują porządnego ciągnika

25

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

wioska obok mają 2 crystale 160 i 2XX coś ... i to spółdzielnia ... nie mają lekko  obrabiały do tej pory 380ha   teraz do pomocy mają classa i NH to mają lżej ...  nie słyszałem o jakichś tam większych awariach ... ale 2 raz powiedzili że tego nie kupią

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

Dzięki koledzy dobrze wiedzieć .
Co do ciągnika to będzie mu dobrze bo z reguły dbam o sprzęt by dłużnej służył jak i o wszystko Tym nowym i tak nie będę wszystkiego nim robił bo jeszcze się forsztaje nie zmęczyły a ze mam okazję zakupu nowego  to pytam .

27

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

Koledzy a o co chodzi z tym zalewaniem płynem laczków ??
czy dobrze rozumiem zalać opony wodą (jakimś specjalnym płynem ) ?? i jak t można uczynić jeśli o to chodzi ?.

28 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-03-30 23:37:01)

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

na spokojnie to sie robi my mamy patent i pompke do tego kupujesz chlorek wapnia co by ci koła zima nie zamarzły lejesz w odpowiednich proporcjach tam na ilosć wody ileś tam kilo musisz zobaczc gdzieś w tabeli aa i no nie wlejesz w oponę bezdętkową musisz mieć detkę inaczej felga zgnije doszczetnie spuszczasz powietrze z opony do zera wciskasz malutki wężyk taki zeby wszedł w wentyl i miał luz zeby wytrzwarzane powietrze przy nalewaniu miało którędy uciekac nalewasz tak nie do pełna ale jak ustawiasz wentyl u gury to tak nalewaj zebyś kołem lekko wentyz zmienił pozycje i sie nie wylewało wtedy zakecasz wentyle pompujesz cisnienie jak w normalna opone i gotowe mamy tak pozalewane dwa ciagniki pracujące w lesie i przodu juz nie podrywa

Nie ma to jak FORTSCHRITT

29

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

Dzięki za info dobrze wiedzieć a jak to się spisuje jadąc szybciej po drodze?  A pytanie ciagnik musi być podwindowany?  Czy by stał na kapciu?

30

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

musisz koło podnieść do góry inaczej na kapci nie napełnisz a na drodze jak rusek lata koło 35km/h nie ma różnicy w prowadzeniu a i w jd też nie odczuwa sie tego ze kola są zalane ale w błocie odrazu inaczej jest

Nie ma to jak FORTSCHRITT

31

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

Aha dobrze wiedzieć a jak bym zalała tylne to ono wzmacnia bardziej by nie siadały ?

32

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

jak to jest z tyłem tego ci nie powiem nie mam doswiadczenia nigdy nie było potrzeby u nas w gronie ludzi zalewania tylnych kół więć nie wiem na pewno z przodu jest o wiele lepiej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

33

Odp: Jaki wybrać Ciągnik przy zakupie

Aha no dzięki. :-)