21

Odp: Szukam zt 320, 323

jeżeli cały forszaj waży 5,5 ton  silnik waży 500kg koła 2 to 200kg  czyli 5500-700kg daje 4800 a forszaj jest oki

22

Odp: Szukam zt 320, 323

Ja odpadam. Dzięki za pomoc

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

23 Ostatnio edytowany przez arek323 (2016-04-03 21:26:32)

Odp: Szukam zt 320, 323

4800x1.5=7200 trochę za dużo bo można za 6tyś kompletnego kupić chyba że to 323

24

Odp: Szukam zt 320, 323

Może ktoś z was czsi tego 303 ze Skierbieszowa, jest na olx ale nie mogę wkleić linku, lubelskie facet chce 8tyś i można wrócić na kołachkołach.

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

25

Odp: Szukam zt 320, 323

http://olx.pl/oferta/fortschritt-303-4x … 52d1f8713a
o tego chodzi?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

26

Odp: Szukam zt 320, 323

Tak tomek to ten

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

27

Odp: Szukam zt 320, 323

Wiecie co koledzy dam sobie spokój z tym 303, są dwa graty koło mnie ale jak napisałem to graty, dak 7-8 tyś. a wsadze nie wiele mniej, oleje, opony itp., na jesień chyba rozejdę się z c 330 która jest mi praktycznie zbędna, a wszystko w niej porobione, dołożę troche grosza i poszukam 323 a 300 zostawię, do siewu i drobnych prac

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

28

Odp: Szukam zt 320, 323

I podejście zdroworozsądkowe. Też tak zrobiłem, sprzedałem małego ruska dołożyłem 5 tysi i kupiłem 323.

29

Odp: Szukam zt 320, 323

Jeszcze żeby było co wybrać to może bym kupił ale jak jakiś konkretny to ode mnie 600km,  na lubelszczyźnie to tylko 30stki były i tyle

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

30

Odp: Szukam zt 320, 323

To jakie sprzęty albo  hektary macie że takie byki  kupujecie ? Mi tam potrzeba drógiego mtz-a z turem a forsza  tylko do orki bym miał  .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

31

Odp: Szukam zt 320, 323

Traktor tani a mocny rolnictwo u mnie jest dodatkiem, nie mam czasu na siedzenie w polu nie wiadomo ile, wpadam forszem załatwiam temat i biore sie za swoją robotę,

Proszę o info jak by kto co wiedział na temat sprzedaży 320 lub 323. Z góry dziękuję

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

32

Odp: Szukam zt 320, 323

Moim zdaniem Tobie  bardziej ruski by pasował MTZ/JUMZ/BELARUS 82

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

33 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-04-11 20:05:45)

Odp: Szukam zt 320, 323

Nie chce ruska tylko forsza, dzisiaj smigałem moim zt 300 i od razu mi lepiej pole urawiłem i zaczął padać deszcz, kocham te niekorzystne zbiegi okolicznosci, ostatnio mam je bardzo często

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

34

Odp: Szukam zt 320, 323

Do jakiej ceny szukasz 323?

35

Odp: Szukam zt 320, 323

Sebastian napisał/a:

To jakie sprzęty albo  hektary macie że takie byki  kupujecie ? Mi tam potrzeba drógiego mtz-a z turem a forsza  tylko do orki bym miał  .

U mnie potrzebny do transportu drewna a rolnictwo to do niego dodatek.

36

Odp: Szukam zt 320, 323

Szukam blisko siebie przede wszystkim, kasa ok 15tyś.

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

Odp: Szukam zt 320, 323

Scoda ja by chętnie wziął twojego,tylko trochę daleko mam do ciebie i teraz dużo roboty siewy,a i budżet nieciekawy bo wszystko raczej pójdzie na nawozy i paliwo, a twój forsz by mi pasował jak nic do agregatu bo ma szerokie kapcie.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

38

Odp: Szukam zt 320, 323

forszaj303 marek napisał/a:

Scoda ja by chętnie wziął twojego,tylko trochę daleko mam do ciebie i teraz dużo roboty siewy,a i budżet nieciekawy bo wszystko raczej pójdzie na nawozy i paliwo, a twój forsz by mi pasował jak nic do agregatu bo ma szerokie kapcie.

NIE PALI SIĘ ! Puki co go nie wystawiałem więc zbieraj kasę wink wolałbym aby trafił w dobre ręce w takie co go nakarmią dadzą mu dach nad głową i czasem wykąpią .

Odp: Szukam zt 320, 323

No lepiej go nie wystawiaj na olx bo przyjdzie taki dziad co mówi że się zna na forszu a g... się zna, a wyjdzie na to ze w lesie go dobije i pójdzie na złom,mówie przykład sąsiada co tak zrobił. sad
Jak już to niech ktoś na forum skorzysta,jeżeli ja z ojcem nie damy rady kasy uzbierać, teraz mamy 23500 na koncie i to pójdzie na paliwo i nawozy, wszystko potem zależy w tym czy uda nam się sprzedać zboże,bo mamy z 60 ton jęczmienia. A z resztą chyba każdy wie jak to jest wszystko czasami się układa niekorzystnie niestety,pozdrawiam smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

40

Odp: Szukam zt 320, 323

Scoda podeślij fotę forsza na emaila viper4@op.pl a pieniędzy ile trzeba dać?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile