41

Odp: Szukam zt 320, 323

scoda19 napisał/a:
forszaj303 marek napisał/a:

Scoda ja by chętnie wziął twojego,tylko trochę daleko mam do ciebie i teraz dużo roboty siewy,a i budżet nieciekawy bo wszystko raczej pójdzie na nawozy i paliwo, a twój forsz by mi pasował jak nic do agregatu bo ma szerokie kapcie.

NIE PALI SIĘ ! Puki co go nie wystawiałem więc zbieraj kasę wink wolałbym aby trafił w dobre ręce w takie co go nakarmią dadzą mu dach nad głową i czasem wykąpią .

To tak jak ja, jak pójdzie o tylko w dobre ręce. Albo przez forum albo po znajomych, a mam kilku takich co od razu by go wzięli. Ale o sprzedaży pomyślę dopiero kiedy znajdę odpowiedniego fastraca:)

42

Odp: Szukam zt 320, 323

Cześć , kupię ładnego 303 lub 323

43

Odp: Szukam zt 320, 323

Na portalach się pokończyły . Jestem  z koszalina

44 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-04-27 20:11:19)

Odp: Szukam zt 320, 323

bodzio popatrz na awatar jest do sprzedaży ten z prawej strony.Na aukcji go nie znajdziesz bo dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.;)

Odp: Szukam zt 320, 323

Bodzio a ja mieszkam koło polanowa i też się na niego czaje smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

46

Odp: Szukam zt 320, 323

Dzisiaj w końcu znalazłem ogłoszenie dotyczące sprzedaży 303 w moim województwie, Niedźwiada kol. Pojechałem, pooglądałem, gość chce 8,5tyś. W traktorze opon tył praktycznie nie ma, wygląda jak po przejsciu tornada, najlepszy ten mech na nim, oświetlenia brak, pompa wtryskowa zalana olejemi ropą z pod obudów klawiatur cieknie, kolektor wydechowy popękany jak sito, po odpaleniu zanim porządnie złapał to minęło trochę czasu
Ale jedna rzecz mnie zaskoczyła, po złapaniu w miarę wolnych obrotów w ciągniku nie słychać było tzw.stukania z okolicy połączenia sprzęgła z silnikiem, przy gaszeniu tylko lekkie tyknięcie, u mnie takie stukotanie jest na wolnych i przy gaszeniu, a w tym nic, tak jakby tryb i wałek docisku sprzęgła nie miał żadnego luzu, oglądałem kiedyś zt 300- ten to dopiero klekotał.

No i cena trochę przy wysoka, za dużo trzeba włożyć ale ten brak stukotu to mnie zaskoczył

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

47

Odp: Szukam zt 320, 323

może było pospawane smile

48

Odp: Szukam zt 320, 323

Też tak sobie pomyślałem chyba że był nówka tryb i wieloklin ale gość mówił że nie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

49

Odp: Szukam zt 320, 323

gelek79 a niechcesz kupic zt300

50

Odp: Szukam zt 320, 323

Mam już jednego przydałby się 4x4

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

51

Odp: Szukam zt 320, 323

byl ostatnio kolomnie 4x4 ale bez dokumentow za 5500

52 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-05-02 15:33:14)

Odp: Szukam zt 320, 323

A w moim województwie nie ma nic trzeba gdzieś jechać no i koszt transportu dochodzi, a z tym koło ciebie to sprzedany bo i bez papira mogę wziąść, a czego swojego chcesz sprzedać



Zapodaj foto i cene moze kto się napatoczy

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

53 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-05-08 15:17:30)

Odp: Szukam zt 320, 323

Mam forsza 303 niedaleko mnie tylko nie na chodzie, bez baterii, rozrusznik padnięty, stoi 4 lata w stodole,  wychodzi jakieś 6tyś z transportem, doradźcie czy brać czy nie, już nie wiem co robić niby przydałby się 4x4 ale jak to grat będzie, moja 300tka już odszykowana, i znowu trzeba by było grzebać i kase wkładać

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

54

Odp: Szukam zt 320, 323

wiesz zależy dlaczego on tyle stoi czy stoi bo nie potrzebny czy stoi bo rozwalony baterie i rozrusznik to nie przeszkoda w tym zeby cięgnik sprawdzić odpalić a jak nie daleko i nie jest aż taki zniszczony to moze i warto ale to musisz podać więcej konkretów obejrzyj odrazu kupować nie musisz

Nie ma to jak FORTSCHRITT

55 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-05-08 17:05:45)

Odp: Szukam zt 320, 323

No tak ogólnie jest porozpieprzany, stoi bo jest nie potrzebny opony też nie szał no i 130km ode mnie to też nie rzut beretem
Jest też na allegro za 7500 gość mi chce go  przywieść

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

56

Odp: Szukam zt 320, 323

No mówisz że masz odszykowany 300. Ile masz ziemi? Czy na pewno musisz mieć 4x4?
Zawsze mozesz zostać przy ZT 300 kupic mu wyższe i szersze kapcie do tyłu i szersze do przodu i już będzie lepiej.  Poważnie nasze ZT są warte tyle co ważą x cena złomu czyli na dzień jakieś  60gr.

57

Odp: Szukam zt 320, 323

Po prostu potrzebuje porządnego kopa w d.... żeby dać sobie spokój, chciałem kupić 4x4 bo trochę gór mam a pole to dodatek i dużo tego nie ma ale to nie ma sensu albo trzeba dać trochę grosza i kupić coś konkretnego albo pozostać przy tym co się ma i tak zrobię bo sztuką nie jest kupić ale doprowadzić to do ładu, mojego 2lata tak reformowałem ale wsiadam i robię a nie jak mój sąsiad co robota to naprawa na polu. Pozdrawiam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

58

Odp: Szukam zt 320, 323

wiem ktorego zt303 ogladales gosc pisze ze napedy zastane widac ze szrot stoi w stodole taki niby pomaranczowy

59

Odp: Szukam zt 320, 323

musowo odpalić i pojeździć i 6 tyś to dosyć drogo złom tani 0,40gr x 5,5T =2200zł

60

Odp: Szukam zt 320, 323

za 2200 można nie odpalać bo odpali od strzała i właściciel zmieni zdanie albo podniesie cenę