Temat: 323 za 13 tys

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę podać telefon kupuje u gościa agregat i ma na sprzedaż 323 , z tego co widziałem to instalacja jest cała do roboty nie świeci żadna kontrolka , nawet trzeba palić na krótko bo nie działa stacyjka mechanicznie jest ok , brak żółwia ale może dla tego że sprzęgło źle wyregulowane no i nie ma części podłogi cena chyba jeszcze do negocjacji

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: 323 za 13 tys

Kurcze...... sad brak kasy.
Bym miał własnego forszeja,a tak --ciapek  ..... pyr..... pyr.....
Jaszcze troche i sie rozjedzie

3 Ostatnio edytowany przez Maryush (2007-07-25 18:55:02)

Odp: 323 za 13 tys

Podaj numer telefonu, ja może popytam, bo za tą kasę to może jeszcze raz bym się przejechał Forszajkiem spod Wrocka do siebie:) a który to rocznik? rozumiem ze go troszkę oglądałeś, czy mógłbyś napisać coś więcej? no i lokalizacja... jaka to miejscowość?

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

4

Odp: 323 za 13 tys

604459571 Ocice k/Bolesławca oglądałem go tylko tak ogólnie przy okazji zakupu agregatu bo narazie nie planuję zmiany ciągnika widać że było coś robione w skrzyni bo czerwony silikon spod uszczelek wyciśnięty gość mówił że silniczek ok , może gdyby nie to że teraz jest sezon na prace ciągnikiem to moze bym się zastanowił

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5

Odp: 323 za 13 tys

no to moze warto pomyslec a jak wyglad zewnetrzny jest chociaz na czym usiasc

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

6

Odp: 323 za 13 tys

Byłem w Ocicach jak szukałem poprzednio 323, to ode mnie cholernie daleko.
Byłem u tego gościa co sprzedaje te trzy:
http://www.autogielda.pl/motoryzacja/ma … 03535.html

Ale kaszana, bo każdemu coś brakuje, jednemu wieszaków, innemu obciążników, akumulatorów, zaczepu górnego któryś nie miał, dżwigni w kabinie, jeden miał przełożone wajchy od biegów i reduktora centralnie, a nie z boku po prawej jak jest w standardzie...
Każdego cenił po 19500zł i nie zgadzał się na przełożenie choćby obciążników z jednego do drugiego, mówił że sprzedaje tak jak stoją:( Te FOrsze stoją tam na pewno od marca kiedy to tam byłem... Ale.. odbiegłem od tematu.. czy to ten sam facet?

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

7

Odp: 323 za 13 tys

no to moze zjedzie do dyszki

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

8

Odp: 323 za 13 tys

nie to nie ten gość ,mój handluje tylko maszynami  a ten forszaj trafił mu się przypadkiem wink

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

9

Odp: 323 za 13 tys

hmm.. cena kusząca, ale jak na razie nie mam czasu się wybrać za Wrocław.. a do jesieni pewnie ktoś już tego Forszka "złapie", skoro to taka okazja..

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

10

Odp: 323 za 13 tys

On go nawet jeszcze nigdzie nie wystawił , a czy to okazja :hmmm: nie wiem trzeba by było dokładnie mu się przyjzeć

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

11

Odp: 323 za 13 tys

za 13 kafli tro na pewno okazja no chyba ze to ruina to przepraszam

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

12 Ostatnio edytowany przez Maryush (2007-07-25 23:22:02)

Odp: 323 za 13 tys

ja już jedną ruinę za 11tys widziałem.. wolałbym uniknąć ponownych, tak traumatycznych, doznań :satan:

*a tak na marginesie to chciałem zadzwonić do faceta / http://archi.inos.int.pl/db/item215889164_1.html / i zapytać czy za 5000zł odda (bo tyle mniej więcej jest wg mnie wart) ale tata mnie powstrzymał,  mówiąc ze szkoda nawet tych kilku groszy na połączenie telefoniczne..*

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

13

Odp: 323 za 13 tys

traumatycznych???to aż taka tragedia była?

14

Odp: 323 za 13 tys

no żal było patrzeć na tak niezadbanego forszajka.. jak sobie o nim potem myślałem to chyba 3/4 części wymaga wymiany/regeneracji/naprawy.. *przypominam ze dla wlasciciela ten ciagnik jest niewiele wart - powiedział ze jak padnie skrzynia to nie bedzie rozbierał tylko od razu na złom! (jego słowa!)

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

15

Odp: 323 za 13 tys

Ten który oglądałem wizualnie był ok ale dokładnie co w środku to nie wiem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

16 Ostatnio edytowany przez Maryush (2007-07-26 14:06:09)

Odp: 323 za 13 tys

próbowałem zadzwonić, ale zgłosiła się kobieta i powiedziała że to pomyłka, ze ciągnika nie ma do sprzedania.. no to ja pytam o inne maszyny rolnicze.. podobno też nie ma:( POMYŁKA..

piotr,  dobry numer podałeś?? :hmmm:

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

17 Ostatnio edytowany przez Maryush (2007-07-27 16:09:25)

Odp: 323 za 13 tys

To na pewno jest zły numer, dwa razy sprawdzałem.. poza tym kobieta która odbiera mieszka w bloku, w mieście..

piotr, podaj jeszcze raz, poprawny, bo mam ochotę zobaczyć ten ciągnik, może bym po niego po żniwach wystartował:)

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

18

Odp: 323 za 13 tys

Piotrfire napisał/a:

604459571 Ocice k/Bolesławca

HA! mowilem ze zly numer! tongue jest na autogiełdzie za 13300zł z instalacją do poprawki ale numer to 606459571... ehh.. ale juz mnie on nie interesuje

There is no soul, no soul could ever make me it's own...