Temat: Pasy jezdne

Witam Panowie jakie polecacie pasy jezdne na nowy sezon do 514 moje po 2 sezonach raczej się nie nadają pod koniec zeszłego sezonu na górkach się ślizgały już i porozciągały się kupione  jakieś ze średnie, na czym wasze maszyny pracują ?

2

Odp: Pasy jezdne

Witam u mnie poprzedni właściciel założył Rubena ummie śmigał 7 sezonów i jak kupiłem kombajn to przejechałem  na tym pasie 150 km, też sie zastanawiam nad wymiana bo już może nie dać rady przejeździć tego sezonu.

3

Odp: Pasy jezdne

Kup u Waldemara Optibelta i zapomnisz o pasie na 100%!!!!!!

4

Odp: Pasy jezdne

Ja mam polskie HARVEST, śmiga  3 sezon, a górki to u mnie są.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

5

Odp: Pasy jezdne

Nie polecam TAGEXA z Pankowa.Za krótki ,twardy i się ślizga .Za to równy.Chyba warto kupić to co polecają poprzednicy

6

Odp: Pasy jezdne

Ja w Tagexa też nie wierzę! W kłopotliwe miejsca walę opti albo conti a np. wytrząsacz lub podajnik kłosowy czy ziarnowy Rubena.

7

Odp: Pasy jezdne

Posiadam MDW524 od 4 sezonów zmieniałem pas jezdny na Tagexa, potem sie okazało że jest problem z tz "słoneczkami", założyłem nowe i dalej po wciśnięciu sprzegła pas się luzuje. Czy pas mógł sie wyciągnąć aż tak?. Czy może ktoś miał taki problem i podpowie gdzie szukać przyczyny?.

8

Odp: Pasy jezdne

Na optibelcie żadnych problemów nie miałem.

9

Odp: Pasy jezdne

A możesz mi podac jaki masz oznaczenia na pasie z optibelta? Bo rozmawialem z dwoma sklepami co niby handluja nim a nie potrafia przełożyć sobie numer Fortschritta nawet jak podałem dlugość 2440.  Jak byś mógł podać byłbym bardzo wdzięczny.

10

Odp: Pasy jezdne

Może któryś z chłopaków poda bo ja już dawno nie mam tego kombajnu