1 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-06-18 21:16:05)

Temat: Olej w przystawce gdzie jest korek wlewu

Koledzy powymieniałem olej w skrzyni i chce wlać do przystawki ale nie mogę namierzyć korka wlewu gdzie go szukać i czy hipol 80W90 będzie ok typowo przekładniowy?
A pytanie mam od czego ta wajcha przy gazie ręcznym jest i z tym napędem jak włączony a jak rozłączony

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

2

Odp: Olej w przystawce gdzie jest korek wlewu

korek jest obok siłownika pneumatycznego ,olej może być ,wajcha jest od wałka do przodu 1000 obr a tył 500 i jest jeszcze jedna wajcha od hamulca prawo lewo  ,napędy włącza się przyciskiem którymś z prawej strony i wiadomo do przodu zawsze jak ma ciężko to włączy się automatycznie.

3

Odp: Olej w przystawce gdzie jest korek wlewu

Olej nalej taki jak do skrzyni, ten będzie za gęsty.

4

Odp: Olej w przystawce gdzie jest korek wlewu

Jak dasz za gęsty olej to zaklei sprzęgło i napęd będzie się zapominał.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5

Odp: Olej w przystawce gdzie jest korek wlewu

Znalazłem korek od wlewu, dzięki za wskazówki, zaleje go jak skrzynie lhl 68 a dokładnie p- lhl 68 olej do przekładni i układów hydrauliki,
A czym był zalany wsześniej pojęcia nie mam ale szambo było, co do przodu to ile w zwolnice przednie czy jak się na nie mówi ma wejść bo spuściłem mało, wlałem po 2 litry i około 9 w most- olej fusch 80W90,
I jeszcze olej w zwolnicach tył  został i smarowanie całego

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

6

Odp: Olej w przystawce gdzie jest korek wlewu

Panowie ile trzeba lac oleju do przystawki? Tak żeby wylalo się z korka ?

7

Odp: Olej w przystawce gdzie jest korek wlewu

tak