21

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

podepne się pod temat. otóż  u mnie w 514 jest problem z wysuwem motowideł i ich podnoszeniem. wysów jeszcze działa jako tako ale podnoszenie tylko wtedy gdy zamienię dwa węże przy hederze. wtedy podnoszą się gdy otwiera się rura.  jakieś sugestie?

22

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

jak to na rozdzielaczu to rozdzielacz nie podaje oleju

23

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Siłownik od podnoszenia motowideł w górnej części z boku ma wkręconą śrubę z tworzywa która ma otworki a w środku sprężynka i kulka. Jak podnoszę motowidła to po przekroczeniu połowy zaczyna mi z niego lać olej. Jak to opanować aby nie lało ??

gg 5118068

24

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Wyleci ile ma wylecieć i przestanie.

25

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Wymień uszczelniacze bo przepuszczają, albo gorzej-skorodowany cylinder siłownika...

26

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Korozja niszczy uszczelniacze.  Majster od siłowników mówił żeby takie silowniki przechowywać w pozycji na max wysunięte żeby nie korodowało

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

27

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Wyleci ile ma wylecieć i przestanie.

Nie jest to regułą

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

po przekroczeniu połowy wysuwu leje jak z kranu. Potrzebowałem na szybko więc kupiłem drugi siłownik i dodatkowo komplet uszczelniaczy to wymienię, odłożę na półkę i niech leży w razie czego. Siłownik używka 200 a nowy 370 choć w necie widziałem za 300.

gg 5118068

29

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

No nie jest czasem po zimie jak był szczelny ogólnie to psiknie raz i tyle ale jak już trup to wiadomo.

30

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

ja np. całe żniwa trzymam heder w powietrzu bo jak zostawię na noc na ziemi to rano po pół litra z każdego i nie pomogło uszczelnianie .

31

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Temat o wysuwaniu motowideł więc tu spytam.
Jak dokładnie działa wysuwanie w MDW  524/525? Jak wcisnę przycisk żeby wysunąć motowidła to jadą od razu do końca. Żeby to przerwać muszę wcisnąć "przycisk cofania motowideł". To tak upierdlwie działa ?

Siły na zamiary zmierz....

32

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Nie powinno tak być mają wysuwać się tylko wtedy gdy trzymasz przycisk, najprawdopodobniej masz uszkodzoną sekcję rozdzielacza odpowiedzialną za wysuw motowideł

33

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

No to już wiem na co zwrócić uwagę przed następnym sezonem. A co może tam być uszkodzone ? I czy w ogóle to ruszać gdy pozostałe sekcje chodzą bez zarzutu ? Mam chyba z 5 czy 6 sekcyjny rozdzielacz a to jest sekcja jedna ze środlowych

Siły na zamiary zmierz....

34

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Nie tykaj rozdzielacza bo na pewno jest ok to bedzie ktorys z przekaznikow tych kolo bezpiecznikow....

35

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

MYŚLISZ ze zwiera ?

Siły na zamiary zmierz....

36

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

99% u mnie heder opuszczal sie na dol to zamienilem z wysypem ale trzeba bedzie kupic i wymienic....

37

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

Trzeba będzie sprawdzić

Siły na zamiary zmierz....

38

Odp: siłowniki wysuwu motowidła

A u mnie winna była sekcja rozdzielacza więc i tak bez sprawdzenia nic nie wiadomo