1 Ostatnio edytowany przez pinio615 (2016-07-20 21:25:28)

Temat: cofanie zt 323a

podczas cofania zostawia ślad i nie wiem czy to normalne w forszu czy nie

2

Odp: cofanie zt 323a

Jaki ślad? Gdzie?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3

Odp: cofanie zt 323a

Na sufice!
Tak to normalne....

4

Odp: cofanie zt 323a

Jak na szosie leży ślad próchna to ze starości. Radzę wszystkim najpierw przeczytać choć z grubsza wątki dotyczące problemu, bo jest coraz więcej tych samych pytań i każdy ma swój wątek...

5

Odp: cofanie zt 323a

na skręconych kołach podczas cofania rwie ziemię

6

Odp: cofanie zt 323a

tylne koła przednie koła?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

7

Odp: cofanie zt 323a

koła są spoko takie jakie być powinny a może to jest normalne w forszu bo tylko na skręconych rwie

8

Odp: cofanie zt 323a

ale chodzi o to czy jak cofasz i masz skrecone koła to rwie ci przednie kola po ziemi czy tylne?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

9

Odp: cofanie zt 323a

pinio615 napisał/a:

koła są spoko takie jakie być powinny a może to jest normalne w forszu bo tylko na skręconych rwie

jak włączysz napęd przy cofaniu to nie będzie ci rwał

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

10

Odp: cofanie zt 323a

One podobno tak mają , ja na podwórku jak cofam to koła co prawda nie rwą ale przednie zostawiają wyraźny ślad bieżnika na ziemi/

11

Odp: cofanie zt 323a

Massey napisał/a:

One podobno tak mają , ja na podwórku jak cofam to koła co prawda nie rwą ale przednie zostawiają wyraźny ślad bieżnika na ziemi/

mi też zostawia wyraźny ślad przednich kół przy skręcaniu i czy do przodu jade czy do tyłu i nie robie z tego afery bo betonie ciągle to i może kłopot bo opony by zjadło ale po ziemi ja na to uwagi nie zwracam

Nie ma to jak FORTSCHRITT

12

Odp: cofanie zt 323a

Pinio tak napisał ze trzeba się domyślać, chodzi mu że przednie koła przy cofaniu na skręcie zostawiają ślad i ziemie rwie, ja tak mam i wszyscy tak mają.

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

13

Odp: cofanie zt 323a

aha to dzięki już teraz wiem że jest ok.

14

Odp: cofanie zt 323a

Czyli napędy jednym słowem nie zgrane.

15

Odp: cofanie zt 323a

Ten typ tak ma

16

Odp: cofanie zt 323a

Stachu napisał/a:

Czyli napędy jednym słowem nie zgrane.

Zgrane, jak najbardziej, koła przednie toczą się 6% szybciej w stosunku do przednich (jazda do przodu), żeby mógł działać uślizgowy przedni napęd