Temat: zt 323a problem z podnośnikiem

mam problem z podnoszeniem ponieważ rozdzielacz brzęczy a nie podnosi raz podniesie a drugi raz już nie chce w czym może być problem bo tyle orki a tu traktor stoi z awarią?

2

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

Brak oleju lub niski poziom, wieszający się rozdzielacz i wiele innych. Jeśli np. chcesz podnieść a nie chcę to w tym samym momęcie porusz dzwignią hydrauliki i zobacz czy wtedy podniesie i czy się pobudzi bo i tak miałem w innym ciągniku.

3

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

Kilka dni temu koledze w pronarze 82 zawiesił się zawór, tura nawet na milimetr nie uniósł.

4

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

zawór zakładam drugi i to samo jak nawet nie ruszam dzwigni cały czas coś brzęczy

5

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

Próbowałeś hydrauliką ruszyć jak podnośnik nie chcę podnieść?

6

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

tak próbowałem przyczepy też nie unosi nawet pustej

7

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

jak brzęczy to znaczy że jakiś zawór zablokowany wiec albo rozdzielacz do rozbiórki i przeczyszczenia albo wymienić rozdzielacz.

8

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

jak u mnie brzeczało rozłożyłem rozdzielacz w drobny mak przeczysciłem i złożyłem lecz problem nie ustał winowajcą była padnięta pompa podnośnika .

GG 16238418

9

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

Cześć.  Nie wiem jak tworzyć wątek ponieważ jestem tutaj nowy bo już nie wiem co mam zrobić z moim forszmitem. Podnośnik nie podnosi. Na zimnym oleju podnosi pługi obrotowe 1700kg a jak się rozgrzeje olej to nie może nawet poderwać je z ziemi wymieniłem już pompę i założyłem 2 rozdzielacz i wraz to samo aby słyszę jak olej brzęczy na rozdzielaczu a nie podnosi. Może ktoś z was wie co jest przyczyną.

10

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

może w zaworze przelewowym pekła spręzyna albo gniazdo się wyrobiło i jest nieszczelne? a czy w twoim przypadku hydraulika zewnętrzna ciagnika działa czy też brzęczy?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

11

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

danielsson napisał/a:

Cześć.  Nie wiem jak tworzyć wątek ponieważ jestem tutaj nowy bo już nie wiem co mam zrobić z moim forszmitem. Podnośnik nie podnosi. Na zimnym oleju podnosi pługi obrotowe 1700kg a jak się rozgrzeje olej to nie może nawet poderwać je z ziemi wymieniłem już pompę i założyłem 2 rozdzielacz i wraz to samo aby słyszę jak olej brzęczy na rozdzielaczu a nie podnosi. Może ktoś z was wie co jest przyczyną.

załóż ruska 50 a podniesie i na rozgrzanym oleju a tak na szybko to możesz założyć dodatkowy siłownik wspomagający ale żeby wchodził w niego minimum litr oleju

12

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

a wie ktoś gdzie mogę dostać pompę i jaki jest koszt?

13

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

i jest tak że jak ktoś stanie na belce to podniesie 3 razy i opuści a potem ani podnieść ani opuścić

14

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

To jest tak ze na zimnym oleju to podnosi ładnie a zawór główny jest cały a jak się rozgrzeje olej to nie podnosi a obraca pługi wiem bo jak pomogłem mu turem podnieść to obracał. Mi się wydaje ze pomoże dołożenie dodatkowego silownika ale czy nie będzie to samo jak się olej rozgrzeje bo i też na zimnym oleju muszę przygazowac żeby podniósł bo też brzęczy to pompę muszę wykluczyć bo jest 2 i przewody zasilające aby się uginają od ciśnienia

15

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

no to jedynie stało się coś siłownkowi w plecaku albo już uszczelnienia się zużyły albo jakieś inne coś

Nie ma to jak FORTSCHRITT

16

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

A może zacząć od zmierzenia ciśnienia

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

17

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

danielsson napisał/a:

Cześć.  Nie wiem jak tworzyć wątek ponieważ jestem tutaj nowy bo już nie wiem co mam zrobić z moim forszmitem. Podnośnik nie podnosi. Na zimnym oleju podnosi pługi obrotowe 1700kg a jak się rozgrzeje olej to nie może nawet poderwać je z ziemi wymieniłem już pompę i założyłem 2 rozdzielacz i wraz to samo aby słyszę jak olej brzęczy na rozdzielaczu a nie podnosi. Może ktoś z was wie co jest przyczyną.

kolego forszaj to nie jony, ja mam pług 1100kg i ma co robić a 1700kg to już lekka przesada

18

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

Kolego Pinio615 odezwij się do mnie w sprawie pompy 512 976 867

GG 16238418

19

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

U mnie też problem z podnośnikiem. bez podczepionej maszyny podnosi w całym zakresie ale jak podczepie  agregat to tylko w połowie. Myślałem że pompa ale zmierzone ciśnienie 150 na wolnych obrotach, więc zacząłem grzebać przy rozdzielaczu.i jeśli przesune dźwignię za fotelem z prawej strony do przodu (z tych 2 obok siebie) to podniesie w całym zakresie i można wtedy regulować pokrętłem wysokość ale jeśli użyje dźwigni rozdzielacza od podnośnika to nadal ledwo poderwie agregat w górę? Przejrzałem forum ale niestety zdjęcia do opisów powygasaly i nie mogę się połapać czy to kwestia regulacji czy walniety rozdzielacz

20

Odp: zt 323a problem z podnośnikiem

z tymi dodatkowymi wajchami to jest problem u siebie to wywalił i działa jak 303